Фетална ехография????????

  • 10 941
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Nadia79
Да, наистина се чака много! И аз ходих там преди да се роди бебето, другите момичета са ти казали колко струва и за какво служи.
Аз лично бях много възмутена, че така и така си плащам (другите бяха с направления), а трябва и да чакам. Бях готова двойно да платя, само и само да мина.


Извинявай, не искам да се заяждам, но не можах да схвана Grinning ? Това, че си плащаш, с какво те прави по-специална или по-бременна от останалите момичета? Grinning Още веднъж прощавай за въпроса, но доколкото знам си има определен ред... Wink

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Няма с направления бременни жени там,всички плащат.С направления са бебетата и малките деца.За това след прегледа на касата ти издават фактура,че си платил,взимат ти тел.номер и даржат да се подпишеш.

# 17
  • Мнения: 2 693
Цитат на: biliana333
Няма с направления бременни жени там,всички плащат.С направления са бебетата и малките деца.За това след прегледа на касата ти издават фактура,че си платил,взимат ти тел.номер и даржат да се подпишеш.


Аха, знаех си, че има ред! Grinning

# 18
  • Мнения: 2 051
Момичета, в кой месец правихте изследването?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 550
това е просто по- обстоен ехограф на плода - нали Confused:
Аз ходих в 18 г.с при доц. Мазнейкова записват са след седмица ве ето ти телефони ако искаш да се запишеш: 951 55 92 0888450666.
На мен ми взех 45 лв. ( за близнаци) цената варирала от 25 до 45 - аз лично съм мно-ооооо-го доволна. Много ясно се вижда всичко и ги мерят отвсякъде. Докторката е супер, апарата също, даже им чух сърчицата. вземи си обикновена видео касета да ти запишат всичко, ако желаеш - мноо-о-о-о-го е вълнуващо  Laughing  Laughing  Laughing

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
При мен и двете ми познати лекарки настояваха да го направя в 25-26 седмица,тогава се виждало най-добре.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 550
ДА -ТОЧНО ТАКАИ МАЗНЕЙКОВА МИ КАЗА, АКО ИСКАМ ДА ОТИДА ПАК 26 Г.С .

# 22
  • Мнения: 3 576
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Nadia79
Да, наистина се чака много! И аз ходих там преди да се роди бебето, другите момичета са ти казали колко струва и за какво служи.
Аз лично бях много възмутена, че така и така си плащам (другите бяха с направления), а трябва и да чакам. Бях готова двойно да платя, само и само да мина.


Извинявай, не искам да се заяждам, но не можах да схвана Grinning ? Това, че си плащаш, с какво те прави по-специална или по-бременна от останалите момичета? Grinning Още веднъж прощавай за въпроса, но доколкото знам си има определен ред... Wink


Не че съм по-специална, но в 9ти месец да висиш 6 часа пред кабинета е доста гадничко. И не ми хареса това, че не можеш да си запишеш час предварително - отиваш и когато те приемат тогава. Kакто и да е, минало - заминало, оцелях и след това чакане Grinning

# 23
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Nadia79
Не че съм по-специална, но в 9ти месец да висиш 6 часа пред кабинета е доста гадничко. И не ми хареса това, че не можеш да си запишеш час предварително - отиваш и когато те приемат тогава. Kакто и да е, минало - заминало, оцелях и след това чакане Grinning


Ох, гадничко си е! Аз чак 6 часа не съм висяла, ама до 7-мия месец почти не ми личеше, че съм бременна и никой не ми правеше компромиси Twisted Evil ! И сега пак си е така! Това, че си с малко дете няма никакво значение за болшинството. Преди време ни се наложи да висим пред един кабинет с детето, което е мнооооого музикално и гръмогласно, особено като стане време за сън - към 14.30-15.00 часа. Бяхме пети под ред, а аз си трайкам, щото знам, че си има ред. Крясъците на Емката мен не ме притесняват. И откакто се изредиха всички /с доста по-големи и разбрани деца/ пред нас, втората майка се обърна и ми вика "Ама вие защо не влязохте с малкото детенце първа?" Shocked  Shocked  Shocked Стана ми смешно, ама ми идваше да я наплюя... Laughing  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 391
Вчера бях при доц.Томова точно на фетална ехография.
Мисля че беше най-хубавия ми преглед досега - огледа всички органи на бебка - сърце, черен дроб, далак, бъбреци, аорти, плацентата, потока през пъпната връв, кръвоотока, кръвообращението - всичко всичко.... Абсолютно всичко обяснява с думи, отговаря на въпросите. Всичко се оказа наред с нашата бебка - няма аномалии, няма спина бифида, заешки устни, никакви синдроми на Даун... абе всичко си е както си му е реда. броихме пръстите на ръчички и крачета. Гледа мозъка. Просто си е специалист от класа и много бяхме доволни със съпруга ми!
Мисля че си заслужава!  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 590
Къде мога да отида в Пловдив за такава обстойна ехография на бебчо?

Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт