Въпрос свързан с бан?

  • 932
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Алоха,

Мойто БИ била много немирна - и някой админ решил да й наложи мярка за неотклонение БАН.
Въпроса е следния - колко време трае БАН-а?
Къде БИ-то да види каде е съгрешила и да са поправи - т.е. - има ли тема която ги описва тия неща?

Като цяло - не ни е ясно как седят нещата с бановете тук.
Затуй питам - пък с питане и до бакалията се стига (особено като ти свърши кока колата)

С Уважение

Гатето

# 1
  • Мнения: 4 390
Какво е потребителското й име?

Цитат
Въпроса е следния - колко време трае БАН-а?

Различно - 1 ден, 3 дни, 5 дни, 10 дни, 30 дни,... постоянен бан.

Цитат
Къде БИ-то да види каде е съгрешила и да са поправи - т.е. - има ли тема която ги описва тия неща?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0

# 2
  • Мнения: 14
О прощавайте - забравил съм да спомена потребителя: Бърди

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Щях да се врежа с коментар за "нервна почва", "неравна почва" и други подобни, но ... мисля да си ги спестя.
Гате, Б ти И е получила еднозначното съобщение за грешка
Цитат
"Невалидна парола
(ако потребителското Ви име е на кирилица, моля, опитайте да влезнете като вместо потребителското си име изпишете мейл адреса си) - Birdy"
Баннатите получават друго съобщение "Съжалявам ИМЕ достъпът ви до форума е забранен ПРИЧИНА"
Ако случая е от първия вид, то проблема е задклавиатурен и следва изгората да се опита да смени забравената си парола и ако не се получи, да се обади на мод или адамин, комуто не е сърдита или когото не и успяла да обиди при последния си поход, за да и помогне и поправи "счупеното".
Акаунтът Birdy няма наложени рестрикции и ограничения. Ако все пак получава съобщение за бан, да го копира и да пише, за да го видим къде живее.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 281
Tatti, най-искрено благодаря за съдействието.
Само да вметна, че аз на никой не съм обидена, а ако някой е обиден от мен - се извинявам.

Общи условия

Активация на акаунт