Мога ли да си направя тест за бременност преди закъснението?

  • 77 364
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте! Току що и аз се регистрирах, все не смеех, но ето че няма нищо страшно!
Имам дъщеричка на 3 годинки   и половина и с мъжа ми вече искаме още едно (ако може разбира се да е момченце де ). Дали мога по рано от закъснението да си направя тест, дали ще ми отчете верен резултат? Трябва да разбера! Точно, когато ми е датата ще тръгвам за море, а не ми се ще да се разхождам с тампони по плажа, а ако знам, че съм или не съм бременна, ще мога да предотвратя някой кофти ситуации. Сигурно ви звучи глупаво, но това ме тревожи. Все не смея да си взема тест, има още 5 дни до дата ми, но пък не е толкова много нали, може пък да отчете, ако има нещо.  Благодаря ви предварително момичета! Чакам вашите отговори!

# 1
  • Мнения: 229
На мен ми отчете 2 дена преди да датата

# 2
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Можеш да си направиш кръвен тест  Peace

# 3
  • Мнения: 1 919
при мен отчете + теста- 3 дена преди датата.

# 4
  • Мнения: 3 869
ПРивет!

Има някои тестове у нас, които са улавят нива от 20 IU на хормона HCG, който започва да се отделя непосредствено след оплождането. Нивата на този хормон в първите седмици от бременността се удвояват на всеки 48-72 часа. Т.е. ниво от 20 IU може да се достигне за около седмица-10 дни - зависи от конкретния организъм.
Повечето тестове обаче работят от 25 IU нагоре. Питай в аптеката за по-чувствителен тест.
Можеш да направиш, разбира се и кръвен тест. В кръвта нива над 5 IU говорят за бременност (или наскоро претърпян аборт или раждане).
Обикновения тест с урина би трябвало да свърши работа.

Успех  Grinning

# 5
  • Мнения: 79
Можеш да. Аз си направих на два дена преди евентуалната дата и беше положителен.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Можеш, на два пъти ми отчете дни преди закъсненията.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 809
На Шуърчек теста пише, че отчита резултат и преди закъснение на цикъла, но 2 седмици след предполагаемата дата на зачеване.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 908
Направи кръвен тест Peace в която и да е лаборатория и след два часа ще знаеш със сигурност дали има бременност.Успех.

# 9
  • Мнения: 6 713
Аз така и направих Simple Smile и теста ми отчете Peace

# 10
  • Мнения: 2 307
Щуърчек ми отчете 3 дни преди закъснението!

# 11
  • Мнения: 780
За по-сигурно си направи кръвен тест.

# 12
  • Мнения: 74
Аз го направих 1 седмица преди това и отчете бледа втора чертичка. Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 9 973
може,да.Успех

# 14
  • Мнения: 259
Купи си по-чувствителен тест и късмет.

Общи условия

Активация на акаунт