искам да си запомня паролата, а не мога

  • 1 953
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте, имам следния въпрос:
преди време си влизах автоматично в ника и затварях браузъра без да натискам "Изход".
След това обаче мъжа ми преинсталира Уиндоуса и на следващото влизане в БГ мама Мозилата ме попита: "да запомня ли паролата"? Без да се усетя натиснах "Да". Обаче всеки път като избера форума, който съм си сложила на тулбара, ми се показваше страницата без да съм влязла, с изписана парола и никнейм, и трябваше да кликна: "вход". Затова изтрих сейфнатите си пароли от браузъра, но сега не работи бутончето от Инфоцентъра: "запомни ме завинаги".
Всеки път като влизам трябва да си пиша ника и паролата, и ме хваща нервата. Не натискам "Изход", пробвах какво ли не - не става.
Помогнете плз като си отворя браузъра да ми влиза в акаунта автоматично.

# 1
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
Проверете дали на браузера му е указано, че може да приема бисквитки (cookies) от bg-mamma.com и дали няма някоя почистваща или антивирусна програма, която да ги чисти. Също така е възможно да е зададено на браузера да изчиства при изход запаметената информация.

# 2
  • Мнения: 123
и аз съм със същият проблем, уиндоуса ми е виста ако това ще помогне да ми дадете по-точни указания ако може разбирасе

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не зависи от Уиндоуса, а зависи от браузъра и неговите опции за "бисквитките"...
BG-Mamma го е обяснила много добре... Трябва бисквитките да се запазват (тоест, да не се чистят), за да може браузърът да те "запомни"... И при следващото влизане да не се налага да изписваш потребителско име и парола... Wink





П.С. Баба Буна, по всичко личи, че си жена, а в профила ти пише МЪЖ... Питам само от чисто човешко любопитство... Mr. Green

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 18:15 от Ekcnpec

# 4
  • Мнения: 123
 Laughing и аз незнам какво ми стана просто реших да променя нещо .Мерси за отговора оправих се честно казано на магия Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 2 356
При мен пък не се оправи, макар, че пробвах всичко това. Ама вече свикнах.

# 6
  • Мнения: 123
аз моето го оправих от друго място.влязох във tools след това във internet options,от там  privacy и натиснах и аз незнам вече какво и стана.сигурно съм разрешила получявянето на бискветки(пиша без да знам  какво).пробвай може да се справиш Hug успех

Общи условия

Активация на акаунт