Свекървище или съкровище

  • 4 649
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 632
Не разбирам, защо всички казват, че свекърва им не гледала децата. Ами аз мисля, че децата са на родителите и те трябва да си ги гледат. Нали знаете фразата "Който си има деца, да си ги гледа". Аз поне съм на това мнение. Не смятам, че свекърва ми трябва да гледа дъщеря ми.
Работата е там,че моята свекърва не иска да гледа предстоящото ни бебе, но мисли,че майка ми е длъжна да го гледа или да ми помага в отглеждането. С какво едната баба е по-задължена от другата?
Нито 1 баба не е длъжна да гледа и помага!И да ти кажа честно,колкото повече ти помага свекърва ти,ми се струва че толкова повече ще се дразниш,от нея.
Та по темата...
Моето свекървище е свекървещитско съкровище Mr. Green
С конкурс да я бях избирала по зло,нямаше да уцеля така Crazy

# 61
  • Мнения: 127
Като съм чела за твоите преживявания Ивке наистина по-голямо зло от твоето няма.Може да си спретнем един конкурс за най-голяма Свекървещица Mr. Green,гарантирам ти призово място  bouquet Наградата е едноседмична почивка на Слънчев бряг със свекървата Joy
Да взема да кажа и аз за моята-с две ръце гласувам за Свекървище.Аз такъв човек не познавам.Голямо зло,казвам ви.За осем години ми вчерни живота,ама и аз не се давам лесно.Не и бях продумвала няколко месеца и сега не смее и гък да ми каже,ама как ме оправя пред етървата...думи нямам,а тя горката(за етървата става дума) е от скоро в нашето "прекрасно и задружно" семейство и в чудо се видя.Като я надуши свекървата,че е добричка и взе да я прави на луда,а момичето е толкова мило,на мен ми е мъчно чак.Наскоро се ожениха девера и етървата,няма да ви разправям що за проблеми им направи нашето съкровище,то не бяха клетви,то не бяха заплахи,то не беше викане.Сигурно 20 пъти каза,че нямало да дойде на сватбата,щото не били я уважавали.Ами как да те уважаваме бре жено,ти ни съсипа,курви ни нарича,властни сме били,командвали сме и синовете,майките ми били курви,само тях сме слушали...Абе ако почна да разказвам,май трябва да направя един подфорум за моето съкровище Crazy
За последно ще ви кажа какво направи на сватбата на девера и етървата.След ритуала в съвета,където ги ожениха по-принцип родителите и кръстниците се нареждат до младоженците да получат поздравления.Да,ама свеки не се нареди,а дойде и ми дръпна сина от ръцете и рече:Я да си видя аз внучето,че то по-важно,пък нямам време ooooh! Хората я гледаха като гръмната,изложи се жената.После на джумбарето седя цяла вечер почти отвън,ама на нас ни беше по-хубаво така bowuu
Айде,че ще ви стане досадно да четете толкова много baby_neutral

# 62
  • Мнения: 1 632
Е,и таз хубава! Как призово място,но пак с свекровищицата?Да ме пробвате колко ще издържа ли  #Crazy hahaha ?Че ако не издържа някой друг да ми вземе призовото място Crazy!Ааа,не Naughty ,награда приемам без наказание Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 884
Съкровище-за сега, но не отхвърлям идеята, че може да има скрити заложби.

# 64
  • София
  • Мнения: 376
Чак съкровище - не, но доста прилично отношение и държание. И, не мога да си кривя душата, гледа малката от 6 мес. откакто съм на раобта. Сама изяви желание, иначе се бяхме спряли на варианта жена да търсим, защото не исках никоя баба да я гледа, но жената сама предложи.

# 65
  • Мнения: 502
Съкровище-за сега, но не отхвърлям идеята, че може да има скрити заложби.
Същото:).

Общи условия

Активация на акаунт