Играете ли Травиан?

  • 52 404
  • 530
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ми не знам, при мен е голям екшън  Party

# 496
  • Мнения: 777
Тая тема май я влачим 2ри спийд... или така ми се струва  newsm78 не сме много активни травианците в бг-мама Simple Smile Вещи, тоя път играем заедно.... на нашите координати този спийд създадохме нова история в политическите отношения на клановете  Mr. Green как го написах само... и вдигай чудото, че изостваме  Hug

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ох ... вдигам, ама сме малко ... За първи път съм на губещата страна, но пък сме страхотен отбор  Hug
Иначе ние и миналия спийд бяхме заедно с Фън - нали сте отцепници от НГ оттогава  Party Дори и по-предния.  Flutter

# 498
  • Мнения: 1 320
спомена екшън и изведнъж се показаха доста офенси  Grinning
има доста  кандидати за зануляване  Mr. Green 
ще ги посрещаме подобаващо  Mr. Green

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ох ... ако знаеш как са се наредили ... ужас Simple Smile Но поне в 5 и половина щяло да се построи ниво 100.

# 500
  • Мнения: 0
Ако искате да сте едни от топ играчите в травиян трябва да имате травиан бот нещо като автоматична програма която строи зградите и не е нужно да чакате да се построи за да пуснете нова и мн други функции линка за бота е https://secure.tmbot.net/  Целта на играта е да построите чудо което е много трудно и дори 1 клан не може да се справи сам . Аз играя на сървър 6 . От цунамитата съм )  Ако имате въпроси питайте.

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 07:28 от Bgdady

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Смятам, че съм добър играч и без бот. Дори и скриптове не ползвам.

Честито на Фриксовете -ако има от тях тук. Ние този път изядохме голям бой Simple Smile  Но както ми казаха, след като вече два пъти съм стигала ниво 100 може би ми е било време да видя и 0 накрая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 502
  • Мнения: 0
В нашия сървър пък всички се съюзиха срещу нас защото сме много силни оня ден си разбиха почти 4000000 офенс в чудото ни без особени поражения . Цунами са номер 1 фреаксовете ядат голям бой от нас на сърв. 6 .

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
В нашия сървър пък всички се съюзиха срещу нас защото сме много силни оня ден си разбиха почти 4000000 офенс в чудото ни без особени поражения . Цунами са номер 1 фреаксовете ядат голям бой от нас на сърв. 6 .

Аз бях в клан, който биеше Цунамите, и то доста успешно, но се отказах, защото решиха да подкрепят Фриксовете за чудото.

# 504
  • Мнения: 777
Ох ... вдигам, ама сме малко ... За първи път съм на губещата страна, но пък сме страхотен отбор  Hug
Иначе ние и миналия спийд бяхме заедно с Фън - нали сте отцепници от НГ оттогава  Party Дори и по-предния.  Flutter
Така е, но аз пропуснах един спийд. Беше ми приятно да играем, без значение крайния резултат... удоволствието е в самата игра. Идват нови ери... нека и другите се порадват  Wink

# 505
  • Мнения: 0
В нашия сървър пък всички се съюзиха срещу нас защото сме много силни оня ден си разбиха почти 4000000 офенс в чудото ни без особени поражения . Цунами са номер 1 фреаксовете ядат голям бой от нас на сърв. 6 .

    hahaha

Аз бях в клан, който биеше Цунамите, и то доста успешно, но се отказах, защото решиха да подкрепят Фриксовете за чудото.

Не го пази в тайна този клан кой е той . За 6 сърв. ли говориш .  newsm78

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
В нашия сървър пък всички се съюзиха срещу нас защото сме много силни оня ден си разбиха почти 4000000 офенс в чудото ни без особени поражения . Цунами са номер 1 фреаксовете ядат голям бой от нас на сърв. 6 .

    hahaha

Аз бях в клан, който биеше Цунамите, и то доста успешно, но се отказах, защото решиха да подкрепят Фриксовете за чудото.

Не го пази в тайна този клан кой е той . За 6 сърв. ли говориш .  newsm78

Hornets

# 507
# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Къде се изгубихте пак всички Simple Smile

# 509
  • Мнения: 0
Здравейте,някой играе ли в БГ6?Играта е много готина но,все още нищо не разбирам и гледам да играя по-бързо за да стана силен докато ми изтече защитата. Wink

Общи условия

Активация на акаунт