Косите на куклите???

  • 7 442
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Измивам ги с моя шампоан след това им слагам балсам разресвам още докато са с него със ситен гребен.После лекичко изплаквам не целия да падне а и не ги суша на слънце или по друг начин оставам ги сами да изсъхнат.Малко лак за коса и са ок Mr. GreenПробвайте Hug

може и малко с пресата, за блясък  smile3532

# 16
  • София
  • Мнения: 10 309
Пробвай да ги изплакваш само с омекотител - не сам го пробвала на  кукла барби,но съм чувала от една приятелка актриса че така перат изкуствените перуки Wink

Много добра идея, определено ще я пробвам  Hug

Утре мисля да измием косите, после ще докладвам какъв е резултата  Mr. Green

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 16:19 от nad_tab

# 17
  • София
  • Мнения: 553
И ние ги връзваме на опашки.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 309
И ние ги връзваме на опашки.

Не иска.... иска да са постоянно с пуснати коси  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 723
Само да ви подхвърля една идея Simple Smile моя приятелка която има момиче сменя косите на куклите. В козметичните магазини има мострички за боите които предлгат нали са на кичури коса  от там си ги набавя и така и куклите са с различен цвят и прическа Wink
А как ги прикачва къв главите?
...с каноконлит? newsm78

# 20
  • Мнения: 677
Пробвай да ги изплакваш само с омекотител - не сам го пробвала на  кукла барби,но съм чувала от една приятелка актриса че така перат изкуствените перуки Wink

Ако постоят в омекотител (какъвто и да е), ще е много по-лесно разресването. Аз ги разресвам преди изплакването на омекотителя.
Пресата или маша за коса прави чудеса със "износената" коса на кукли, но не всички кукли, а и трябва да се намери точната температура, както и бързината с която да се прекарат през кичура, за да не се стопи.
Но това се прави за "изглаждането на косата", а не да се прави прическа, т.е къдрици!
Ако куклата е скъпа по-добре не правете нищо!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Инересни идейки прочетох тук. Нашите всички са като кошници в главите. Имаме доста оригинални, но и на тях им е разказана играта. Гледам, че някой са минали и под ножицата, има и вързани с ластици, но повечето са с пуснати коси.

Общи условия

Активация на акаунт