Нов подфорум и малко размествания

  • 1 357
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
Нов подфорум

От днес (официално от вторник) стартира новият подфорум - Гинекологични консултации с д-р Мазнейкова.
Категорията на новия подфорум е , които са спонсори на този раздел.
HPVGard e национално сдружение за профилактика на рака на шийката на матката. Целта на Сдружението е да насърчи профилактиката на рака на шийката на матката.

Д-р Мазнейкова се заема с нелеката задача да отговаря на Вашите въпроси, свързани с всички видове гинекологичните проблеми - бременност, заболявания които се предават по полов път, борбата с рака на маточната шийка, вируси, включително човешкия папиломавирус (HPV), видиве профилактика, ваксини и други.
Нейна задача не е да рекламира даден продукти, а да Ви дава съвети и насоки относно проблеми и въпроси, зададени от Вас.

Подобно на подфорум д-р Нивея Бейби, този подфорум НЕ е дискусионен и няма да дублира добре познатите подфоруми Майки (бъдещи и настоящи), Здравословни проблеми или друг тематичен подфорум, а е своеобразен онлайн кабинет на д-р Мазнейкова.
Приема се, че зададените в него въпроси са отправени единствено към д-р Мазнейкова.

Потребителите нямат право да публикуват отговори в теми, публикувани от други потребители.
Всеки потребител може да публикува постинги (допълнителни уточнения, въпроси и т.н.) в собствените си теми.


Размествания

Направих няколко размествания на съществуващи подфоруми, които се надявам да са удобни и да улеснят потребителите.
Подфорума за благотворителни акции, както и подфорума на СДБМ, преместих в категория ВАЖНО!, под Правила, условия и указания. Така те ще са по-видими и по-бързо достъпни.

Отчетните подфоруми, които досега бяха вмъкнати в главен форум ОТЧЕТНИ, преместих като вмъкнати във форум  Майки (бъдещи и настоящи). От гледна точка на началната страница те остават също толкова видими, колкото и досега и в същото време ще са директно достъпни от мамешкия форум.
Надявам се тези размествания да улеснят ползването им.

# 1
  • Мнения: 6 314
Предвид голямото количество теми за избор на име обособихме нов подфорум Имена, вмъкнат в Мамешкия подфорум.
В него освен теми, касаещи избор на име ще се пренасочват и теми, свързани с българското законодателство относно записването на имената, теми по отношение на имени дни, както и теми, свързани с произхода и значението на имената.

# 2
  • Мнения: 336
Mamma моите адмирации за подфорума имена  smile3501.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 230
Станало е още по-добре, и поздрави за подфорум Имена.
А онлайн кабинета беше повече от нужен.

Д-р Мазнейкова за мен не е добър специалист, но това си е единствено и само мое мнение.

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 23:11 от Maxin

# 4
  • Монтана
  • Мнения: 220
И на мен ми харесва.  newsm10

# 5
  • Мнения: 4 784
 smile3501 Много добре се е получило!

# 6
  • Мнения: 25 448
А подфорум "Оплаквания от свекърви" няма ли да има?  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 916
Къде изчезна уведомяването за лични съобщения?
Аз откакто съм регната тук, имам цели 2  Laughing

Няма го "Здравейте Pipi_ имате 2 съобщения...
 Rolling Eyes
Ориентирайте ме, плийз  Grinning

# 8
  • Мнения: 9 894
Пипи, под банерчето на Еволинк горе вляво има една стрелка. Ако сочи надолу, кликни върху нея.

# 9
  • Мнения: 6 916
Много благодаря, Тити  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт