Диетата с ... шоколад на Алберико Леме

  • 5 336
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 201
Из информационните сайтове днес се натъкнах на доста нетипична диета на италиански фармацевт,според когото с мазнини и шоколад човек можел да отслабне 10кг. на месец, докато доматите, салатите и млякото водели до обратния биохимичен ефект в организма и стимулирали напълняването. Алберико Леме /така се казва въпросният фармацевт/ дори имал собствена академия за отслабване, а самият той свалил по метода си 12кг. за 20 дни /не пишеше колко е дебел/.
Ето линк към една от статиите, идентични са навсякъде.
Лично аз не бих се подложила на толкова нездравословен режим, но диетата събуди любопитството ми, а не намерих почти нищо за нея или автора й чрез Гугъл. Бих била благодарна на повече информация по въпроса, ако има запознати с диетата.

# 1
  • Мнения: 1 454
Евала!
Най-накрая нещо интересно за отслабване Wink

и аз не бих го пробвала, ама по този повод се сетих за нещо смешно ето линк
http://missby.wordpress.com/2008/06/24/death-by-cucumber/

 hahaha

така, че каквото и да чуя вече...хихих...

# 2
  • Мнения: 487
Малко късно се включвам в темата,моя приятелка така отслабна,ядеше само шоколад и сладолед,но не шоколадови изделия,неприятното е че после неможа да се отърве от пъпки,които и бяха излезли по цялото лице,явно от шоколада.Не бих рискувала да направя такава диета та дори и за една седмица  Naughty

# 3
  • Мнения: 19 272
хихи, много интересна диетка. С удоволствие бих пробвала 4-5дена Mr. Green

# 4
  • Мнения: 203
Бързам и аз да споделя  Flutter
Реших и без много да се замислям почнах.Купих си 2 натурални шоколада.
До обяд добре вървеше всичко,но следобед вече не се чувствах добре.Нервно ми беше и сякаш кръвното ми се вдигна,а бях изяла само 1 и близо 1/2 шоколад.
Отказах се и докато не хапнах по-така не се почувствах добре. Mr. Green
Явно това е диета за по-здрави хора.
Помислете добре преди да почнете. Thinking
Лек ден на всички  Peace

# 5
  • Мнения: 201
Добре, че си спряла навреме, klemi, още повече - никой от нас не е наясно как точно се прилага въпросният хранителен режим /едва ли хапват само шоколад и зехтин  Sick /, а и темата по никакъв начин не цели да набира съмишленици за подобно хранене, напротив. Пуснах темата, защото ме заинтригува твърдението, че някои видове зеленчуци водели до биохимични реакции, които стимулират образуването на мазнини в организма - това е основна теза на автора на диетата, а никъде не намерих информация по въпроса. Иначе, както писах още в първия си пост, не бих рискувала да си правя експерименти с подобни съмнителни режими, просто бих искала ако има запознати с теориите на въпросния фармацевт, да дадат малко инфо по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт