Добър козметик (за лице) във Варна?

  • 39 360
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 375
Angel Face може да имат някоя добра козметичка, но с маркетинговата си стратегия отблъскват клиентите. Непрекъснато се предлагат кремове, процедури, да ти запишат час, да ти напомнят. На мен лично този подход не ми харесва.

Именно. Даже си позволяват да ти звънят и да ти казват, че е време да ходиш на почистване.



О не ми говори за това. Направиха ми картон или както се казва там. Питаха ме за телефон и аз им обясних, че нямам телефон в БГ. Момичето обаче настоя да оставя някакъв номер и аз дадох телафона на майка ми. Всеки месец и звънят да и напомнят. Тя им обяснява, че мен ме няма и тя не ходи на козметик. Но въпреки всичко те продължават.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз изпитах ужас когато открих че козметичката ми се е преместила, но за щастие пак я открих. Единствено при нея не получавам зачервяване и не се обривам, а съм пробвала къде ли не и съм дала сума пари. Тя взима само 25лв и резултатът е повече от задоволителен за мен. Казва се Нели и работи в салон Нова на центъра до На тъмно  Peace
А от angel face имам най-лошите спомени за състоянието на кожата си!

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Също така, имате ли някакви отзиви за SHE Beauty Culture?
Ходя вече година там за кола маска и вежди, много съм доволна.  Peace Мирена се казва козметичката.

# 138
  • Мнения: 53
Не мога да не похваля моята козметичка Диди /Дияна, работи в студио Харизма, на ул.Селиолу точно срещу входа на детското инфекциозно в Окръжна Болница. Ходя при нея повече от 10-т години и не бих и изневерила за нищо на света. Тя е от хората с широки сърца и вълшебни ръце.
Не е комерсиална, никога не би направила нещо излишно... всъщност няма да ми стигнат метафорите за да я опиша  Crazy В комбинация с фризьора- Виктор,  са повече от вълшебници.
Любимият ми израз е, че след като се оставя в техните ръце, излизам от салона с 10-т години по-млада и 10-т см. по-висока  Joy
Всъщност ето страницата им в фейсбук http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0% … 0/205390292807343

# 139
  • Мнения: 4 578
Angel Face може да имат някоя добра козметичка, но с маркетинговата си стратегия отблъскват клиентите. Непрекъснато се предлагат кремове, процедури, да ти запишат час, да ти напомнят. На мен лично този подход не ми харесва.

Именно. Даже си позволяват да ти звънят и да ти казват, че е време да ходиш на почистване.






тц,тц,тц, още ли продължават с тази практика ,много досадно
преди повече от 7г работих на рецепцията там и точно за това напуснах, шефката ни принуждаваше да го правим, за да си запълни графика, понякога се получаваше супер нереален график, беше много изнервящо и объркващо, иначе и парите и работното време бяха ок

търся козметичка за вежди около хотел ''черно море''

О не ми говори за това. Направиха ми картон или както се казва там. Питаха ме за телефон и аз им обясних, че нямам телефон в БГ. Момичето обаче настоя да оставя някакъв номер и аз дадох телафона на майка ми. Всеки месец и звънят да и напомнят. Тя им обяснява, че мен ме няма и тя не ходи на козметик. Но въпреки всичко те продължават.

# 140
  • Мнения: 176
Мерси, момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт