Луксация на тазобедрените стави

  • 9 618
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
А на колко години си? Не искам да те плаша, но в по-късна възраст ще се появят проблеми, за съжаление аз си мислех, че ще ми се случи много в по-късна възраст, когато не боли, не го мислиш и късно започнах да приемам необходимите хранителни добавки, но поне не е в последния момент, все симисля, че още мога да задържа процеса.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 22:17 от MaMinKa33

# 16
  • София
  • Мнения: 1 311
На 26г съм,вие какви хранителни добавки взимате?

# 17
  • Мнения: 141
Вземам хранителни добавки с алое вера, глюкозамин, хондроитин и МСМ, вит. С, а също и хиалуронова киселина. Американски са, станах дистрибутор на фирмата, за да ги взимам с отстъпка. Ако искате може да ми пишете на имейла и  ще ви изпратя материалии  ще ви обясня по-подробно.  Може и да ми се обадите по телефона. Всъщност откъде сте?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря ви ,но за момента няма да се възползвам....ще си помисля,иначе съм от София.   bouquet

# 19
  • Мнения: 141
чудесно, централния офис е в София, ако решите, ми се обадете, може да станете дистрибутор и да си ги взимате с отстъпка. Има и много други полезни продукти, също и козметика. Разгледайте сайта им www.flp.bg. И един съвет: започнете да се грижите за здравето си, дори да нямате симптоми, така ще забавите процеса. Когато още няма болки е достатъчно два пъти в годината по три месеца да се направи курс.

# 20
  • Мнения: 20
МаМinКа33 заинтригува ме с тези хранителни добавки. Ще ти пиша на имейла.

Общи условия

Активация на акаунт