Факт - Мушмурокът е на лице

  • 7 566
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 569
Повечето сте станали родители, но има и такива, които чакат с нетърпение да станат Simple Smile Ние сме от вторите (аз на 26, тя на 24), та бързам да се похваля  Rolling Eyes В единадесетата седмица сме. Супер новобранци тоест, но няма как - всички минаваме по този път  Wink
Ох, не знам какво да напиша, много се вълнувам. Исках просто да ви се похваля. Може би наистина нямаме представа какво ни очаква, но много се обичаме и сме адски щастливи. А и тя става все по-хубава, как да не я обичам !? Stuck Out Tongue

# 1
  • Мнения: 4 068
Здравей,Бъдещ Татко!

Да ви е честито малкото слънце!  Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny
Да сте живи и здрави и тримата и много щастливи.

Това,което си написал е толкова мило и прекрасно и съм убедена,че при толкова много любов hug  kiss  hug  ще се роди едно наистина невероятно малко съкровище.  ylinfant

Пожелавам на жена ти леко и щастливо бременеене.
А на двама ви+бебо само слънчеви дни и сбъднати мечти. Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Felicitations, future papa!!!!

Je te souhaite tout le bonheur et le plus beau bebe du monde.!!!!

Qu'il soit sage et tres mignon!!!!

Felicitations encore une fois, et amities a la future maman!!!! Grinning  Grinning  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 731
Така да я карате през цялата бременност на жена ти- Embarassed Всичко е толкова хубаво,което си написал и ви пожелавам лека бременност и едно здраво,хубаво и сладичко бебче.Няма начин да не е такова,защото си личи че сте го създали с много любов. Simple Smile Жена ти е щастливка,а и ти също-сигурна съм че е най-прекрасният човек на света за теб и още по-сигурна съм,че ще бъдете добри и обичливи родители Wink   261uu   261uu   bigdance2

# 4
  • София
  • Мнения: 15 218
Future pere, толкова е хубаво това, което си написал, че не знам какво да кажа!
Пожелавам на бъдещото майче лека, безоблачна и щастлива бременност, да дочакате раждането с обич и нежност и да гушнете здраво, красиво и спокойно бебче!
А ние-обръгналите вече Wink -сме тук и сме готови да помагаме кой с каквото може! Само питайте и ще видите какво чудо ще стане!
Стискам ви палци!

# 5
  • Мнения: 3 569
Ихаааа колко сте милииии. Благодаря ви от сърце   animal085   umbrella    Ще има да ви питаме, питаме, питаме....като чета другите какви въпроси задават Simple Smile "Мисля, че имаме запек. Какво да правя?" и т.н. Simple Smile СЛАДУРСКИ ФОРУМ !;)  
Ще съм редовен посетител отсега нататък, така че както се казва "добре заварили мамчета"  Hug
Je te remercie Liorena! T'es tres sympa. A bientot Wink  dance   Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Извинете , изпратих го два пъти! Shocked  Sad  Embarassed

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ
на теб , бъдещ татенце и на обичаната ти и щастлива половинка! Лека и безпроблемна да е (бременността де Simple Smile ) и здраво бебче накрая !
И добре дошли!


# 8
  • Мнения: 351
Hands Clap Браво,приятелю.Дано всичко мина добре.На него пожелавам"Що му душа сака,у ръки да му скака",а на теб по яко самарче,че да можеш да "носиш" повече. beer

# 9
  • Мнения: 1 731
Казваш че има майчето запек-лошо е знам. Cry Нека пие повече течности (вода,сокове,компот от сливи),да яде плодове и ако не помагат тези средства да си вземе свещички- Wink
Ако има нещо-свиркай-ние сме насреща!!!  love001

# 10
  • Мнения: 3 042
Цитат на: Future pere
Повечето сте станали родители, но има и такива, които чакат с нетърпение да станат Simple Smile Ние сме от вторите (аз на 26, тя на 24), та бързам да се похваля  Rolling Eyes В единадесетата седмица сме. Супер новобранци тоест, но няма как - всички минаваме по този път  Wink
Ох, не знам какво да напиша, много се вълнувам. Исках просто да ви се похваля. Може би наистина нямаме представа какво ни очаква, но много се обичаме и сме адски щастливи. А и тя става все по-хубава, как да не я обичам !? Stuck Out Tongue


Добре дошъл при нас, аз не че съм татко ама да се обадя!!
Баш,  баш мама съм, на един 6 месечен бебок.
На твоята половинка и желая лека бременност и накрая едно красиво и здраво бебе!!

# 11
  • Мнения: 3 569
Цитат на: tonnny_bg
Казваш че има майчето запек-лошо е знам. Cry Нека пие повече течности (вода,сокове,компот от сливи),да яде плодове и ако не помагат тези средства да си вземе свещички- Wink
Ако има нещо-свиркай-ние сме насреща!!!  love001
\

Благодаря, ще го запомня, но аз имах предвид, че влизам за пръв път в такъв форум, и въпроси от сорта "Имаме запек. Какво да правим ?Sad" ме карат да се усмихвам от сърце. Съгласи се, че и ти в началото си чела всяка думичка написана от вече станали родители, с огромен интерес. За това говорех. Иначе мамчето няма запек Wink Само повръща по 2-3 пъти на ден. Много й съчувствам ама ще й мине. Открихме , че ако яде Желибончета от сорта на Харибо и т.н. спира да й се гади и повръща по-малко Simple Smile Та сега след работа минавам задължително за 4-5 пакетчета  #Milti Порка фреш от лимон яко  Rolling Eyes  
В крайна сметка съм тук, за да черпя опит от вас, и оценявам всеки безплатен съвет, който ни давате. Да сте ми живи и здрави и вие   grinning039 [/b]

# 12
  • Мнения: 1 363
ами... честито едва ли не Simple Smile

трябва да почерпиш Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 13
  • Мнения: 70
Хайде честито и от мен!   Hands Clap
Пожелавам Ви лека и безпроблемна бременност. И да Ви се роди здраво и хубаво бебе. Наистина ти съчувствам за това, че на жена ти и се гади и повръща. Не знам какво е това. Моята сега е в 31 г.с. и нито веднъж не е казала, че и е лошо или и се повръща. Най-много да каже, че и тежи корема и да си полегне за 2-3 ч. Казват, че някой спирали да повръщат след 3-4 месец дано да сте от тези. Предстоят ти наистина вълнуващи мигове.
Бебето ще започне да се движи и да рита. И тогава ще има:
- Ритна ме. Сега се обърна. Сега рита ето тук. и др.
Като си сложиш ръката на корема ще можеш и ти да усещащ как се движи и рита бебето ти. Отначало  пърха съвсем леко доловимо, но към 6 месец щутовете стават доста силни.
Моята съпруга се събужда нощем от ритането на бебето и си слага корема на гърба ми та да поритало малко и баща си.
Луда работа. Ставаме посред нощите да видим как си играе бебето. След малко то се измаря и заспива, а ние оставаме да коментираме.
Та както виждаш голяма веселба се заформя около корема на жена ти. Няма да скучаеш.
След 4-5 месец корема започва да расте много бързо и да се опъва кожата. Започва да я сърби. За да не и се появят стрии и да се намали сърбежа е хубаво да мажеш корема, гърдите и дупето с кокосово масло или друго такова. (има ги по аптеките и козм. магазини).  Ще и хареса.
Към 6-7 месец корема става голям и започва да тежи. Мускулите на гърба и кръста се натоварват и я боли.
Тогава е добре да масажираш всяка вечер кръста и гърба. Може да използуваш същото масло за целта. Много облекчава болката и успокоява. Възползувай се от всяка възможност да водиш жена си на басейн. Жена ми като влиза в басейна всеки път въздъхва:
- Ох колко ми е леко, все едно нямам корем.
Много е хубаво, ако може да плува. Лекаря каза, че ще и помогне да роди по лесно. Ако не можете да ходите често на басейн и разходките ще свършат добра работа.
Това са нещата, които ме посъветва нашият лекар и при нас имаха голям ефект. Дерзай.
Успехи. Laughing

# 14
  • Мнения: 3 569
Ahile kefish me Simple Smile "Моята съпруга се събужда нощем от ритането на бебето и си слага корема на гърба ми та да поритало малко и баща си. " Na tova se smqh ot syrce Simple Smile Iskam i na men da mi se slu4i Simple Smile Ina4e kato cqlo, dosta iz4erpatelno, thanks a lot  Rolling Eyes Jivi i zdravi i vie.
Beaztie, razbira se 4e shte 4erpq, 4kai da se rodi pyrvo i problema i nikyv ! Wink
Obojavam jena si, no ot vreme na vreme si kazvam "Lelele v kakyv film se vkarah..." (imam predvid tova 4e 4akame bebok) Simple Smile Siguren sym 4e i vie ste si go pomislqli v na4aloto na bremenostta (a zashto ne i po-kysno) , taka li e ?  food010

# 15
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Павлина
Цитат на: Future pere
Повечето сте станали родители, но има и такива, които чакат с нетърпение да станат Simple Smile Ние сме от вторите (аз на 26, тя на 24), та бързам да се похваля  Rolling Eyes В единадесетата седмица сме. Супер новобранци тоест, но няма как - всички минаваме по този път  Wink
Ох, не знам какво да напиша, много се вълнувам. Исках просто да ви се похваля. Може би наистина нямаме представа какво ни очаква, но много се обичаме и сме адски щастливи. А и тя става все по-хубава, как да не я обичам !? Stuck Out Tongue


Добре дошъл при нас, аз не че съм татко ама да се обадя!!
Баш,  баш мама съм, на един 6 месечен бебок.
На твоята половинка и желая лека бременност и накрая едно красиво и здраво бебе!!


Pavlina mersi i na teb za pojelaniqta Simple Smile Vijdam, 4e si shtastliva s 6 meshe4niq mushmorok Simple Smile Nqmam tyrpenie i moq da se poqvi ve4e, a uvi, ostavat celi 6 meseca dotogava ... nqma kak shte 4akam Simple Smile[/b]

# 16
  • Мнения: 2 655
Future pere,
честито и от мен!
Искренно се радвам като чета такива всеотдайни мъже.
И влюбени в жените си.

Следвай съветите дадени по-горе и половинката ти ще е изключително доволна.
Осигури и спокойствие и хармония.
Обгради я с много любов, разбиране и съпричастност.
Форумите ще ти помогнат със знания.
Не се колебай да ги натрупаш във всяка свободна минута.


После такова ще е и бебето като се роди и расте.
Тогава ти ще си доволен. Wink

# 17
Ами честито ние сме във 7 ма седмица и сме обладани от същите положителни чувства и емоции като вас. Малко по-големи сме от теб аз на 28 тя на 27 ,ама бяхме решили да си поживеем и затова все го отлагахме.Тя забременя още на 2 рия месец щом спряхме да се пазим.
Сега малко съжаляваме за малкия си егоизъм ,но всяко нещо с времето си.
Желая ви лека бременност и леко раждане!

# 18
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Sea Father
Ами честито ние сме във 7 ма седмица и сме обладани от същите положителни чувства и емоции като вас. Малко по-големи сме от теб аз на 28 тя на 27 ,ама бяхме решили да си поживеем и затова все го отлагахме.Тя забременя още на 2 рия месец щом спряхме да се пазим.
Сега малко съжаляваме за малкия си егоизъм ,но всяко нещо с времето си.
Желая ви лека бременност и леко раждане!

 Laughing  За пръв път срещам "по-зелени" от нас Simple Smile времето си тече и е нормално да се появяват новозабременели двойки Simple Smile Кефя се....Може би защото жена ми е бременна ( не сме се оженили още, но и това ще стане) и обръщам повече внимание на майки с колички или бременни по улиците. (така беше и докато бях в казармата-като излизах в отпуска и ми се струваше, че по улиците има супер много военни. Оказа се, че не са били повече от обикновенно, просто преди да вляза в казармата не съм ги забелязвал). Та мисълта ми беше, че се радвам много. Виждам доста бременни или такива, които бутат количка. Така трябва да бъде.
Ние вече сме в 4-и месец и 2ра седмица Simple Smile) Вече искаме да знаем пола на бебока..такива ми ти емоции Simple Smile)) Виждам, че и при вас се е получило лесно. И при нас беше така - 1-2 месеца работихме по въпроса, след което направихме около 16 теста за бременност - ВСИЧКИТЕ БЯХА ПОЛОЖИТЕЛНИ (не можехме да повярваме за това цифрата е такава Simple Smile )
Не ми остава нищо друго освен да ви пожелая много усмивки. Не е лесно повярвай ми Simple Smile Тепърва ще си биеш главата в стената, поради факта, че бременната жена става доста капризна (МЕКО КАЗАНО) Simple Smile
Трябва да бягам сега. Аре до скоро  Sunglasses

# 19
Хей татко Future pere и татко Sea Father във форума и леко бременеене на мамите.
Целувки от две каки - Симона-3години и половина и Елизабет - 10месечна Wink  Simple Smile

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Tsestito i ot men cheers
Moga samo da vi pozelaia nai-goliamoto stastie na sveta i edno zdravo bebentse.
Mnogo se radvam kato tseta takiva mili dumi napisani ot edn maz kam zena mu.
Nie sas moiat maz sme malko po malki ot vas(az na 21 a toi na 24) i az zabremeniah potsti vednaga(toest zabremeniah vednaga).
Ti triabva da se zaredis sas mnogo tarpenie i da bades mnogo mil i grizoven sas badesteto maitse,nezavisimo ot tova kolko netarpima stane.Ste se nuzdae ot tvoite grizi.(Tova ti go kazvam ot sobstven opit) Grinning
Oste vednaz vi zelaia vstsko nai-hubavo i na badestata maika leka bremennost i edno malko slantsitse.  Nature Sunny

# 21
  • Мнения: 2 655
Confused:  Confused:  Confused: Много е вълнуващо нали?
И какви прекрасни съвети ...

Спазвай ги.
Глези мамчето, колкото можеш повече.
Засвидетелствай обичта си ежедневно.
Купувай подаръци за малкото бебче изненадващо. Wink
Наслаждавай се на всеки миг от 9 месеца, той никога няма да се повтори.
И не пропускай да присъстваш на раждането. Това е изключително изживяване и си струва. Wink

# 22
На раждането няма да присъствам Wink

# 23
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Anonymous
На раждането няма да присъствам Wink

Това аз го казах Wink

# 24
  • Мнения: 3 569
Вече сме в 17 г.с. Докторът остана много доволен от развитието на мушмурока. Мери му главичката, бедрената кост и др. Пишката не му я мери, щото ако имало въобще пишка, то тя била супер малка (не се е метнал на баща си в това отношение) Wink Може и вулва да има, не се знаело...До момента не си знаехме термина, но вчера ни казаха-28.12.2004. Подарък за Коледа и Нова Година Simple Smile

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Future pere
Вече сме в 17 г.с. Докторът остана много доволен от развитието на мушмурока. Мери му главичката, бедрената кост и др. Пишката не му я мери, щото ако имало въобще пишка, то тя била супер малка (не се е метнал на баща си в това отношение) Wink Може и вулва да има, не се знаело...До момента не си знаехме термина, но вчера ни казаха-28.12.2004. Подарък за Коледа и Нова Година Simple Smile

Винаги ми е било приятно да виждам как татковците се вълнуват! Радвам се за вас, леко по-нататъшно бременеене и за двамата Grinning
А дали мама вече усеща бебока?
Ако още не го е усетила, скоро и това ще стане, а като заякне бебчо, да знаеш какво потупване ви чака!

# 26
  • Мнения: 3 569
Лекаря каза , че към 20 г.с. щяла да го усети как шава. Но тъй като тя имала огромното желание, можело и по-рано. Онзи ден ми каза, че усетила нещо, но като казах на майка й, тя каза: "Глупости, сигурно са й къркорели червата" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Future pere
Лекаря каза , че към 20 г.с. щяла да го усети как шава. Но тъй като тя имала огромното желани, можело и по-рано. Онзи ден ми каза, че усетила нещо, но като казах на майка й, тя каза: "Глупости, сигурно са й къркорели червата" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Може и да не са глупости!
Първото си дете го усетих в 18-та, а второто доста по-рано - към 13-та.

# 28
  • Мнения: 1 793
Цитат на: Future pere
Лекаря каза , че към 20 г.с. щяла да го усети как шава. Но тъй като тя имала огромното желани, можело и по-рано. Онзи ден ми каза, че усетила нещо, но като казах на майка й, тя каза: "Глупости, сигурно са й къркорели червата" Simple Smile Simple Smile Simple Smile


ааа, може, може Grinning сигурно не са глупости. аз за пръв път го усетих в 19 г.с.

# 29
  • Мнения: 3 569
Чакаме тези дни да си развихри в коремчето на мамчето Simple Smile Не че сега не мърда, напротив, не застава и за секунда на едно место, но сигурно при всички е така. Иначе му мериха бедрената кост, главичката, броихме пръстчетата на ръчичката...Simple Smile Лекарят каза, че сме отличници Wink

# 30
  • Мнения: 1 363
Хехе.. Както ануска каза - може и по-рано..
Моята женичка усети бебешока на 18-тата седмица. Даже май малко по-рано..
Иначе.. браво Simple Smile измерихте го Simple Smile пишката му видяхте ли я.. или рано още?

# 31
  • Мнения: 3 569
Цитат на: BeaZtiE
Хехе.. Както ануска каза - може и по-рано..
Моята женичка усети бебешока на 18-тата седмица. Даже май малко по-рано..
Иначе.. браво Simple Smile измерихте го Simple Smile пишката му видяхте ли я.. или рано още?


Рано било да се види пишка или съответно вагина Simple Smile

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Future pere


Рано било да се види пишка или съответно вагина Simple Smile

Да, казват, че е най- сигурно към 22 г.с. Но пишока на моя сладур докторката го видя още в 20 г.с. и беше мнооого категорична!
Докато дъщеричката ми я "определиха" чак в началото на шестия месец.
Интересно, че и двата пъти познаха.

# 33
  • Мнения: 3 569
Да, интересно е наистина, че са познали  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 363
Абе.. моето беше супер безсрамниче..
и каквъв бой хвърляше всеки път на скенера - като натисне машината корема на мамка му - онова започваше да раздава юруци и ритници точно по мястото където се докосва скенера..
и после като се роди.. какви ташаци извади.. абе.. най-голямото му нещо бяха ташаците... аз викам.. къв мадурко се извъди.. ама то било нормално.. сега си изглеждат съвсем нормални Simple Smile
иначе и нашият доФтор видя много скоро пишето на бебенце и беше категоричен..
т.е. ако не св види пишок - започват да овъртат докторите..
че било рано.. етц.. щото неискат да се "излагат" - т.е. немогат да кажат категорично "мъжко е" или "женско е" - и щом не са сигурни в думите си.. просто не го казват.. и правилно де..

# 35
  • Мнения: 3 569
Абе не знам, ама отсега й викам на жената много много да не вярва, какво и да й каже доФтора Wink, щото ако й каже, че ще е момиче, а се окаже момче, няма да ви думам какво ще е разочарованието...

# 36
  • Мнения: 204
Пола на бебчо може да се види още 15 г.с., ама зависи до голяма степен и от доктора дали може да го види. Аз съм бременна за първи път, ама усетих бебока в 16та седмица, и горе долу тогава доктора му видя пишленцето! Е още не съм родила, така че не мога да потвърдя че е видял верно  Laughing
Имам още около три седмици.
Стискам палци за леки бремености и прекрасни дечица!!!

# 37
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Billy
...ама зависи до голяма степен и от доктора дали може да го види.


Нашия доктор явно няма добро зрение, 'щото още не може да каже...Wink

# 38
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Future pere
Повечето сте станали родители, но има и такива, които чакат с нетърпение да станат Simple Smile Ние сме от вторите (аз на 26, тя на 24), та бързам да се похваля  Rolling Eyes В единадесетата седмица сме. Супер новобранци тоест, но няма как - всички минаваме по този път  Wink
Ох, не знам какво да напиша, много се вълнувам. Исках просто да ви се похваля. Може би наистина нямаме представа какво ни очаква, но много се обичаме и сме адски щастливи. А и тя става все по-хубава, как да не я обичам !? Stuck Out Tongue



ЧЕСТИТО  Wink  Sign Exclamation

# 39
  • Мнения: 3 569
Благодаря ти Кристал Simple Smile

# 40
  • Мнения: 22
Цитат на: Future pere
Да, интересно е наистина, че са познали  Laughing


 и моето бебече го познаха ама чак в 33 г.с., иначе все се беше надупило и не си показваше пишлето (срамежливче), нашето тате още от самото начало твърдеше, че е направил момченце и наистина позна и той и доктора  Laughing а сега искам да си направим и едно момеченце. (сина ми е вече на 1годинка и 1 месец)  Grinning

# 41
  • Мнения: 22
Цитат на: Future pere
Абе не знам, ама отсега й викам на жената много много да не вярва, какво и да й каже доФтора Wink, щото ако й каже, че ще е момиче, а се окаже момче, няма да ви думам какво ще е разочарованието...


правилно и казваш и аз не вярвахр на мой познати изобщто не им бяха познали или веднъж има кажат момче, а след 4 седмици момиче и все са сигурни пустите доктори

# 42
  • Мнения: 3 569
90% е сигурно че е момИче, казва доктора... Ще видим...Сега сме в 23 г.с., така че не остана много... Simple Smile

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Future pere
90% е сигурно че е момИче, казва доктора... Ще видим...Сега сме в 23 г.с., така че не остана много... Simple Smile

Мисля, че ще бъдеш прекрасен тати на дъщеричка!

# 44
  • Мнения: 1 363
мда... и аз ти го желая тва от все сърце..

# 45
# 46
  • Мнения: 4 212
това пьрво дете ли е?
маи кам Коледа го о4аквате Confused:
леко бременеене и раждане Sunglasses
как ще се казва?

# 47
Privet i ot men!!!
Kak e bde6toto mam4e ?
Aide 4akam te v ICQ-to

# 48
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Teya
това пьрво дете ли е?
маи кам Коледа го о4аквате Confused:
леко бременеене и раждане Sunglasses
как ще се казва?

1во дете, да. Между Коледа и Нова година се очаква. За името-да видим първо какво ще излезе, че не винаги познават...

Общи условия

Активация на акаунт