АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 421
  • 897
  •   1
Отговори
# 795
  • SA
  • Мнения: 3 196
Да, така е, когато се регистрира, ще се поеме от държавата, ...но тези хора, които са искали да го ползват и тези които са излекувани, никой не ги е молил и не им е предлагал лечението с лекарството, те са молели Христов плачейки по телефона му, така както и аз му плачех през 99г. когато детето ми беше отписано
[/quote]
Не е задьлжително едно лекарство ако е регистрирано задьлжително да се поема от дьржавата. То трябва да е доказало ефективността си преди всичко. Нещо , което антималигноцит сьс сигурност не е.

# 796
  • Мнения: 957
pecko, медицината също ни лъже! И как само ни лъже! Точно медицината убива най-големите открития, в това число - за борбата с рака. И за медицината човек се хваща като за спасителна сламка. Дори въпреки токсичността на лекарствата! И след химиотерапии се умира, какво значение имат доказателствата?

Съгласна съм с някои от твоите аргументи. Сигурна съм обаче, че някой ден няма да мислиш така:

Цитат
60 човека били погребани от рак....... е и!? Какво от това! Такъв е живота, "Човек и добре да живее един ден УМИРА!!!"! Това е положението! Хиляди умират на ден!!!!

А ЩЕ ПОТЪРСИШ СЛАМКА, независимо дали тя ти се подава от медицината или не. Независимо чия рекламна кампания последваш.
Всеки е свободен да избира. Дано излекуваните са повече независимо от техния избор!
И тъй като антималигноцитът е на билкова основа - нищо не пречи да се използва за лечение заедно с терапии. За такива, които не вярват. За тия, за които парите ВЕЧЕ не са от значение, защото са изправени пред лицето на смъртта.

# 797
  • София
  • Мнения: 2 356
Не е задьлжително едно лекарство ако е регистрирано задьлжително да се поема от дьржавата.

Абсолютно съм съгласна. Процедурата по включване в позитивния списък е тежка и сложна. Лекарствата регистрирани на българския пазар са стотици - само отворете сайта на Агенцията http://bda.bg/images/stories/documents/register/Mp.htm определено здравната каса не поема всички....

Не съм специалист да преценя клиничните изпитвания, затова си има хора от ИАЛ.

Защо лекарството струва 1000 лв? Вярно ли е това? Дори да е уникално, ако не се получава по някаква сложна технология - кое налага тази цена? Дори да се регистрира - колко хора ще могат да си го позволят?

# 798
  • Мнения: 34
Още малко и ще се разплача!!!!
Не се срамувам ни най-малко, защото никой не обиждам!!!! Вие трябва да се срамувате, защото подвеждате хората с подлите ви, наивни приказки и празни надежди, че с Мужик Корен ще се излекува рак!
60 човека били погребани от рак....... е и!? Какво от това! Такъв е живота, "Човек и добре да живее един ден УМИРА!!!"! Това е положението! Хиляди умират на ден!!!!  Антималигноцит ли щеше да ги излекува!?

...ЗАЩО НИ Е НУЖНО ТОГАВА ДА ГО ПРАВИМ, АКО НЕ ТОВА, ЧЕ КАЗВАМЕ ИСТИНАТА и ЗАЩИТАВАМЕ ЕДНО ОТКРИТИЕ......ЗАЩОТО ТАКА ТРЯБВА!

Каква истина бе!?? Истината трябва да я докажете, колко пъти да ви го повторя!! Докато не го направите си оставате лъжци!!!!

Като сте толкова благородни душици, защо го продавате за 1000 лв., тогава!? Спецялната молекула!!! Смешки!!!!!
Защото сте една банда заблудени ламери, събрали се с единствената цел да крадете нещастниците, като се криете зад някаква измислена асоциация!!!! За това ви е нужно!!!
И такива ще си останете, ако ще да изкарате и 500000000000 списъка с имена, ако ще да се срещнете и с папата, защото нито едното, нито другото доказват, че скапаното ви лекарство действа!!! ЕИ ТОВА Е ИСИТИНАТА!!!!!!!
И докато не го направите както трябва, ще си останете мошеници, защото защитавате една гнусна и подла лъжа!!!!!!!!!!!!

pecko, като гледам писанията ти, се чудя как може да има толкова злоба в един човек?!
Не чувстваш ли, че негативизма, който излъчваш вреди на всички, а още повече на теб самия?
Като не си съгласен да бъде регистриран Антималигноцит, добре. Лично аз разбрах много добре и уважавам твоето мнение.

Ако едно лекарство не е регистрирано не означава, че не лекува!!!
И крайно време е да се спре с порочната практика "да се гледа ДОКУМЕНТА, а не човека".

Каквото ще става, ще става. С нашето мнение или без него, нещата ще продължат своя ход.
Един ден истината винаги излиза наяве!

Да бъдем оптимисти и хуманисти!

 Simple Smile

# 799
  • Мнения: 246
Не е задьлжително едно лекарство ако е регистрирано задьлжително да се поема от дьржавата.

Абсолютно съм съгласна. Процедурата по включване в позитивния списък е тежка и сложна. Лекарствата регистрирани на българския пазар са стотици - само отворете сайта на Агенцията http://bda.bg/images/stories/documents/register/Mp.htm определено здравната каса не поема всички....

Не съм специалист да преценя клиничните изпитвания, затова си има хора от ИАЛ.

Защо лекарството струва 1000 лв? Вярно ли е това? Дори да е уникално, ако не се получава по някаква сложна технология - кое налага тази цена? Дори да се регистрира - колко хора ще могат да си го позволят?
Лекарството не струва 1000 лв. грешна информация, струва 360, за опаковка, но за едно лечение, може да излезне и 1000 и 5 000, зависи от това, колко е разпространен рака.
Моята 11мм. бучка в гърдата, изчезна от сумата 1180лв., три опаковки

# 800
  • Мнения: 23
Цитирам сайта http://www.malkiobyavi.com/cell/ial.php:
На кого да звъним за регистрация на лекарството

Не е по силите на 1 човек (на 83 години) да разговаря и обърне внимание и излекува цяла 1 държава.
Затова се обаждайте в Здравно Министерство и Изпълнителна Агенция по Лекарствата и ги попитайте - Защо не обърнат внимание на лекарството Антималигноцит, защо не го изследват, за да се регистрира и да го има във всяка една аптека и болните да имат достъп до него, да имат право на информация и избор??? Тези хора получават държавна заплата, за да се грижат за здравето на хората и за работят за тяхното благо!!! А дали го правят????



 Да, така е, когато се регистрира, ще се поеме от държавата, ...но тези хора, които са искали да го ползват и тези които са излекувани, никой не ги е молил и не им е предлагал лечението с лекарството, те са молели Христов плачейки по телефона му, така както и аз му плачех през 99г. когато детето ми беше отписано

Ако лекарството действаше, не само държавата, ами целия свят щеше да обърне внимание на този 81-годишен самозванец и мошеник! Когато искара нужните доказателства, тогава някой ще му обърне внимание и докато не го направи, ще е поредния палячо, които иска да ви обере!!!! Как така 81 годишния старец не се измори да ви иска по 1000 лв. за подсладената вода, а се измори точно, когато трябва да докаже как действа боклука му!!!???? Отговорете ми на този въпрос!?  
Вие го наричате ИЗБОР!!!! Какъв избор е това бе!? Въз основа на какво да избирам!? Въз основа на наивните ви, смешни ТВЪРДЕНИЯ и СПИСЪЦИ! А и на всичкото отгоре искате ДЪРЖАВАТА, демек АЗ да ви го плащам!? В голяма заблуда сте и Вие и цялата ви пошлав асоциация, ако си мислите че някой изобщо някога ще ви вземе насериозно защото сте вдигнали врява!
Държавата и лекарите носят отговорност, и трябва да се гледа трезво и здравомислещо на нещата, а не да вярваме на сърцераздирателните излеяния на някаква асоциация!
Никой не е длъжен, въз основа само на смешните ви твърдения, и списък от 15 излекувани, да ви регистрира лекарството! Това си е ваша работа да го докажете! Ясно ли ви става поне малко, или трябва още да обяснявам! И повярвайте ми, все още не сте дадени под съд, за фалшива и подвеждаща реклама, единствено и само, защото обърканите ни закони ви пазят! Защото нищо не пречи, да се съберат трима мошенника и да регистрират, жълт кантарион като хранителна добавка и да тръбят наляво и надясно, че лекува рак и да искат после по 1000 лв. за него! Защото закона за хранителните добавки изисква едниствено да се докаже че веществото не е токсично и нищо повече, а как действа и на какво действа, никой не пита! А антималигноцит, дори и като хранителна добавка не е регистриран! И единствените доказателства за действието му сте вие! Коя сте вие, каква ви е квалификацията да твърдите каквото и да било!? И каво като сте изкарала някакъв списък, какво по дяволитге доказва той!? НИЩО!!!

А за другия списък, с умрелите, лекувани с антималигноцит, къде е!?

Да, има починали след лечение с Антималигноцит, но нека се знае, че го търсят такива на които лекарите са казали ние бяхме до тук и тогава опитват, но няма как да се случи, когато имаш месец живот, така както и при детето ми.
Имало е случай, когато лекарството е дошло, а болния вече е починал, ето такива го търсят...


 Било късно за тях вече, защото били закъснели!? Това ли е отговора ви!? Само това ли успяхте да стъкмите! Защото така ви е най-удобно нали! Когато се е излекувал някой, то е благодарение на антималигноцит, но когато умре, въпреки великата терапия с него, понеже бил закъснял, а не щото е пил подсладена вода! Е то така и баба ми знае!? Ето питам ви, къде са доказателствата, че не е обратното, защото ще ви искарам списък с 15 умрели, пили антималигноцит ви казвам че той не лекува!!!!!!! Айде докажете ми де! Как!? Със сълзи и сополи и сърцераздирателни постове по форумите!?!?! Съжелявам, ама не става така тая работа!

Пак повтарям, похвално е желанието ви да помогннете на болните от рак, но това което правиете в момента е точно обратното! Не им помагате, а само ги подвеждате, за да им вземе някой си Продан Христов 1000лв. за боза, и да се подиграва и с нещастието и чувствата им!!!
Антималигноцит не е сламка за никой и нищо!!!!!

Ако толкова ви се бори с рака, за да притъпите чувството си за вина, има далеч по-ефективни и ценни методи, за да го сторите, отколкото да заблуждавате нещастниците!

# 801
  • Мнения: 246
Ако можете да четете, писах, че лекарството не е 1000лв., също че никой не го предлага, хората молят Христов, тогава когато лекарите, ги изхвърлят в къщи да умират, така както и детето ми, казаха " Приберете си го, не можем да направим нищо", а вие искате при такива пациенти да става при всички, няма как, това не е фокус мокус, уважаема, това е рак. Искам да знаете, обаче че не е нужно да си медицинско лице, за да защитаваш подобна кауза, защото всеки може да разбере, за какво лекарство става въпрос, след като след лечението с него, тумор в мозъка с р-р 7см. рецидив /Мирослав Стойнов от Сливен/, го няма вече 11г., след като лекарите са го изхвълили в къщи да умира...за кои ли път трябва да пиша, че това не са измислени списъци, а реоални хора, а има и кл. документация от 1000стр., а тези хора в БГ. само потвърждават действието на Антималигноцит.
ПО СКОРО ВИЕ СТЕ ТАЗИ, която трябва да доказвате, че лекарството не действа.
ОТносно списъка, той е много, много по голям...

Защо не направите списък, от 20 000 годишно починали от рак, нали ги лекува с химия, защо са мъртви, а някой носи ли отговорност, както и задетето ми.
Изобщо не е подсладена вода, поне да знаехте, че съдържа аминокиселини и е кисело,,,,,
Изглежда вие нямате интерес да се регистрира екарството.-..а може би внасяте цитостаци за химия и ще ви спре кранчето??!!
 ЗМИИ и гущери бълвате срещу лекарството, плюнки чак ви хвърчат, това личи от написаното от вас...ЗАЩО ЛИ?

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 12:53 от почева

# 802
  • Мнения: 34
Абе, pecko, не ти ли омръзна да пишеш глупости и да повтаряш едно и също като папагал?!

Разбрахме мнението ти.
Времето ще покаже кой е крив и кой е прав.

Не се ли усещаш, че ставаш банален?
Май ти липсва обратната връзка!
Ама не се очудвам, като ти гледам писанията.

 Mr. Green

# 803
  • SA
  • Мнения: 3 196
На мен пьк ми е доста странно някой да иска да продава дадено лекарство само ако здравната каса заплаща за това. Нещо, което е ефективно, би се продавало. Все пак 1000 лв не са нищо щом става вьпрос за лечение на рак. Дори и най-бедните хора биха намерили 1000 лв , ако това ще излекува близкия им. Струва ми се обаче, че вьпросния псевдомедик не е чак толкова сигурен в качествата на продукта си, щом очаква той задьлжително да достига безплатно до болните. "Нещо като е безплатно- защо пьк да не го пробвам"- май това е целта на сдружението.
И госпожо Почева, само не обяснявайте пак за бучката, която сте имали, или пьк за необходимостта от профилактичното използване на антималигноцит. Ако имаше ефект от профилактичното му прилагане, г-н Христов на 81 години нямаше да е уморен и грохнал, а енергичен и в цветущо здраве, както някои 80 и няколко годишни мьже, които познавам.

# 804
  • Мнения: 246
Кой ви каза, че Христов е грохнал, напротив, той е по жизнен и енергичен и от нас. В перфектнво здраве е, и ясен ум. Самият той и всичките му близки вземат Антималигноцит профилактично. Майка му е починала на 105г., а той е на 86г., не на 81, а сестра му на 88г. в перфектно здраве..
Ето така изглежда:
http://www.vbox7.com/play:2690406b
 Никой не е казал, че само ако е безплатно, тогава да го има, просто го казваме, защото по принцип лечението на онкоболните се поема от държавата / между другото, не винаги, много хора си купуват лекарствата, за печалба на лекарите/
 

# 805
  • SA
  • Мнения: 3 196

 Никой не е казал, че само ако е безплатно, тогава да го има
 

Ми напротив, точно това казвате. Вие твьрдите, че Христов ще започне да произвежда препарата само, ако той бьде одобрен като лекарство и се поеме от здравната каса. Иначе няма начин да се произвежда и продава като хранителна добавка, макар да сте сигурни, че това ще помогне на много хора, решили да си го закупят.
"/ между другото, не винаги, много хора си купуват лекарствата, за печалба на лекарите/" - а пьк ето от това абсолютно нищо не разбрах!

# 806
  • Мнения: 246

 Никой не е казал, че само ако е безплатно, тогава да го има
 

Ми напротив, точно това казвате. Вие твьрдите, че Христов ще започне да произвежда препарата само, ако той бьде одобрен като лекарство и се поеме от здравната каса. Иначе няма начин да се произвежда и продава като хранителна добавка, макар да сте сигурни, че това ще помогне на много хора, решили да си го закупят.
"/ между другото, не винаги, много хора си купуват лекарствата, за печалба на лекарите/" - а пьк ето от това абсолютно нищо не разбрах!
Ако имате предвид, че не иска като хранителна добавка и да се продава в аптеките, ДА, защото не е хр. добавка, а лекарство....изисква лекарски контрол, а заболяването е тежко.
 КАкво имам предвит думите ми по горе...Че не винаги е безплатно, лекарите казват: лекарството, което трябва да ви приложим в момента го няма, но ако го платите, утре ще го има"...това означава, и пациента си го плаща, защото се страхува за здравето си, А НЕ ТРЯБВА!

# 807
  • SA
  • Мнения: 3 196
Много е интересно как след като при приемането на този препарат се изисква толкова стриктен лекарски контрол, Христов и цялата му рода го пият у дома си профилактично? А и всички тези излекували се хора, които описвате - не вярвам в болница да са го пили, нито пьк да са си осигурили лекар, който да ги наблюдава в кьщи.
Може и да не отговаряте, защото и без това едва ли ще стане нещо ясно от отговора ви.
" КАкво имам предвит думите ми по горе...Че не винаги е безплатно, лекарите казват: лекарството, което трябва да ви приложим в момента го няма, но ако го платите, утре ще го има"...това означава, и пациента си го плаща, защото се страхува за здравето си, А НЕ ТРЯБВА!" - може и да сьм доста тьпа, но какво искате да кажете с това отново не ми стана ясно.
С това спирам да коментирам тук, защото е безсмислено. Просто исках да споделя мнението си относно билковия ви препарат.

# 808
  • Мнения: 246


Когато се приема профилактично, от здрав човек, за да не се разболее, няма нужда от лекарски контрол....когато си болен от рак, трябва контрол, а тези хора наистина сами са се контролирали и спасявали, защото няма кой, след като не е регистрирано, но те са нямали друга алтернатива, поне част от тях, другите сами са избрали този начин на лечение.
Дъщеричката ми е на 9г. и вече трета година и давам лекарството профилактично, защото си имам  страховете, да не се случи пак и затова се боря..

Какво не можете да разберете, не разбирате, че някой  от онкоболните пациенти   си закупуват лекарствата, / въпреки, че са безплатни/ защото  лекарите им казват , че нямат нужното лекарство, но ако си го заплатят, ще го има...какво има за разбиране...това се случва постоянно.

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 18:47 от почева

# 809
  • Мнения: 23
kameloth, и аз не резбирам, какво не разбираш!:) Щом Пачева ти казва, че лекарството действа, значи действа, какво има да се разбира! Виж и само авторитетната физиономия на сайта, и отговорната позиция който заема, в качеството си на председател на асоциацията и друго не ти трябва, освен да извадиш 1000 лв. и да повярваш. А пък факта, че дава на 9 годишната си дъщеричка профилактично антималигноцит, окончателно трябва да свали всякакви съмнения.
Така че, не знам какво точно не разбираш нито ти, нито държавата, която се бави да го вкарат в позитивния списък и в протоколите за лечение на онкоболни и 1000-та лева, който иска 83-годишния Проданчо, да ги плащаме ние! Защото лекарите по цял свят лъжат и

 Никой не е казал, че само ако е безплатно, тогава да го има, просто го казваме, защото по принцип лечението на онкоболните се поема от държавата / между другото, не винаги, много хора си купуват лекарствата, за печалба на лекарите/
 
.
Мошенници долни, не им вярвай! Те нищо не разбират, някакви си там лекари и бледнеят пред таланта и гения на Продан Христов! Човека записал биохимия, след 3.5 години медицина, и само след 6 месеца създал най-великото откритие на века - ANTIMALIGNOCYT! Въобще не си играй с лекари, който дават милярди за борбата с рака, и са толкова тъпи, че за 100 години не можаха да открият, сносно лекарство.

Така че, въобще не питай как действа и на какво дайства ами направо отивай да се молиш и плачеш на Проданчо, и ако си късметлийка,  да ти продаде едно шишенце, защото Проф. Пачева и Проф. Продан Христов са ти назначили лечение или профилактика по факса! Пък за тази подробност от 1000 лв., няма какво да му мислиш, то всеки и най-бедния може да ги изкара, дреболия. Защото, знаеш ли колко са скъпи лопена, царската свещ и овчата опашка, събирани от русокоса девица, на пълнолуние, през високосна година и колко милиона Проданчо е вкарал в проучване и доказване на ефекта на лекарството си! Като се замисля, ти направо го вземаш без пари бе!
Така че, съвета ми е, изобщо не се колебай ми търчи да теглиш хилядарката и почвай профилактиката и после да не забравиш да целуваш ръка на Пачева, че те е светнала на далаверата!

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 20:29 от pecko

Общи условия

Активация на акаунт