AVON обсъждане на продукти-6

  • 19 927
  • 413
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичета,някоя от вас ползвала ли е Дневен крем за пълноценно възстановяване Anew Ultimate?В каталог 9 е намален,а и пише страхотни неща за действието му.Моля,споделете мнение че не знам дали да го поръчам!

Най- добре първо пробрай мостра. Всички кремове се пробват първо- за алергия, зачервяване и изобщо как ще понесат. Този крем конкретно е много добър. Наистина отзивите са супер. Майка ми също го пробва и й го поръчах от К8.  Peace

# 31
  • Мнения: 7 947
А пък жената, от която аз съм купувала, все няма мостри...и затова не съм рискувала да поръчвам доста неща... Crazy Длъжни ли са да дават мостри?

# 32
  • Мнения: 1 819
А пък жената, от която аз съм купувала, все няма мостри...и затова не съм рискувала да поръчвам доста неща... Crazy Длъжни ли са да дават мостри?
По принцип не са длъжни,зависи от представителя.Мострите са едно от най-важните неща за мен и аз обикновено поръчвам и раздавам доста на клиентките си

# 33
  • Мнения: 1 819
А пък жената, от която аз съм купувала, все няма мостри...и затова не съм рискувала да поръчвам доста неща... Crazy Длъжни ли са да дават мостри?
По принцип не са длъжни,зависи от представителя.Мострите са едно от най-важните неща за мен и аз обикновено поръчвам и раздавам доста на клиентките си

# 34
  • Мнения: 7 947
Естествено че са важни - аз затова не съм си поръчвала доста продукти - просто защото имам мазна и проблемна кожа и не всеки продукт ми влияе добре! ти в кой район беше Blush

# 35
  • Мнения: X
emi_lia,аз ползвам в момента нощния и съм много доволна.Щом свърши дневния ми /от друга марка/ ще си взема и дневния.На мен ми опъва кожата и ми действа добре.

# 36
  • Мнения: 1 819
Естествено че са важни - аз затова не съм си поръчвала доста продукти - просто защото имам мазна и проблемна кожа и не всеки продукт ми влияе добре! ти в кой район беше Blush
Аз съм в дълбоката провинция,но тук пишат много момичета-представители от София.В началото на темата ги има по райони и можеш да се ориентираш и да пишеш на някоя на лични  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7 947
 ooooh!Олеее, много съм отвеяна...ми то си пише, че не си от СФ, сори...Добре де, мами софиянки, кажете коя може да ми помогне Blush

# 38
  • Мнения: 170
краси.мира, какво имаш предвид под това че ти опъва кожата?

# 39
  • Мнения: 9 092
Ехоо, някой ще ми обърне ли внимание Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 4 177
А пък жената, от която аз съм купувала, все няма мостри...и затова не съм рискувала да поръчвам доста неща... Crazy Длъжни ли са да дават мостри?
По принцип не са длъжни,зависи от представителя.Мострите са едно от най-важните неща за мен и аз обикновено поръчвам и раздавам доста на клиентките си
Тази серия е много добра. Мисля, че твоята представителка не предлага мостри, просто защото са скъпи. И може би от едно намазване не може да се прецени. Не я защитавам изобщо. Аз също имам подобни случаи-искаха мвостри на фдт и кремовете и после никой нищо не поръча. Естествено си беше за моя сметка.
Но винаги давам мостри на клиентки, когато поискат-рисковете на "професията".

# 41
  • София
  • Мнения: 4 177
Ехоо, някой ще ми обърне ли внимание Crazy
Аз!

# 42
  • Мнения: 3 835
Хора, чета ви от отдавна, но не пиша много често, само ако имам въпрос или да помогна на някого. Та, сега имам въпрос. Една клиентка има проблеми с кожата и иска да си поръча ексфолианта за лице от Naturals, но се чудя дали ще е добър за нея. Някакви впечатления от него?

Какви проблеми?
Според мен ексфолиантите не са за препоръчване в такива случаи като акне напр. Ако пък е чувствителна и алергична, серията също няма да й се отрази добре, защото е с естествени съставки, които може да й предизвикат зачервяване и др.

# 43
  • Мнения: 9 092

Мерси Crazy
Я кажи, тук новия каталог ли се коментира (онзи с Рийз на корицата) или вече поръчани и пробвани продукти от стария каталог?
Иска ми се да питам за някои продукти, които смятам сега да поръчам...

# 44
  • София
  • Мнения: 4 177


Я кажи, тук новия каталог ли се коментира (онзи с Рийз на корицата) или вече поръчани и пробвани продукти от стария каталог?
Иска ми се да питам за някои продукти, които смятам сега да поръчам...

За кое питаш? не всички продукти са съвсем нови.

Общи условия

Активация на акаунт