Любители на котки - тема 7

  • 23 360
  • 571
  •   1
Отговори
# 45
  • DE
  • Мнения: 521
Мерси, момичета  bouquet, ще видим как ще го бъде като мъжка мама Simple Smile

bushkata, снимките са страхотни, голяма краста е това, сега ще има да си зяпам...

Пусанич се позакрепи, аз утре си заминавам, след 5 седмици пак ще си дойда, направо не смея да мечтая (и да изричам на глас) пак да я видя, но ще видим, Божа работа!

Джиндж, ти не се ли реши вече за кастрация? Не знам дали заради хормоните е започнал да хапе, може би нещо друго го дразни, мъжка му работа  Joy

# 46
  • Мнения: 1 218
Джиндж, ти не се ли реши вече за кастрация? Не знам дали заради хормоните е започнал да хапе, може би нещо друго го дразни, мъжка му работа  Joy

Вече няма мърдане  Weary
Идващия вторник ще има КРЪЦ за Гугумънгито  Confused

# 47
  • София
  • Мнения: 1 951
Джиндж, ти не се ли реши вече за кастрация? Не знам дали заради хормоните е започнал да хапе, може би нещо друго го дразни, мъжка му работа  Joy

Вече няма мърдане  Weary
Идващия вторник ще има КРЪЦ за Гугумънгито  Confused
Не  стана  татко Гугито  ,нали?
Сиамка ,лек  път  ти  желая!

# 48
  • Мнения: 1 540
Рижииии, ах този Рижи  Sad Тази вечер повърна. Ако повтори същото влошаване, както след първия антибиотичен курс, значи до няколко дена ще спре да се храни и ще се оповръща.  Cry Не знам вече какво да правя. Не мога да намеря никакъв транспорт до София, а котето не може да пътува в такова състояние, като нищо да си отиде по пътя. Другата седмица успях да осигуря превоз до кабинета на един препоръчан ни ветеринар, с надеждата да се намери някаква диагноза, някакво лечение, или поне поддържащи процедури. Хич не ми е лесно  Cry Исках само да споделя, понеже пиша за Рижко тук откакто го намерихме и ми олеква като знам, че има съпричастни за Рижко...

# 49
  • Мнения: 854
Не мога да намеря никакъв транспорт до София, а котето не може да пътува в такова състояние, като нищо да си отиде по пътя.
Бях ти писала и по-горе, може и да не стане нищо, но пусни тема в Къщата на кучето, в дог-а. Почва отпускарския сезон, може някой да мърда от там насам и да вземе бокс с коте.
А ако той започне да се влошава, може би е добре да говориш с лекарите, които ти бяха предписали антибиотиците - ако е нужно и възможно да направите втори курс, който е точно преди  датата на пътуването, за да се закрепи и да може да пътува.

# 50
  • Мнения: 5 173
Мади, Джиндж, Игуанка, благодаря ви, че оценявате труда ми Hug Hug Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 951
Мади, Джиндж, Игуанка, благодаря ви, че оценявате труда ми Hug Hug Hug
Шуши,как са  малките?Майка  им  грижи  ли  се  за тях?
И  от  мен  едно  голямо  браво  за  темичките,които  правиш!

# 52
  • Мнения: 1 218
Да ви покажа как ака  Blush  Гугито  Joy Joy :
друсане на круша   Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 540
Не мога да намеря никакъв транспорт до София, а котето не може да пътува в такова състояние, като нищо да си отиде по пътя.
Бях ти писала и по-горе, може и да не стане нищо, но пусни тема в Къщата на кучето, в дог-а. Почва отпускарския сезон, може някой да мърда от там насам и да вземе бокс с коте.
А ако той започне да се влошава, може би е добре да говориш с лекарите, които ти бяха предписали антибиотиците - ако е нужно и възможно да направите втори курс, който е точно преди  датата на пътуването, за да се закрепи и да може да пътува.

Ще пиша и там, да. Рижко вече е изкарал два антибиотични курса в рамките на по-малко от месец. Тази сутрин изглеждаше ок, отново ме посрещна с мяу, "мяу дай да ям", но пък снощи тази беля не беше на хубаво. Дано да не продължи с "белите". Стискайте му палци  Praynig

# 54
  • Мнения: 5 173
Мади, Джиндж, Игуанка, благодаря ви, че оценявате труда ми Hug Hug Hug
Шуши,как са  малките?Майка  им  грижи  ли  се  за тях?
И  от  мен  едно  голямо  браво  за  темичките,които  правиш!
Благодаря ти и на теб Hug
Котките растат и са толкова бъхлясали, че повече няма накъде, но са малки, за да ги третираме. Майка им ги мъкна всеки ден на прозореца ми, на мен ми писна и я затворих в гаража без право на излизане. В крайна сметка ги премести на др място 2-3 дена не знаехме къде са, но ги открихме де. Много са пораснали, вече гледкат и са 1 дебелачета... А мама Шели е много добра майка Hug

# 55
  • Мнения: 854

Котките растат и са толкова бъхлясали, че повече няма накъде, но са малки, за да ги третираме.
Ох, вече се обърквам - тук ли писах, къде... но със сигурност Фронтлайн спрей става за малки котета. Не е добре да ги лазят бълхи и да ги смучат постоянно.

# 56
  • Мнения: 5 173
питах 3 ветеринари и те ми казаха, че са за котки над 2 м, както и пудрата

# 57
  • Мнения: 854
Цитат
Frontline Спрей

Спрей за незабавно действие
Приложен под формата на спрей, Frontline достига максималното си действие за по-малко от 4 часа. Това е идеалното решение за третиране на животни при масивно опаразитяване както и за прилагане върху много млади животни (от 2-дневна възраст).
Тук - това са вносителите за Бг.
 

А тук  на официалната страница на продукта пише:
Цитат
FRONTLINE Spray can be used on puppies and kittens 8 weeks of age or older

 #Cussing out


Май отново побългарена история. Аз се извинявам,ч е разпространявам неверно инфо, но си мислех, че вносителя няма право на грешка.
Ще се поровя още малко и ще попитам sambs.bg как точно ще си понесат отговорностт ако се случи нещо с някое животно след невярното инфо, което са публикували.

# 58
  • Мнения: 1 227
Шушулче, а снимчици на мама Шели и пораснали бебчета няма ли да ни покажеш Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 951
На  Байер  има  една  серия  от  препарат  против  бълхи,също  е  качествен.Препоръчаха  ми  го  него,защото  от  серията  на  Фронтлайн  имали  некачествена   партида.
Разликата  в цената  е  малка.
Аз  също  чакам  снимки  на мамма Шели  и  на  бебоците  й.

Общи условия

Активация на акаунт