Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръчайте Стоматолог в Плевен

• 90 046
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
Моля препоръчайте ми хирург за операция на ретинирал мъдрец, за изваждането му. Образува се джоб на венеца над мъдреца. Трябва да се извади. Имате ли  мнение за др  Николай Георгиев? открих че има кабинет на ул. Чаталджа. Много моля за помощта ви Sad

# 151
При Георгиев- само във Втора база, не и в кабинета( ако може да се нарече кабинет). Добър специалист е, но частния му кабинет е под всякаква критика( условията не са за кабинет, поне такъв ми е спомена от последното ми посещение).

# 152
При Георгиев- само във Втора база, не и в кабинета( ако може да се нарече кабинет). Добър специалист е, но частния му кабинет е под всякаква критика( условията не са за кабинет, поне такъв ми е спомена от последното ми посещение).
Благодаря! Аз да попитам, може би е малко тъп въпрос, но все пак.
Във 2ра база имат ли съвременна апаратура?, например такава, с която да видят къде са нервите.
Аз си направих вече панорамна снимка (в една лаборатория срещу Уромед), но нищо не й разбирам, не знам дали се виждат нервите, които не трябва да се засягат.

# 153
Не съм наясно с каква апаратура ра8полагат( мисля, че е достатъчна за диагностика), но ака се налага нещо допърнително- ще те насочат където трябва.
За нерв обикновено им трябна добра секторна снимка.
Ако се налага кореново лечение, задължително търси зъболекар с апекслокатор.
Никак не ти е тъп въпроса🙂

# 154
Благодаря Biserka_a Simple Smile днес ходих до 2ра база, но д-р Георгиев си беше тръгнал, а д-р Лишев беше чак от 14 ч. и нямаше как да го изчакам. Утре ще ходя пак. Дано кажат нещо положително, защото страха ми е голям. Друг стоматолог, който ми е вадил мъдреци, е в София и има час чак за 22ри, а не искам да чакам да се усложни нещо. Утре ще видя какво впечаление ще ми направи д-р Лишев или д-р Георгиев и дали да му се доверя. Не знам на кой ще попадна утре, но нали и двамата са добри? поне тях ми препоръчаха за Плевен, когото попитах

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 15:55 от точицазведичка

# 155
Няма за какво, Точица🙂
Мм ходи при нужда при д- р Лишев. Според него е изключително отговорен спрямо пациентите си и е добър специарист. Но това е неговото мнение, неговият опит.
Пожелавам ти бързо и безпроблемно решаване на проблема с мъдреца и да стигнеш до правилното решение за теб( избор на зъболекар).

Общи условия

Активация на акаунт