Ана или Анна?

  • 5 410
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 244
Абе Бу, не ти е много читава работата..  Thinking Цяла анкета...  Rolling Eyes Гласиш нещо ти...  Wink
И аз си мисля същото ама тя не ще да признае Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 098
Аз съм за Анна,тъй като дъЩеря ми е кръстена така.Името не е нито българско,нито руско,както са писали по-горе.Еврейско е и озна4ава Божия благодат.Освен това се познава из цял свят.Зву4и по_меко и нежно от Ана.

# 47
  • Мнения: 1 341
Анна, определено
Анита също ми харесва

# 48
  • Мнения: 5 539
Аннна Mr. Green Колкото повече, толкова повече Joy

# 49
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Аз съм за Анна,тъй като дъЩеря ми е кръстена така.Името не е нито българско,нито руско,както са писали по-горе.Еврейско е и озна4ава Божия благодат.Освен това се познава из цял свят.Зву4и по_меко и нежно от Ана.
оба4е .....кои е предал клю4овете на Ерусалим ....анна (мъж- имам предвид 4е и мъже са го носили ) ина4е за протокола и аз съм Анна и когато го про4етох това останах смаяна.

# 50
  • Мнения: 542
Анна, женствено и нежно, но всъщност дори към познатите ми с това име се обръщаме с Ани... къде отива тогава красотата на Анна? Не че Ани или Ана са лоши или незвучащи добре, просто аз имам такова предпочитание, но да се употребява като Анна.

# 51
  • Мнения: 8 505
Анна,макар че и двете не са ми по вкуса.

# 52
  • Мнения: 980
"Анита"
Иначе в родния ми  край (Кърджали), "анна" е много популярно. Така викат всички малки деца на майките си Laughing но и Ана не ми харесва  Confused

Последна редакция: ср, 15 юни 2005, 10:55 от mama monik

# 53
  • Мнения: 3 461
Твърдо с едно "н".

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 Ееееееее, Бу, мълчиш като пЪртизанин на разпит значи...
  Казвай, казвааааааааааааай!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 юни 2005, 11:15 от bim_bam

# 55
  • Мнения: 3 098
Аз съм за Анна,тъй като дъЩеря ми е кръстена така.Името не е нито българско,нито руско,както са писали по-горе.Еврейско е и озна4ава Божия благодат.Освен това се познава из цял свят.Зву4и по_меко и нежно от Ана.
оба4е .....кои е предал клю4овете на Ерусалим ....анна (мъж- имам предвид 4е и мъже са го носили ) ина4е за протокола и аз съм Анна и когато го про4етох това останах смаяна.
Виж в някой именник и не се смайвай толкова. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 734
Аница ми харесва най много, но ако живее в Бг има опасност да се измислят подигравателни към името;(
Анита също ми звучи .добре.
От Ана и Анна - нито едното. Не казвам че са лоши имена, хубави са - нежни и звучни, просто ги възприемам като много обикновени . Истината е че понякога красотата се крие точно в семплите неща.

# 57
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И двете ми харесват, но АННА е по-хубаво  Flowers Rose.
Да не сте замислили още една красавица  newsm12???

# 58
  • София
  • Мнения: 6 743
Анна ми харесва повече-по-звучно е!  bouquet

# 59
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Гласувах Ана, защото ми звучи по-българско и по-изчистено.
Не мога да се сетя за други женски имена, завършващи на "на", които да удвояват "н"-то.

Анна, майка ми се казва така!  Mr. Green

Има други такива имена- Инна, Канна, Донна (айде, последното май не е българско...)

Общи условия

Активация на акаунт