За подготвителните модули към СМГ

  • 87 272
  • 593
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 39
benighted, моят син днес е от 15,00ч. на курс. Колкото до интензивния курс, той е същите учебни часове, както другите модули / 10 съботи по 2 часа /, но понеже е всеки ден, затова е само десет дни. Незнам дали ще има смисъл от него, но като сме се хванали на хорото ще го играем докрай  Thinking
  Да добавя, че според моя син днес ще си вземат занятията,които трябваше да вземат в неделя / отпаднаха заради изборите /, а интензивния курс започвал от 09.06.

# 586
  • Мнения: 7 821
Момичета, тази тема стана прекалено дълга и не знам колко е полезна в този и вид.
Моля, някоя от вас да пусне нова и ако иска да сложи някакво инфо в първото мнение. Ако до няколко дни никоя не го направи, ще я пусна аз.
Успех на децата ви!

# 587
  • Мнения: 1 073
Ние пък платихме някаква междинна сума - 75 лв за нещо полукурс, но странното е , че нямат през седмицата математика, а ще имат в събота. Та, ако някой е по наясно от моят син, защото може да не е разбрал, нека да каже как и кога се провеждат занятията при Цветкова.

# 588
Днес са излезнали резултатите от изпита по математика в 125 СОУ - за четвъртокласниците. Дават справка и по телефона.

# 589
  • Мнения: 8
Благодаря за задачите!

# 590
  • София
  • Мнения: 1 751
Абе как са излезнали резултатите в 125-о, като понеделник като следизборен ден е обявен за официален неработен ден за училищата, а?  Thinking

# 591
  • София
  • Мнения: 4 237
Денят е неучебен, ама си е работен отвсякъде. Аз днес записах щеркатаз а изпита в СМГ , имаше доста учители и административен персонал.
Момичета, ще мислим ли за нова тема? Авторката не се появявала отдавна, така че някой желаещ и знаещ  нека пусне "второто издание".

# 592
  • Мнения: 2 274
И да пусне линк тук, плийййззззззззз.... и лека нощ  Tired!

# 593

Общи условия

Активация на акаунт