Zatvarqt bankata za kurma!!!!!

  • 2 931
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 105
PIPILOTA, STRAHOTNA SI!!!!I az pusnah mnenieto si!Neka poveche maiki go napravqt!
 Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: Liorena
Цитат на: renci
Честно казано аз бих се срамувала от такова изказване.



не само, че не се срамувам, ами доста меко се изказах, възможно най-мекото изказване, едвам се сдържах да не напиша още по-"патриотични" слова.
И друг път съм го писала - тази държава не заслужава нито едно бебе повече. Колкото повече бебета ба бълг. родители се родят в чужбина, толкова повече спасени души от тази мизерия.
Колкото повече хора могат да се спасят - да го направят!.
Не за жълти стотинки да се продаде, аз бих я подарила нашата мизерна държавица, на всеки, който я пожелае, но няма желаещи за жалост. Никой не ни иска.


Ti kakvo pravish v BG togava?Mnogo e lesno da prodavash i podarqvash, po-trudnoto e da se opitash da napravish neshta che da ti haresa tuk!

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: hey_ya

Ti kakvo pravish v BG togava?


хубавите неща стават бавно, но си струва търпението ни и чакането за прощалната вечер с нашата мизерна държавица.

п.п. най-малко пък на теб съм длъжна да давам отчет. ясно?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 105
hahaha Grinning !Bez da se usetish veche mi dade obqsnenie!
Vuprosut mi beshe formalen? Grinning  Grinning  Grinning
Povechko usmivki, malko pozitivizum i oshte neshto Wink  i shte si maaalko po-gotina!:finger:

# 34
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: hey_ya
hahaha Grinning !Bez da se usetish veche mi dade obqsnenie!
Vuprosut mi beshe formalen? Grinning  Grinning  Grinning
Povechko usmivki, malko pozitivizum i oshte neshto Wink  i shte si maaalko po-gotina!:finger:

P.S.i ne zabravqi che jivota ne se svejda do tova da se zaqjdash v foruma!Ima i po-vajni neshta kato dobriq ton i drugi takiva drebolii!Ama tova e samoto moeto mnenie! Qsno? Grinning

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: hey_ya
Цитат на: hey_ya
hahaha Grinning !Bez da se usetish veche mi dade obqsnenie!
Vuprosut mi beshe formalen? Grinning  Grinning  Grinning
Povechko usmivki, malko pozitivizum i oshte neshto Wink  i shte si maaalko po-gotina!:finger:

P.S.i ne zabravqi che jivota ne se svejda do tova da se zaqjdash v foruma!Ima i po-vajni neshta kato dobriq ton i drugi takiva drebolii!Ama tova e samoto moeto mnenie! Qsno? Grinning



 finger  finger  finger

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: Liorena
Цитат на: hey_ya
Цитат на: hey_ya
hahaha Grinning !Bez da se usetish veche mi dade obqsnenie!
Vuprosut mi beshe formalen? Grinning  Grinning  Grinning
Povechko usmivki, malko pozitivizum i oshte neshto Wink  i shte si maaalko po-gotina!:finger:

P.S.i ne zabravqi che jivota ne se svejda do tova da se zaqjdash v foruma!Ima i po-vajni neshta kato dobriq ton i drugi takiva drebolii!Ama tova e samoto moeto mnenie! Qsno? Grinning



 finger  finger  finger



hahaahaaa Grinning !Vijdam che se razbirame!!!!! Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 37
  • Мнения: 596
Ужас!!!!
И в тази тема ли?!
Тази Лиорена няма ли си друга работа, освен да излива злобата си на неподходящи места. После държавата й била крива - където и да отиде ще й е криво!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 105
Mnogo si prava,znaesh li?

Общи условия

Активация на акаунт