преминаване на 3 хранения за 8 мес. бебе

  • 3 913
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
Яде чак около 23 часа.


 Rolling Eyes  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: mama kenga
Не че много държи на сока в 19, 30 - по-скоро аз настоявам, за да вкарва повече витамини..


Бе да ти кажа с 60-70 мил сок кой знае колко няма да поеме Wink Понеже видях, че дефакто тя яде в 8 сутринта и после в 12.30 можеш например да и даваш повече сок между тези двете или пък настърган/намачкан плод.Пробвай няколко варианта - Меденката ще си каже кой и се нрави най-много Grinning

# 17
  • Мнения: 170
Абе то си стига един път да му дадеш сокче и витаминките са си налице. Ние в 7:30 вече сме се изкъпали и към осем без нещо сме в леглото с шишето с мляко и вече в осем - осем и 15 отдавна сме заспали..... и така до 7 сутринта Grinning пробвай този режим - мисля, че ще й се отрази добре Laughing

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: lotos
Абе то си стига един път да му дадеш сокче и витаминките са си налице. Ние в 7:30 вече сме се изкъпали и към осем без нещо сме в леглото с шишето с мляко и вече в осем - осем и 15 отдавна сме заспали..... и така до 7 сутринта Grinning пробвай този режим - мисля, че ще й се отрази добре Laughing


  202uu

вече си мислех, че повредата е в моя ТВ (той , че нашия гръмна вярно Laughing  Laughing  Laughing ), но сега сериозно, дъщеря ми, на 1г и 9 мес вечер в 20ч.30 е в леглото, какво е това хранене в 23ч. ???

# 19
  • Мнения: 3 146
Читат надо Лиорена.Не си обърнала внимание, че  това късно ядене се появи от няколко дни и се притеснявам да не стане за постоянно,

# 20
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Liorena
Цитат на: lotos
Абе то си стига един път да му дадеш сокче и витаминките са си налице. Ние в 7:30 вече сме се изкъпали и към осем без нещо сме в леглото с шишето с мляко и вече в осем - осем и 15 отдавна сме заспали..... и така до 7 сутринта Grinning пробвай този режим - мисля, че ще й се отрази добре Laughing


  202uu

вече си мислех, че повредата е в моя ТВ (той , че нашия гръмна вярно Laughing  Laughing  Laughing ), но сега сериозно, дъщеря ми, на 1г и 9 мес вечер в 20ч.30 е в леглото, какво е това хранене в 23ч. ???

Е, направо ви завждам. Дъщеря ми яде най-късно в 21ч., обаче няма заспиване преди 23-23:30ч.....еееех....Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 831
Здравей, ако се притесняваш за витамините направи следобедната закуска задължително плодова, т.е. каквото даваш прибавяй в него настърган плод, аз така правя даже със шест месечния Дани, защото ако му дам сок преди вечерята не я изяжда. Друго което може да направиш е да даваш плод за десерт на обяд, малко, но да хапва. А следващия месец така или иначе ще започнете да минавате, сигурно, на преходна храна, да започне да се учи на обяд да яде три неща.
Иначе сигурно се уморява повече детенце, вече е лято и слънцето, знаеш, уморява, а и сигурно лазите или се предвижвате в проходилка, и детето иска да си ляга по-рано. Дори да не си изяде цялото мляко в осем е, според мен, по-добре от колкото да създаваш лош навик с нощно хранене на толкова голямо дете. Успех  Grinning .

# 22
  • Мнения: 3 146
По цял ден не се спира - прави нещо като лицеви опори, научи се и да сяда сама - всичко това явно доста я изтощава.Днес ще сменя часа на втория сок и ще видим какво ще стане.Благодаря на всички за съветите.

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
Днес ще сменя часа на втория сок и ще видим какво ще стане.


  202uu

а-а-а добре. че взех, че се притесних нещо.

# 24
  • Мнения: 3 146
Само да ви се похваля, че изпълних съветите и имаше много добър ефект - Меденката яде с огромен апетит в 20,45 и в 21 беше се тръшнала и заспала.Можело значи.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: mama kenga
Само да ви се похваля, че изпълних съветите и имаше много добър ефект - Меденката яде с огромен апетит в 20,45 и в 21 беше се тръшнала и заспала.Можело значи.


Ура! thumbsup

# 26
  • Мнения: 18 542
Цитат на: mama kenga
Някой практикува ли го? от известно време Меденката си хапва в 17 часа, в 19, 30 пие сок и после като се тръшне около 21 часа не мога да я събудя за млякото.Яде чак около 23 часа.Дали това е признак, че трябва да сменям режима?


Аз не съм чувала бебета и малки деца да се хранят по-малко от 4 пъти на ден. Дори и дечица на по 4-5-6-7 годинки ядат закуска, обяд, следобедна закуска и вечеря.

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
Само да ви се похваля, че изпълних съветите и имаше много добър ефект - Меденката яде с огромен апетит в 20,45 и в 21 беше се тръшнала и заспала.Можело значи.



може, може разбира се.

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: cheta

Аз не съм чувала бебета и малки деца да се хранят по-малко от 4 пъти на ден. Дори и дечица на по 4-5-6-7 годинки ядат закуска, обяд, следобедна закуска и вечеря.


  202uu

щях да напиша същото ама ме беше страх просто.

# 29
  • Мнения: 170
Браво, браво - има ефект значи - пу пу!
да ти е жива и здрава и все така да те слушкааааааа Grinning
Вярно, че беби само си определя какво му харесва, кога и по колко, ама не е зле и ние от време на време да насърчаваме така де! Wink

Общи условия

Активация на акаунт