photo books

  • 32 506
  • 607
  •   1
Отговори
# 600
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък имам друг код за безплатен шипинг, ето и цялото писмо

Hi there!   
     
  Making a photo book can sometimes feel like taking a trip, and the hardest part is the last few miles. The destination is so close, but it still feels far away. Once you get 15 or so pages built, finishing the last few pages can feel like an uphill climb.   
     
  We'd like to help keep you inspired to finish your book so that you can experience how exciting it is to hold it in your hands, so we're giving you free shipping on your order. Just use code FRSHP on your order form, and we'll pick up the tab for the shipping.   
     
  If you're stuck because you're having problems using the site and not because you've been busy or had a lapse in motivation, please let us know by emailing admin@inkubook.com. We'll be happy to help solve your problem. And if you just need a little inspiration to get your creative juices flowing, visit the Book Ideas page and view some sample books. (Click the View Samples link in the box on any of the Book Ideas pages to see a collection of sample galleries.)   
     
  Thank you for using Inkubook!

# 601
  • Тук и там
  • Мнения: 97
сега виждам, че са въвели безплатен шипинг, при поръчка до 12.10. с код:
GIFTSHIP

(инку)

Ако е така - то октомври мина  newsm78 Сега видях в сайта - това би следвало да е до 10 декември май.

Аз ще си спретна книжката в инкуту точно за 3-4 дена - поне така съм планувала, и ще влезна в едномесечния срок на поръчката след регистрацията  Wink
Дано само сметките ми са верни  Mr. Green

# 602
  • Мнения: 2 109
и аз го преборих инкубука снощи, много съм доволна и щастлива, много ентусиазъм ме обзе. ако някой има проблеми, давайте на скайп, ще ги решим.

# 603
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Кодче от кравичката - ако някой иска да се възползва:

Get Personalized Dog Tags (one side) at only $0.99/each with free shipping.

Order now & Share with your friends!!!

http://www.artscow.com/diy/tag

Checkout Code : 99DOGTAG
Expires on 11/20/2008

P.S: Checkout code is also applicable to Dog Tags (two sides) at $1.99/each with free shipping.

# 604
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Още кодчета от кравичката - ако някой иска да се възползва: Laughing

ArtsCow.com offers 20 FREE ornaments :

Ornament (Round) x 5
Ornament (Oval) x 5
Ornament (Heart) x 5
Ornament (Star) x 5

Validate with Gift Certificate Code : FREE20ORNAMENTS
& Start Create Your Own Now!!


Hints : Redeem the Gift Certificate by login ArtsCow.com, go to "Members Area"-> "Credit & Discount", enter the Gift Certificate and click "Validate".

# 605
  • Мнения: 919
Много се радвам че проблема се е решил Grinning Залягайте над книгите че време не остана Crazy
За фри шипинга имам сериозни съмнения дали ще работи заедно с кода за безплатна книга Stop
Благодаря на всички за пуснатите кодове Mr. Green

# 606
  • Мнения: 1 666
Много се радвам че проблема се е решил Grinning Залягайте над книгите че време не остана Crazy

Ей голяма зарибявка,момичета,като ви четях само не вярвах ,че и аз ще се запаля така,ама вие с тия кодчета ...  Crazy ! От снощи качвам снимки в инкуто,дано успея с номера за 120стр.книжка,така и не разбрах дали някой от вас вече си я е поръчал и ползвал кода newsm78 ?! Лошото при мен е,че доста често ми забива страничката на инку-то,при вас така ли е,компа ми е добър уж,ама му се взе здравето  Cry !

Ето и кодчета,които аз имам от кравичката,който каквото иска-да свирка!
5   NewMember   Prints 8" x 10"         exp.   11/27/2008    
10   NewMember   Prints Wallet (4)   exp.   11/27/2008
2   NewMember   Prints 12" x 18"   exp.   11/27/2008
4   NewMember   Rubber Coaster (Square)   09/27/2008    12/27/2008
4   NewMember   Rubber Coaster (Round)   09/27/2008   12/27/2008

Имам още доста-за орнаменти и money clips също,няма да ги ползвам,засега само по книжките съм се зарибила  Crazy !

# 607
  • Мнения: 919
yaya, аз си поръчах и вече е изпратена Laughing


Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт