Тортите на сладкарница Неделя.

  • 28 471
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
В списание" За жената" от април 2003г. има статия за собственичката на сладкарници "Неделя". Лично тя е предоставила 4 рецепти, като 1 от тях е за плодовата пита

# 16
  • София
  • Мнения: 767
И как да се сдобия с този брой една година по късно...?

# 17
  • Мнения: 1 497
Госте, моля те смили се над бедния народ! дай рецептата! ще черпя!

# 18
  • Мнения: 4 176
Цитат на: rosa
А къде се намира таЗи сладкарница Неделя?

W Germania niama:) Laughing
daleche ti e:)

# 19
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Anonymous
В списание" За жената" от април 2003г. има статия за собственичката на сладкарници "Неделя". Лично тя е предоставила 4 рецепти, като 1 от тях е за плодовата пита

Ако напишеш и 4-те и аз ще черпя!
Тортите на Неделя са ми любими. Аз други купени не ям. Любими ми са ми Сахер и Неделя.
Предимството им според мен е, че са с млечни кремове, което ги прави леки и много вкусни мням-мням...потекоха ми лигите  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 153
Това за плодовата пита и на мен ми е болен проблем от години...Въпреки, че едната от сестрите, които са собственички ми е приятелка, пак не мога да се сдобия.....И си е права, това им е бизнесът, това е все едно някой да ти сподели каква е панировката на KFC:)) А това, че е дала 4 рецепти за торти в списание, повярвайте, на дали фигурират всички продукти и тънкости, просто не ми се вярва..........а така ми се иска да мога да го правя този прослувут крем  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
.....Иди чети после за диетата на д-р Емилова и за стриите, и защо не отслабвам и защо защото!?  cook  
Drunk
Потекли лиги, та чак ще се удавим.. Недейте така.. Паркет имам.. Ще се подуе!
В "Неделя" дават ли маси под наем? Ще преживяваме само от миризмата на прясна сметанова .....

# 22
  • Мнения: 2 051
Цитат на: rosa
Като чета мненията ви, явно теЗи сладкарници са много добри. Записах си адресите, така че живот и Здраве ще ги посетя следващия път, когато съм в София.
Благодаря. Laughing  Laughing


Роза, можеш да си търсиш информация за вкусни места, а и за всякакви други развлечения ето тук:

http://www.programata.bg/index.php?page=restaurant&ln=1&city=1#5

# 23
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: vedrra
Роза, можеш да си търсиш информация за вкусни места, а и за всякакви други развлечения ето тук:

http://www.programata.bg/index.php?page=restaurant&ln=1&city=1#5

Благодаря ти. Simple Smile  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 200
Много "сладка" тема!!
И аз съм голям фен на плодовата пита и на тортата "Неделя"  Grinning  Grinning

# 25
Знам че съм за убиване - преди доста време ми бяха разказали въпросната рецепта но аз не я записах на момента и резултата е че не я помня  Embarassed  Спомням си че беше млечен крем с яйца ама повече от това не помня.  cook   bash

# 26
  • Мнения: 2 323
Цитат на: rosa
А къде се намира таЗи сладкарница Неделя?


hihihi obadi se,kogato si v bg i 6te te zavedem s udovolstvie!!! Laughing

# 27
  • Мнения: 5 500
Абе какво й харесвате на тая Неделя, тук във Варна пък една хубава торта не съм яла там Sad Не знам защо се получава така, като ви чета всички им харесвате тортите, а тук пък само негативни мнения относно Неделя съм чувала Shocked  Rolling Eyes  Confused:

# 28
Цитат на: AFRODDITA
Абе какво й харесвате на тая Неделя, тук във Варна пък една хубава торта не съм яла там Sad Не знам защо се получава така, като ви чета всички им харесвате тортите, а тук пък само негативни мнения относно Неделя съм чувала Shocked  Rolling Eyes  Confused:


Ех... досега тактично си мълчах, защото много не си падам по сладкото и си помислих, че пак аз нещо не разбирам от торти... Сега обаче мога да си кажа, че и аз съм от хората дето се чудят какво и харесват чак пък толкова на тази Неделя - Варненската, в София не съм ги пробвала.
Мисля, че във Варна например Дел Сол е много по-богата и интересна сладкарничка. Ама ще трябва да проверя как са с плодовите пити, че нали уж това е темата Wink

Извинете за отплесването ми

# 29
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Gven
Цитат на: AFRODDITA
Абе какво й харесвате на тая Неделя, тук във Варна пък една хубава торта не съм яла там Sad Не знам защо се получава така, като ви чета всички им харесвате тортите, а тук пък само негативни мнения относно Неделя съм чувала Shocked  Rolling Eyes  Confused:


Ех... досега тактично си мълчах, защото много не си падам по сладкото и си помислих, че пак аз нещо не разбирам от торти... Сега обаче мога да си кажа, че и аз съм от хората дето се чудят какво и харесват чак пък толкова на тази Неделя - Варненската, в София не съм ги пробвала.
Мисля, че във Варна например Дел Сол е много по-богата и интересна сладкарничка. Ама ще трябва да проверя как са с плодовите пити, че нали уж това е темата Wink

Извинете за отплесването ми


Номерът е в плодовата пита-тя е голямата вкусотия и загадка като рецепта за мен! Иначе тортите им не са вкусни, горе-долу един и същи вкус имат всичките.......но плодовате пита  ...ааааах-обожавам я

Общи условия

Активация на акаунт