Седмичница: 31 май - 4 юни

  • 5 749
  • 64
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Нищо ново на фронта! Малко съм се отчаяла от отрицателния тест в петък... Този уйкенд сигурно ще ми дойде!  Sad Много се бях настроила, че този месец ще стане, правихме всичко както трябва и колкото трябва ( Wink ), а нищо...
Чудя се дали да крепя надежда, че е било рано за тест и затова беше отрицателен?!  Embarassed  Rolling Eyes
Ще си продаваме апартамента и ще се местим в ново жилище. Новината е хубава общо взето, защото новото място е готино, ама като знам каква е хамалогия едно преместване... Rolling Eyes
Май ще е по-добре да не е станало това с бебчето този месец, че ще има много тежък физически труд и ще е опасно!  Imp
При вас как е?  Wink

# 1
  • Мнения: 3 634
Здравейте и приятна и плодотворна седмица от мене...

Майка ми и брат ми са ни на гости в момента та ще се наложи да съм кратка... Бих само искала да ви кажа какво ме чака тази седмица... В сряда ще ходя да ми взимат кръв и изследват за прогестерон... Да видим дали въпреки голямата фоликула съм въобще овулирала. Мене почна малко да ме съмнява таз моя овулация, че нали слуз трябва да има... а при мене няма нищо дори наподобяващо слуз...

Гадното обаче е, че ще знам резултата от това изследване чааааак август месец... Единствената ми надежда е, че другата седмица, когато резултата ще е готов, ще се намери някоя сестра достатъчно любезна да ми каже макар и на бързо какъв е резулатата. Не че ще помогне много де, ако е негативен...

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Мама от Финландия

Гадното обаче е, че ще знам резултата от това изследване чааааак август месец...


Е как чак август бе, мамче?!  Shocked Тия там са "по-бързи" и от нашите бе!!!  Imp

# 3
  • Мнения: 3 634
Ми пустините им с пустини излизат в лятна почивка и цялата поликлиника е затворена... Направо не знам какво ще правя 2 месеца... Казаха ми да си пия хапчетата и играя с мъжа... пък ако не станело, да им се обадя ноември месец...

А туй за теста... хич и не знам дори защо ще ходя там да ме бодат и тормозят... и да чакам 2 месеца за да получа резултата от дали съм овулирала преди 2 месеца... Не ви ли звучи тъпо???

# 4
  • Мнения: 461
Цитат на: Мама от Финландия
 А туй за теста... хич и не знам дори защо ще ходя там да ме бодат и тормозят... и да чакам 2 месеца за да получа резултата от дали съм овулирала преди 2 месеца... Не ви ли звучи тъпо???


Наистина странна работа   #Crazy
Мен пък въобще не ме изследваха Rolling Eyes гледа на ехограф, че има голям фоликул и толкоз.Thinking

# 5
  • Мнения: 920
Здравейте и от мен. Вече вероятно всички разбрахте как започна моята седмица - понеделнишки без кафе, с тормоз докато лаборантката намери вена за кръв...по този повод голямо синьо......

Сега подреждам гардероба....обръщам зимните с летните дрехи....общо взето търся си занимание докато стане време да отида да си взема резултатите от хормоните.

Обнадеждаващото е че...въпреки килцата отгоре Imp  заради пиенето на прогестерон...все още имам летни панталони, които ми стават Grinning .

Та така....връщам се при подреждането.

Весела седмица...и положителни тестове на всички на които им е време!!

# 6
  • Мнения: 1 101
Привет на всички и от мен! Sunglasses
Аз започвам седмицата с адски тъпо настроение... Cry Нали знаете,че трябва да пия противозачатъчни ЦЕЛИ 3 месеца Close ...Сигурно ви се струва кратко време, но на мен се струва цяла вечност.Цяло лято няма да мога дори да се надявам да се е случило нещо.
И нали съм си мазохистка........тази сутрин си направих тест.Разбира се,че беше ----------,шансът да е + си беше направо нищожен.Днес ми е вече 37 ден.Когато в четвъртък ме гледаха на ехографа ми казаха,че "тези дни" щяло да ми дойде,но до днес няма и следа от М.А за да го направя ме подлъга това което се е случила с майка ми,когато забременяла с мен.Та когато и закъсняло и отишла на лекар и казали, че има много кисти, че ще и дойде и след това ще трябва да се лекува.Е да ама след 10 дни се оказало че е бременна....
Охххххххххххх.Знам,че надеждата си е направо никаква и така само се измъчвам(поне да ми започне по-скоро).Но пък знаете ли какво е да чакаш цели 3 месеца.Понеже теста беше от най-евтините ,ако до петък няма нищо ново-ще си направя по-свестен.Лошото е,че нямам представа кога ми е била ову и дали въобще съм имала. Rolling Eyes  Neutral FaceНай-вероятно няма нужда да стискате палци,но все пак.......... Wink  Praynig

# 7
  • Мнения: 461
Силве, нужда винаги има, надявай се до последно. Стискам ти палци да стане чудо Praynig  Praynig  Praynig

Аз вече трети ден правя овулационен тест- до сега все отрицателен Sad  но втората чертичка сякаш става по-наситена Flushed

# 8
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен
Седмицата започна кофти.Купих си тест ,но не можах да го ползвам на обяд ми дойде за хубаво или лошо незнам.Точно на датата,разочарована съм както се дасещате, но .....
Хубавото е ,че утре правя 5 години във фирмата.Вече направих резервация за вечерта .Надявам се да си изкараме хубаво -имам ЮБИЛЕЙ в частна фирма за мен е голямо постижение Simple Smile
Късмет на чакащите момичета,аз вече не съм в класацията
Успешна седмица на всички.
Поздрави Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 101
Dobi, на теб ти пожелавам много весело изкарване на купона по случай юбилея ти!
А ти Nat, се радвай че поне имаш ову.Аз май няма скоро да видя 2 чертички на никой тест-нито за ову,нито за бременност Imp

# 10
  • Мнения: 233
здравейте и от мен!
стискайте палци тази седмица да си взема изпитите! другата, живот и здраве, ще ходим на лекар - честно казано малко ме е страх... докато търсех материали за причините за женското безплодие, сега търся усилено за мъжкото...
а за бебеправенето - правихме нещо тия дни /тогава ми се пада ову-то/, остава само да чакам и да се надявам
ходи днес да запаля една свещичка за здраве... дано да има горе някой да е чул това, което казах в църквата... Cry  Cry  Cry

# 11
Mамо Фин, това със цервикалната слуз, не е задължително. Аз например имам ову, но нямам такава, която е ясно изразена.

# 12
  • Мнения: 461
Цитат на: Силвия Василева
Dobi, на теб ти пожелавам много весело изкарване на купона по случай юбилея ти!
А ти Nat, се радвай че поне имаш ову.Аз май няма скоро да видя 2 чертички на никой тест-нито за ову,нито за бременност Imp


ами незнам дали имам, все още е отрицателен - при тоя тест 2 чертички не значат +, трябва втората да е ярка като контролната Confused

# 13
  • Мнения: 1 071
Моята седмица почна горе-долу добре.
В службата ме местят на друго място,не по-добро,но по-спокойно и ненатоварено.Това е добре.И няма да имам проблем да изляза в отпуска като поискам.
Иначе започнахме и ние с опитите за бебе ,така че тоя месец съм в листата на чакащите да не им дойде.
Пак се скарах с баща ми,защото разбрах че е продал апартамента,но не желае да ни върне парите.Смята че сме алчни...Предполагам се сещате за какво ви говоря....
Ами това е.
Желая на всички приятна седмица и да не ви дойде тоя месец! Laughing

# 14
  • Мнения: 461
иве, ти ме уби! това нещо баща не може да го наричаш Shocked

# 15
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: Иви
Пак се скарах с баща ми,защото разбрах че е продал апартамента,но не желае да ни върне парите.Смята че сме алчни...Предполагам се сещате за какво ви говоря....


Сещам се!!! Направо не е за вярване Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
Думи нямам!

# 16
  • Мнения: 1 502
Здравейте и от мен,моята седмица същи започна многоооо тъпо,дори малко си поплаках.След вчерашните обнадеждения че съм бременна,днес си направих тест-отрицателен и преди малко ми дойде и този месец НЕ УСПЯХМЕ,ще си умра от мъка. А що се отнася до предстоящата седмица предстои ми една отвратителна седмица, бачкане-неразположена,направо ужас.

# 17
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Anonymous
Mамо Фин, това със цервикалната слуз, не е задължително. Аз например имам ову, но нямам такава, която е ясно изразена.



Оооо... Госте, това точно исках да чуя  Grinning  Благодаря ти!

# 18
  • Мнения: 3 634
Как сте днес, компания?

Ще ви възложа задача... Трябва да ми помогнете да стоя будна до 17:00 часа. Трябваше да сменя вчерашната си вечерна смяна за нощна за да мога да се видя с майка си и разбира се, Оливер има свободен ден от градината та ще се гледаме днес с него... Той ще търчи наоколо, а аз ще му се радвам с кръстосани очи.

Та би било много мило от ваша страна ако ме държите будна и забавлявате. Все едно съм малко дете, а на вън вали проливен дъжд и не може да ме изведете...

Как мислите, звучи ли ви като mission impossible?

# 19
  • Мнения: 920
Хайде ДОБРЮТРУ-то и от мен.

Ние нямаме топла вода...... Imp  редовната профилактита...и така 18 дена......пък аз си мислех да мия прозорци.....то пък ще вали....изобщо такива работи.

Няма да мрънкоря...защото от друга страна не съм на работа цялата седмица....а в края и ще пътувам на почивко-командировка......

Мама от Финландия - влез в някаква по-пряка комуникация...за да можем да съблюдаваме твоето състояние.....и пробуждане....и незаспиване.

На мен нещо чата не ми се отваря....така че пробвай в ICQ-то.

Весел ден!

# 20
  • Мнения: 3 634
Аз се включвам тук за да рапортирам как е минал денят ми до този момент...

След като пуснах постинга да ме държите будна, реших да ида да си пусна някое филмче, че имаме доста които не съм ги гледала... Добре де... но заспах... Събудих се и пуснах филмчето наново... и пак заспах... Е пък събудих се пак и се насилих да го гледам тоз тъп филм и след това седнах тука и сега се раздирам между ПКЯ и заяждане с идиоти... Така че мнооого плодотворен ден за мене... Нямам думи.

Tia, мила, ела ни на гости, ще ти пусна вана bath1 с много пяна, да си засмяна Grinning. След това ще ти направя кафенце Coffee и ще си излафиме едно хубаво лафенце...

  С надеждата   да е вече станало...

# 21
Здравейте всички,
На всички мами които си имат дечица- Весел празник и да са им живи здрави и много да ги радват !
За всички останали и за себе си пожелавам догодина и ние да сме с балончета...на количките Simple Smile дайте още от сега да се разберем каде ще пием кафенце....
Много усмивки момичета ! ! !

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Здравейте и от мен. Как сте всички? При мен няма нищо ново интересно за хвалене, уви.
Мамо Фин и Тиа -правите си разни събирания и не ме каните? Как можахте? Направо наранихте крехката му душа Cry . Седя си тук и плача и няма кой и кърпичка да ми даде даже Cry  Cry  Cry

# 23
Леелееее, wa_wa , ако те зърне от някъде Танчето , как ще те смъмриии.. ! Обаче , като я няма нея ние за какво сме !? Imp
Какви са ти я кофти настроения мила, нали тук са забренени! Аз ти изпращам тази усмивка , дано те зарази и трябва да изчезвам за сега .
 На всички пожелавам весел празник и

# 24
  • Мнения: 4 324
Лелееее, колко съм лоша  Wink  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
wa_wa да не виждам никакви такива  Cry
Абе миличка я се добреи бързо при мен и ще те черпа  beer3 Наздраве  cheers А пък Тия и Гери да си пият   food010   Wink  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Пък ние и   cook ще си хапнем  Wink

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Ей какви сте мили. Аз съм леко недоспала и май кафето ще дийде добре. По принцип не пия кафе, защото не мога да спя, но сега не бих отказала едно.
п. с Тиа и Гери да не взимат горния постинг сериозно Sunglasses

# 26
  • Мнения: 3 634
wa_wa, ама разбира се че няма да го приемеме на сериозно оня постинг...

Ако искаш и ти ела у нас да се къпеш във ваната... с Тия... хихихи... Аз и казах да дойде да се изкъпе у нас, че те нямат топла вода и няма да я имат доста дълго време... Пък кафенцето... ми нали трябва да я почерпя с нещо. Не може така само в банята да я пъхна и да я изхвърля мокра на улицата...

Ууу... знаете ли какво би било яко... Сауна... Всички сядаме в сауната с по една студена бира и разискваме и мъдрим трудните мъдрости в живота.

# 27
  • Мнения: 920
Тия моли да бъде извинена че така внезапно изчезна....обаче нямаше нет Imp ....

Колкото до горенаписаните обвинения....пледирам "невинна"....на всичкото отгоре нямам топла вода за да се изчипкам.....така че.....да бъде преразгледано поведението на някой към мен....

Това някой да не му се върже сега...?!

Хайде аз поемам към студената баня за да ползвам системата "кофа-канче"...тази така съвременна система....

# 28
  • Мнения: 4 324
Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Благодаря на Тия, че така успешно ме разсмя в края на работня ден:)  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Ама си голяма скица.  Wink  Simple Smile  Grinning Невероятна си  Simple Smile

Иначе аз сега отивам на кафе с колежки и после следва почивка, след което идва важната част с бебеправенето. Стискайте палци, време е за моята овулация  Wink  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Танче, стискам палци... и на краката чак  Grinning

Я сега да се пооплача малко и аз... Тази седмица хич не ми върви. Детето ни го взеха в болница, уж за изследвания, ама още не съм се видяла с доктора да каже какви са. Иначе предполагаемата диагноза е "възпаление на ставата". Та сега тичам обед и вечер до болницата. Вече и кучетата ме знаят там. Нямам време да си погледна къщата, не помня вече от кога не съм готвила, добре че мъж ми се справя сам Simple Smile.
А в неделя като ме зачатка един зъб..думи нямам. (а аз от дъното на душата си мразя да ходя на зъболекар, това ми остана от ученическите години и тъпите зъболекарски автобуси). Та днес се наканих най-после да ида... и сега вече горчиво съжалявам, но няма как. Така не ме е боляло никога преди. И сега продължава да ме боли, въпреки че се дрогирах с разни аналгетици.
 На всичкото отгоре пак ми дойде... а таях надежда че няма да ми дойде този месец, но уви.

Абе изобщо, адски кофти ми започна седмицата.

Поздрави на всички.

# 30
  • Мнения: 920
Лалка съжалявам че така ти е започнала седмицата...
Какво точно му има на детето? Дано не излезе нещо сериозно.

А това че ти е дошло - голяма работа.....я си представи хем да те боли зъб...хем да ти се повръща......значи...има и положителен момент (малко черен хумор).

Та така...карай го оптимистичната....стискам палци Дечно да е добре.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Тиа, тя си има поставена диагноза - ЮХА (ювелирен хроничен артрит). И сега доктора иска да види дали заболяването не е обхванало друга става. Абе въобще тъпа работа, и всичко това от някакви коки преди 3 години...
Уж казват че ще го израсте през пубертета, остава само да чакаме.

Ох, добре че ме поотпусна малко зъба... че се чудех как ще изкарам до края на работния ден.

# 32
  • Мнения: 920
Хубаво е че има възможност  през пубертета да го израсте.
Дано да стане така.

Извинявам се за лаишкия въпрос но не помагат ли такива неща като "Артростоп - таблетки и коктейл"?

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Не, не помагат. Всъщност нищо не го лекува, а само позабява процеса.
Този артрит идва от някакви Антинуклеарни Антитела (както ми обясниха човешки - организма сам си създава болести и се опитва да ги лекува).  Може да удари в сърцето, може да стане астма, а при нас е в костите.
Аз не съм съвсем наясно, все пак отскоро се сблъсквам с този вид болест, но явно са доста "модни" напоследък, защото доста лекари вече са наясно. А преди три години са им трябвали 6 месеца докато го открият

# 34
  • Мнения: 920
Ясно. Това с антителата ми е познато. Дано наистина да премине с годините.

# 35
  • Мнения: 4 068
Haide zdraveite i ot men.Moiata sedmica zapo4na pove4e ot otvratitelno no sega niama da povtariam istoriata.Moje bi pove4eto ot vas ia znaiat.Taka 4e narevah se na volia i sega se opitvam da zapo4na da gledam napred.To4no za tova dnes se zapisah na kozmeti4ni kursove i mislia 4e 6te mi haresa.Tova e riazka smiana na popri6teto za men no puk mi e interesno.Vse o6te mi biat gentamicin i dupeto mi e na re6eto no 6te go prejivea.Pojelavam hubava sedmica na vsi4ki i pove4e usmivki. Grinning  Grinning  Grinning

# 36
  • Мнения: 3 634
Аз пък имам отвратителна вечер. Мъжото нещо го е прихванало и е направо отвратителен с мене... В този момент съжалявам, че си почерних живота с него и че се опитвам второ дете да му дам... Да си гледа работата!

# 37
  • Мнения: 1 497
Мамо Фин, какво пак те ядосва твоя мъж? Мисля, че много го глезиш- ти ходиш да бачкаш по нощите, той харчи.....я малко да го затегнеш. Wink

Искам да те питам какво стана с фоликула?

# 38
  • Мнения: 1 502
Ох, Мамо Фин и аз се присъединявам към теб.И моята вечер е отвратителна. Опитвам се да свикна моя син да заспива самичък,но уви.... А мъжът ми ми изнася лекция,защо точно тази вечер, дори не си направи труда да опита да ми помогне, а сега на всичкото отгоре не знае за кой ли път каде си е оставил проклетите карти за сателита и сега беснее Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Ах, тези наши мъжееееее!!!!!! Понякога се питам защо ли са ни???

# 39
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Теодора
Мамо Фин, какво пак те ядосва твоя мъж? Мисля, че много го глезиш- ти ходиш да бачкаш по нощите, той харчи.....я малко да го затегнеш. Wink

Искам да те питам какво стана с фоликула?


Ми днес отиваме с Оливер (сигурно ще ми отрови душата в клиниката...) да ми вземат кръв за изследвания на прогестерона... да видят дали се е пукнал и откачил тоз мой голям фоликул... И ако е и ако не съм забременяла, вината ще е изцяло на мъжото защото беше много мързелив с бебеправенето... А сега от как сестра му се нанесе при нас и в нашето легло само се спи.  Imp  Close  Sad  Shocked  Rolling Eyes  Cry

# 40
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Mama Vessi
Ох, Мамо Фин и аз се присъединявам към теб.И моята вечер е отвратителна. Опитвам се да свикна моя син да заспива самичък,но уви.... А мъжът ми ми изнася лекция,защо точно тази вечер, дори не си направи труда да опита да ми помогне, а сега на всичкото отгоре не знае за кой ли път каде си е оставил проклетите карти за сателита и сега беснее Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Ах, тези наши мъжееееее!!!!!! Понякога се питам защо ли са ни???


Мила, не е лесна таз нашата... Честно, да бях знаела какво ще е, бих помислила и то доста преди да се омъжа. Ама стореното сторено, назад се не връща...

# 41
  • Мнения: 920
Мами...стига де.....утре друга песен ще пеете - "моят най-любим, моят най-добър...моят най-мил".

Мама от Финландия да дойдеш да кажеш какво е станало с фоликула....много стискам палци да се е пукнал...и да сте го "зарибили".

Весел ден!

# 42
  • Мнения: 3 634
Tia, непременно ще ви кажа... другата седмица когато резултата ще е готов... Вие как така си получавате резултатите от хормоналните изследвания на същия ден в който са ви взели кръв? Аз моите трябваше да ги чакам 2 седмици...

# 43
  • Мнения: 920
Цитат на: Мама от Финландия
Вие как така си получавате резултатите от хормоналните изследвания на същия ден в който са ви взели кръв? Аз моите трябваше да ги чакам 2 седмици...


Ей...едно нещо да ни е наред! Глей ги тия изостаналите финландци....... Grinning

# 44
  • Мнения: 147
Здравейте,момичета.Как сте днес?
Аз започвам да пия от тази вечер жълт кантарион с водка.Прочетох тази рецепта в зачатие в рубриката полезно от народната медицина.Сигурно е голяма отврат на вкус,но целта оправдава средствата.утре ще ви кажа*ако вие интересно разбирасе*Друго ново и интересно няма при мен
Поздрави Simple Smile

# 45
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Момичета, аз нещо се отчаях!  Sad Толкова месеци се преглеждах, лекувах, пих всякакви боклуци и хапчалъци и... нищо!  Imp Ако и този път ми дойде, замразявам проект бебе до зимата. Това напрегнато очакване и планиране ми изпива мозъка всеки месец... Ще се опитам да не мисля за това няколко месеца, защото започвам да се вманиачавам и депресирам... Embarassed  Rolling Eyes  Imp  Sad  Confused

# 46
  • Мнения: 4 068
Dobi napi6i niakakvi podrobnosti za tozi ila4.Vodkata e edinstvenia silen alkohol koiti 6to gode ponasiam ta moje da go probvam tozi kokteil.Haide svetni ni. Bulb  Bulb  Bulb

Zuhi da znae6 4e si mnogo prava.Mai vsi4ki triabva da se probvame da mislim za ne6to drugo 4e sme se vmania4ili.Tova mai ne e mnogo zdravoslovno.No vav foruma pone sme si podkrepa. Grinning

# 47
  • Мнения: 147
Ренци рецептата е лесна за изпълнение:
Жълт кантарион-50мг.
Водка-0.500 мл.
Смесват се и се оставят в хладилника за 14 дни.Прецежда се и се пие по 1 суп.лъжица преди ядене.Това количество е стигало за 14 дни.И отново се повтаря.
Аз не съм го пила до сега и незнам как е на вкус.Утре ще ти пиша.
Наистина трябва да си починем права е Зъхи,че ще психясаме...

# 48
Здравейте !
Аз малко се по-изгубих от хоризонта Embarassed ,но ето пак съм при вас.
Много се надявах да ви зарадвам тази седмица ,но след 5-дневното закъснение ,когато реших да си купя тест взе ,че ми...
Страшно съм нещастна ,ама как само се наплаках Tired Face
Вече незнам какво да правя ,направо съм се побъркала.
Уж всички изследвания са добри ,при мъжа ми "момчетата, даже са шампиони по плуване" Wink  Grinning  
Пожелавам успех на всички "чакащи" ,аз засега излизам от листата.
ПОЗДРАВИ ОТ МОРЕТО!!!  Nature Sunny   grinning039

# 49
  • София
  • Мнения: 754
Девойки, аз също се поизгубих от хоризонта ама така се стекоха нещата. Бях 2 седмици в болничен, после пък работа, след това се наложи да си взимам отпуска заради баща ми  Cry Оказа се, че половината му сърце не работи и сега му предстои много тежка сърдечна операция. Отделно пък дядото на мъжа ми го оперираха и се оказа, че има рак на стомаха, а състоянието му е непоправимо Sad И така ние тичаме от едно място на друго (по принцип и двамата с мъжа ми сме от различни градове, а живеем в София), притесняваме се постоянно, аз не съм се спряла за минутка, а уж трябва да го карам по-спокойно. Дори не видях, че сте ми и честитили годишнината от сватбата, но ви благодаря на всички със закъснение.
Покрай тези неща нямах кой знае какво желание да пиша много много. Иначе обще взето нещата при мен са си нормални - развивам се добре (да чукна на дърво), притеснявам се за стандартните неща като например как ще се справяме финансово, близките ни дали ще са добре, как да им помогнем и така.
Айде, стискам ви палци на всички да се похвалите с хубави новини  Wink
Знайте, че не съм ви забравиала  Simple Smile  

# 50
  • Мнения: 4 324
Сладък Зайчо и ние не сме те забравили  Simple Smile  Laughing  Simple Smile  Grinning Нали знаеш, колко много си те обичкаме.
Съжалявам за неприятностите, които са ти се случили, но карай по спокойно, пази бебчето в теб  Sign Exclamation

Много здраве и спокойствие ти пожелавам мила.
Чао и лека вечер на всички

# 51
  • София
  • Мнения: 754
Благодаря ти  Grinning
И аз ви обичкам всички! Лека вечер и от мен Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 502
Здравейте от мен. Ох,това няма нищо общо с форума,ама много съм щастлива #Milti днес - пристигнаха ни билетите от Германия, няма лъжа,няма измама наближава отпуска  grinning039  ,прибиране в България,просто не знаете, е някои знаят какво е чувството да стъпиш на българска земя.   bg С един куп посрещачи  bigdance2

# 53
  • Мнения: 4 068
Radvam se a vas Mamo Vessi.
Pojelavam ti da si izkarate edna 4udesna vakancia.
Na nas za sajalenie niama da ni se otvori para6uta tazi godina.Maja mi ima adski mnogo izpiti v universiteta.
Taka 4e pozabavliavaite se i zaradi nas.

Vesela vakancia!  grinning039

  bigdance2  beer  beer  beer   bigdance2

# 54
  • Мнения: 3 634
Здравейте отново...

След нощната смяна пак съм тук с кръстосани очи... Няма кой да заведе дребосъка на градина, та май ще трябва аз сама да си го водя. Финчото милия (по- точно, вкиснатия) вчера си е навехнал дясния крак и сега му е посинял и отекъл... та няма да ходи на работа. Ама не разбирам защо не може да се вдигне от леглото, та да мога аз да легна... ами хърка най- невинно и сладко там все едно той е търчал цяла нощ. А на мене колко ми е мъчно за моята възглавницааааааа.

Мама Веси, напълно те разбирам... И аз бих се чувствала така ако можех да отида до България за няколко седмици. Дано поне до година... Кога заминавате?

# 55
  • Мнения: 920
Цитат на: Мама от Финландия
Ама не разбирам защо не може да се вдигне от леглото, та да мога аз да легна...


Мама от Финландия...вашето брачно ложе единично ли е та трябва да става сУпругът за да легне сУпругата? ppp  Laughing

Mama Vessi това е чудесно че вече съвсем сте изпланирали прибирането. Представям си каква радост внасята в ежендневието на роднините.

 dance А днес е петък, петък, dazzler1тра-ла-ла....(въпреки че аз цяла седмица не ходих на работа). Весели събота и неделя.

# 56
  • Мнения: 147
Мили момичета
Приятни почивни дни,пожелавам ви много слънце и много настроение.Аз утре съм на работа Cry
Но вие хубаво си починете и се наспете и заради мен Simple Smile
Поздрави

# 57
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Tia
Цитат на: Мама от Финландия
Ама не разбирам защо не може да се вдигне от леглото, та да мога аз да легна...


Мама от Финландия...вашето брачно ложе единично ли е та трябва да става сУпругът за да легне сУпругата? ppp  Laughing


Хаха... Tia, де да беше единично... Може би тогава щях вече да съм бременна поради налагане да спим един връз друг. Но уви, нали вече имаме едно щураче което се буди в 7 часа всяка сутрин и не можем да го оставим на самонадзор та за това трябва някой от нас да се буди и стои с него/води на градина. А след като аз съм била на работа през ноща понякога ми е много трудно да стоя будна след като съм се прибрала в къщи. Та за това той да стане, та аз да легна.

Сега вече ги изпъдих и двамата мъжаги, единия да ходи на доктор, а другия на градина. Най- сетне в апартамента цари покой и мир и мога да се пльосна в кревата и затворя очите си за няколко часа.

# 58
  • Мнения: 4 068
Момичета,изтъркаля се и тази седмица.Май не беше особено добра за всички,но какво да се прави такъв е живота....

Дано следващата да е по-добра.Да си пожелаем някоя от нас да се похвали с хубава новина.
Мамо Фин не му се ядосвай на Финчо те мъжете са си такива-тиквеници-ама какво да правим като си ги обичаме. Embarassed  Embarassed  Embarassed

Сега ви пожелавам на всички един весел уикенд.
Ама сега да не спрете да пишете във форума като е уикенд а... Laughing

# 59
  • Мнения: 1 502
Код:
Мама Веси, напълно те разбирам... И аз бих се чувствала така ако можех да отида до България за няколко седмици. Дано поне до година... Кога заминавате?


Мамо Фин по принцип пътуваме на 25 срещу 26.06 (от 28.06 ни затварят детската градина за един месец), през нощта, да му мисля, нощен полет до Германия и там правим връзка  на обяд до Варна. Това е най-добрият и евтин вариант за нас. Ще пътувам сама с детето, а мъжлето ми пристига в средата на юли, той ще бачка. Аз ще бъда за 2 месеца, вече е разграфено 1 месец в нашите, 1 месец при свекито, та всички да му се порадват на принца  Laughing.
Още има време до нашето прибиране, ама нали знаеш колкото повече наближава,толкова по-бавно минават дните. Моето момче не спира да пита: "Ама кога ще ходим на самолета, Мамо!?"  та аз съм залепила една картинка на самолет на  деня на тръгване и сега всяка вечер преместваме заедно датата, докато стигнем самолета   Hands Clap

# 60
  • Мнения: 1 071
Седмицата най-после свърши,но се очертават дъждовни почивни дни и май плановете ми ще се провалят.Така или иначе поне мъжо ще си е тук да ме се порадваме.
МомоФин,къде се губиш,мина цяла вечност окакто не сме си приказвали...Ох,това ставане в 7 сутринта ми е до болка познато Sad

# 61
  • Мнения: 3 634
Иви, тук съм бе мила. Но от щуротий и глупости нямам много време да вися из чата. Сега пак хойкам да работя и имаме гостенка в къщи за 2 месеца та и нея трябва да развличам...

А Финчо с изкълчиния си крак получи болнични за една седмица и сега ще ме трови когато не съм на работа.  Shocked  Grinning

Приятен уйкенд на всички и до скоро виждане!

# 62
  • Мнения: 4 068
Мамо Фин какви са тези дълги гости?Да ти е якя гърбината.
Сега ако отиваш на работа-приятна работа(ако има такова животно). Laughing  Laughing  Laughing
А иначе ако имаш възможност пиши и през уикенда.
Ако не приятен уикенд,  bigdance2  Popcorn  beer

ще си пишем в понеделник.

# 63
  • Мнения: 1 071
Гери,каква е тая гостенка,дето толкова време ще ти стои на главата?Да не е сестрата на мъжа ти?Ако е така не ти завиждам..
Дано мъжът ти по-скоро се възстанови,та поне той да не те ядосва Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 634
Точно сестрата на мъж ми е. Много симпатично момиче, на 20 години е... На една и съща вълна сме де. Вече седмица (става утре) е при нас и все още проблеми няма.

Днес изкарахме доста кефски... Имахме женска вечер, готвихме (тоест, аз блеех докъто другите готвеха), играхме една игра, след това седнахме с чипсите и бонбоните пред ТВто и гледахме 2 филма. Адски смешно беше... 4 жени, всичките роднини помежду си... на Финчо 2 от сестрите му, аз и жената на брат му. Много бих се изкефила и някой друг път така да си караме, но пък не се знае кога ще имам свободен ден през уикенда следващия път... то не че днес беше свободен ден де...

А Финьо нещо ще да го е блъснало. Толкова мил и внимателен... може би защото го видях само за 5 минути днеска... И като се прибрахме той си беше вече легнал... та ще го оставя сега да лежи, а аз отивам да гледам The Bone Collector.

Общи условия

Активация на акаунт