Дайте съвет за цвят на стените

  • 5 250
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
На тези плочки и жълто би отивало. Сега правим и ние една къща та съм луда на тема цветове.
Чак вече се замаях. Crazy

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
А мебелите какъв цвят са? Ако са ти даденост, ще трябва да се съобразиш с тях.

# 17
  • Мнения: 904
Тапицерията на дивана е тъмно червена, но има калъфи (даденост са)които са с охра(светло) кафяво има по тях,но при положение че там ще прекарваме по-голяма част от времето бих си позволила да си взема и други калъфи в други разцветки, а столовете око кръглата маса задължително ще облека в калъфи,вероятно в цвят шампанско.Искам да е уютно и да ме тегли на там.

# 18
  • Мнения: 3 782
Вмъквам се в тази тема и търся отговор Rolling Eyes Rolling Eyes Остава съвсем малко до боядисването на хола ни, обаче се чудим какъв всъщност да направим тавана? Ще има декорация на едната стена с тапет, срещуположната ще е в червено, а отгоре трегерите също ще са в червено.
Ето го тук http://picasaweb.google.com/ani4kap/efgFHJ/photo#5231762898155161282
А тук е това,което мислим да стане http://picasaweb.google.com/ani4kap/jOIUPD/photo#5217645664299784546.
Извинявам се на авторката,че изполвам темата й. Embarassed

# 19
  • Мнения: 904
Нямам нищо против  Wink, само дето аз вече почнах много да се обърквам и накрая ще си остана само с бели стени newsm78

# 20
  • Мнения: 3 782
Защо ще се бъркаш? има толкова красиви цветове, според мен просто трябва да ги погледнеш, да си избереш тези,които ще ти носят положителни емоции, което ще правят помещението красиво и просторно.

# 21
  • Мнения: 904
Аз да си призная правичката най съм на вита на бели стени ама мъжа ми не ще и да чуе- "той да не е в болница",а за мен това е и най- практичния вариант.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз съм съгласна с мъжа ти. Защо да са бели стените, като има тоооооолкова цветове, кои от кои по-хубави. Едно пастелно оранжево ще отвори много стаята. А таванът го остави бял. Слагаш оранжеви възглавнички по дивана, или пък може в пердетата ти да го има този цвят. Може да си намериш някоя голяма оранжева ваза или чиния за стена..... Варианти много. Според един мой познат (проектант е човека) най-слабо осветената от естествена светлина стена в стаята трябва да се боядиса в най-ярък цвят. Стената срещу нея трябва да е най-бледа, а останалите 2 стени - нещо средно. Това в случай, че искаш стените ти да са в различни цветове. Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт