"Рецепти" за по-бързо почерняване

  • 92 258
  • 159
  •   1
Отговори
# 135
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Незнам дали ти ще почернееш,ама сокчето ще почернее след 10 минути и ще му исфиряса витамин А и разните му там каротини... Joy Ако го смесиш със зехтин може би ще издържи за един плаж? newsm78

# 136
  • Мнения: 2 388
Може да те изчакам да ни хоспитализират едновременно  Mr. Green
Ще ни хоспитализират, но почернели и намазани със сок от моркови. Mr. Green

# 137
  • Мнения: 4 718
но почернели и намазани със сок от моркови. Mr. Green
Като ни ударят по един душ с маркуча със студената вода ще се оправим Mr. Green
Мартинка, вероятно си права ама чак такива алхимии май ще си спестя  Laughing

# 138
  • София
  • Мнения: 105
Днес ще проверя в "Ремедиум" на Шишман, в София, било то за какаово масло, било то за крем с такова. И после ще ви обадя  Peace

# 139
  • Мнения: 7 723
Едно време чинка ми се мажеше с олио и ставаше яко черна  Mr. Green

По времето на Жанвиденовата криза имах едно гадже,
дето беше спасител на виден столичен плаж.
Седях там от сутрин до вечер и се мазах с олио СЛЪНЦЕ... Crazy
(ко да прая, като нямаше друго  Confused)...наистина резултата е страхотен. Crazy
...имах невероятен тен... Crazy
(е, като изключиме това, че като ме непечеше слънцето
миришех на запръжка, ама красотата иска жертви) Mr. Green

п.п....а иначе в днешни дни препоръчвам какаово масло  Peace

# 140
  • Мнения: 107
ако някой иска мога да му купя какаово масло и да го пратя по пощата.

# 141
  • Мнения: 280
Днес ще проверя в "Ремедиум" на Шишман, в София, било то за какаово масло, било то за крем с такова. И после ще ви обадя  Peace
Вече проверих  Peace
На предните страници съм написала,че какаово няма.Има само кокосово на Икаров и някакво в твърдо състояние,което струва 27лв. Peace

# 142
  • Мнения: 795
Ще потърся и аз какаово масло, цялата тема изчетох  Wink
Аз пък много трудно хващам тен на краката  ooooh! Колкото и да се пека , краката все са ми по-бели, мажа с автобронзант, за да не са такива, но в сезона на плажовете не става, изтрива се и стават на петна. Някой да има подобен проблем?

# 143
  • София
  • Мнения: 105
Днес ще проверя в "Ремедиум" на Шишман, в София, било то за какаово масло, било то за крем с такова. И после ще ви обадя  Peace
Вече проверих  Peace
На предните страници съм написала,че какаово няма.Има само кокосово на Икаров и някакво в твърдо състояние,което струва 27лв. Peace

Ех, жалко!
Тогава ще гледам по други подобни аптеки

# 144
  • Мнения: 7 723
Днес ще проверя в "Ремедиум" на Шишман, в София, било то за какаово масло, било то за крем с такова. И после ще ви обадя  Peace
Вече проверих  Peace
На предните страници съм написала,че какаово няма.Има само кокосово на Икаров и някакво в твърдо състояние,което струва 27лв. Peace
Какаовото масло не се продава в течна форма
(като на Икаров маслата, например).
То се продава в твърдо състояние, в разфасофки по 0,050кг (обикновено).
Разтопява се на топлина и се ползва по предназначение Peace

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 19:05 от Руска

# 145
  • Мнения: 1 179
Днес ще проверя в "Ремедиум" на Шишман, в София, било то за какаово масло, било то за крем с такова. И после ще ви обадя  Peace
Вече проверих  Peace
На предните страници съм написала,че какаово няма.Има само кокосово на Икаров и някакво в твърдо състояние,което струва 27лв. Peace

Да, какаовото наистина е в твърдо състояние, взех си бучка от 50 гр. за 3.50 лв.

# 146
  • Мнения: 156
Какаовото масло е супер за кожата. Наистина прави страхотен тен, мирише прияно и да не говорим колко е здравословно и тонизиращо... Sunglasses
А на когото му понася плажното олио, по принцип се ползва за по-бързо почерняване.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 133
a това какаово масло не мирише на какао...така ли трябва? Аз очаквах хубав аромат а то на нищо не мирише...

Оригиналното какаово масло мирише гадно - комбинация между какао и нещо лошо. Затова след като се извлече се обезмирисява и тогава мирише сравнително малко. Предполагам такова се продава в аптеките.

# 148
  • Мнения: 1 179
a това какаово масло не мирише на какао...така ли трябва? Аз очаквах хубав аромат а то на нищо не мирише...

Оригиналното какаово масло мирише гадно - комбинация между какао и нещо лошо. Затова след като се извлече се обезмирисява и тогава мирише сравнително малко. Предполагам такова се продава в аптеките.

Ако под мирис на какао разбирате сладкото, което продават за децата, забравете. По скоро е като натуралното, ма и нещо друго  newsm78.

# 149
  • Мнения: 1 941
Момичета, да ви кажа на мен това олио на Carroten не ми се стори никак добро и не ми вдъхва доверие. Преди година -две се подлъгах по съвети и си взех от морето едно такова - ами то направо си миришеше на евтинджос! Олиото на Нивеа е далеч по - добро, въпреки че и от него се въздържам аз. От миналото лято ползвам олио на Piz Buin и незная дали така ми се струва, но е много по -щадящо от тоя Каротен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт