Тайната на дългата и здрава коса - 40

  • 30 756
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
"мис арк", мен защо ме няма в албума бе драга?  Hug

В албума са публикувани снимки на резултатите от маската.  Peace
е, извинявам се тогава!  Embarassed

# 16
  • Мнения: X
Фиатаджия, а къде има снимки на твоята коса, защото нещо не ги намирам в темите назад.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 179
Здравейте момичета и на едното момче!
Днес ненадейно ме обзе ентусиазъм и в момента съм с маска от Триви, кокосово масло, мед и няколко капки Цитросепт. Не знам защо обаче медът се утаи на дъното и колкото и да бърках не се смеси добре.  Tired

oblacheto hey , аз също смятам, че това е просто моментно състояние, децата наистина действат импулсивно, доста често поведението им е неразбираемо за нас. Така, че не мисля, че има повод за притеснение. Дано остане доволна от новата си прическа.  Peace
 

# 18
  • Мнения: 5 173
И на мен интересно ми стана защо самичка си е отрязала кичури  Thinking
Почти всички деца го правят, аз съм го правила, всички мои приятели също. Интересно е Joy.

Мис арк, аз имам същата снимка, но на мен де Shocked

# 19
  • Мнения: 3 782
Честита ни нова тема  Hug
Страхотна снимка Мис Арк  Hug Heart Eyes
Шушулче, дай да видим твоята.
Aera, аз почти винаги слагам мед, но може би заради хумата се смесва добре. Но бъркам поне 1-2 мин.
oblacheto hey, децата понякога действат първосигнално  Sad, аз също съм се подстригвала сама.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И на мен интересно ми стана защо самичка си е отрязала кичури  Thinking
Почти всички деца го правят, аз съм го правила, всички мои приятели също. Интересно е Joy.

Мис арк, аз имам същата снимка, но на мен де Shocked

никога не ми е минавало през ум да си режа коса/мигли/вежди и др. косми...даже като се замисля не познавам човек който да го е правил...затова ми стана интересно  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 248
Облачето, дано се успокои бързо малката. Hug

МисАрк, кога ще видим прясно къносаната коса? Wink

# 22
  • Мнения: 4 496
"мис арк", мен защо ме няма в албума бе драга?  Hug

Ти ще правиш ли маската? Ако да- след месец ще ми пратиш снимки "преди-след" и ще те сложа на видно място!
Или твоето беше вместо "запис"? Mr. Green
Хитро, хитро! Joy


Линковете за албумчето и инфото за хумата вече са активни. Hug

Шушулче, недей така само мухи да пускаш. Снимката искам. Crossing Arms Hug


МисАрк, кога ще видим прясно къносаната коса? Wink


1. Като си купя нов фотоапарат.
2. Като си намеря кабел GSM-компютър.
3. Ако пак проявя нахалство да ме снима приятелката ми.

Кое си избираш? Joy

# 23
  • Мнения: 1 248


МисАрк, кога ще видим прясно къносаната коса? Wink


1. Като си купя нов фотоапарат.
2. Като си намеря кабел GSM-компютър.
3. Ако пак проявя нахалство да ме снима приятелката ми.

Кое си избираш? Joy

Приятелката, разбира се.  Laughing Оправдаи се с мен. Wink Hug

# 24
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Облачето,моят син го прави този номер три поредни пъте.Тъкмо поуправим поразията и айде пак.Казва детето:"Ами видях ножицата за подстригване,вземах я,хванах си косата ,кръц и готово."Ама защо го е направил не може да каже.При втория път изхвърлих всички ножици от вкъщи,но за третия пак намерил и се окепази.Детска му работа.
Накрая му предложих или гола глава или спира с поразиите.Незнам дали се впечатли от това,но да чукам на дърво ,за сега четвърти опит няма.
Пък и нали постоянно ме вижда да си мажа нещо на косата.От време на време слагам и на него,да се учи от сега да полага грижи за себе си.
А не да ми се прави всеки месец на Ташунко сапа.И прибирайки се от работа да откривам,че пак е вилняла ножицата из къщи.
Това са си децата.И ние сме минали по този път.(ех спомени,спомени...)

# 25
  • Мнения: X
Благодаря ви на всички за подкрепата. Аз винаги първо лошо си мисля. Но явно го е направила просто по детски. Ще снимам новата прическа и ще ви я покажа.  Hug

# 26
  • Мнения: 4 496
Пропуснах да пиша, че днес си взех/като отида в пустата дрогерия направо си губя ума Money/ маска за изтощена коса. Съдържа екстракт от репей, бадемово масло и лецитин. На някаква неизвестна фирма е.
Взех си също така ампула/имаше поне 9 вида/ с плацента от соя, протеини и пантенол. Без изплакване е, пак за изтощени коси. На DEA е, италианска.

Пробвах шампоана Тео. Добър е, но по-доволна съм от Нивея за къдрици. Hug


Аз съм си рязала миглите. Бях първи клас. Бяха станали къси като крачета на мухи.
И косата си режех, все на черта се правех. Обяснението пред майка ми беше, че ми гъделичка по гърба ако е дълга. Това като бях 4-5 клас. Crazy


Относно продуктите с плацента. Жената днес ми обясни, че вече са забранени животинските съставки, и правели нещо като растителна плацента. Както в маската на миосотис с костен мозък.


Облачето, може пък бъдеща фризЮрка да дреме в дъщеря ти! Hug

# 27
  • Мнения: 1 179
Може и да ми е тъп въпроса, но какво ще рече растителна плацента?  newsm78  Thinking

# 28
  • Мнения: 4 496
Ами жената ми обясни, че не знам кои си създали вещество, много близо по свойства до плацента. Защото било забранено използването на животински продукти и са намерили заместител явно. Еко нещо си.Rolling Eyes

Пъпешите имали плацента. Това било веществото, което обвива семките. newsm78

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 17:48 от мис арк

# 29
  • Мнения: 277
tony_t,благодаря,обаче сред тези маски не намерих някоя,която да ми допадне  newsm78 Абсолют-а и интенз-а не са за мен,eйджа също,луминото също-косата ми не е изсветлявана;гладкост не ми трябва,продуктите от такъв тип  сплескват косата,а за някои от тях пише,че са хидратиращи =>ще ми накъдрят косата.Единствено витамино колор ми допадна,но ще си я купя,ако си боядисам косата.Ама и аз едни претенции имам  ooooh! Но не ми трябва маска със специален козметичен ефект като гладкост или нещо такова.Ако имате други предложения-обаждайте се  Hug Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт