Бебето ми плаче насън

  • 24 708
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78


          И моят син все още проплаква на сън / на 1год и 2 месеца е /, от новородено е така. Мисля, че ако детето си е с обичайните оплаквания / колики, зъби..../ и изследванията и преглед при педиатър не покажат нещо притеснително, си е нормално. А може и да сънуват разни стряскащи неща  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 784
Не се притеснявай, нормално е. Почти при всички бебета се случва.
Опитвай се да го успокоиш без да създавате суматоха - с бибка, с погалване, с полюшкване... каквото действа.

# 17
  • Мнения: 780
Нормално.Според някои лекари, нервната  система е много крехка и при преминаване от една фаза на съня в друга проплакват.

# 18
  • Мнения: 9 814
Нормално е! Peace

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да случвало ни се е веднъж. Докато не го събудих, не можах да го успокоя Tired

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Случва се и при нас. Бебетата сънуват всичко преживяно , моята бебка се и усмихва и яде и прави физиономии на сън

# 21
Не се притеснявай. Моят дивак е на 1 и 8 месеца и понякога, когато му е бил тежък деня...олеле.
Събужда се на сън, гушва си , чаршафчето, млякото, водичката и едно куче играчка, без което не заспиваме и започва да плаче. Успокояваме се и заспиваме:)

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисля че е нормално.  Peace

# 23
  • Мнения: 6 713
Случва се и при нас. Бебетата сънуват всичко преживяно , моята бебка се и усмихва и яде и прави физиономии на сън

И на нас ни се е случвало да плачем или се смеем насън Simple Smile

# 24
  • Мнения: 762
При мен се случи тази сесия като оставях малката да я гледа баба и денем.Започна да скимти и дори проплаква на сън.Стана ми много гузно и я взех отново при мен в кревата нощем.Мина и за някоко дни след сесията.
Сега само се смее насън. Wink

# 25
  • Мнения: 506
Не се притеснявай, дъщеря ми е на 2,7г. и все още се случва да проплаква на сън! Peace
Според мен това се дължи на някакво недоволство, дразни се на нещо...в нашия случай, или й се пишка или й е свършил сока! Wink

# 26
  • Мнения: 3 069
Вие сте и в периода на коликите....

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е-сигурно има колики

# 28
  • Мнения: 94
И при нас го има, според мен са колики Embarassed

# 29
  • Мнения: 9 973
нормално е

Общи условия

Активация на акаунт