Добър козметик (за лице) във Варна?

  • 39 378
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Момичета, имам нужда от съвет, моля варненки да се включат Simple Smile
Моята козметичка напусна ненадейно салона, където ходя, без да остави координати, и сега се мъча да си намеря някоя добра за почистване на лице. Кожата ми е мазна и склонна към образуване на черни точки, и ако не я почистя ставам като домат  Sad
Та, ако някоя от вас ми препоръча добра козметичка, която да почиства с ръце (а не вакуум), ще съм мноооого благодарна!  Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Моята е много добра...почиства с ръце...работи в салон на ул. Брегалница, но за номера ще те излъжа...аз днес ще ходя и ще погледна, ако искаш  Crazy

# 2
  • Мнения: 311
Моята е много добра...почиства с ръце...работи в салон на ул. Брегалница, но за номера ще те излъжа...аз днес ще ходя и ще погледна, ако искаш  Crazy
Искам Simple Smile
Много благодаря!   bouquet

# 3
  • Мнения: 27
В бившия Дом за красота на бул. Владислав. Козметичен салон "Магия", на 2 етаж. Много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 311
Maris, благодаря. Не се сещам къде е бившия Дом за красота.

# 5
  • Мнения: 139
Аз съм много доволна от козметичките в Бюти Академи.

# 6
  • Мнения: 27
Намира се до кафе Формула на ул. Дрин. Срещу бившия супермаркет Владислав

# 7
  • Мнения: 311
Аз съм много доволна от козметичките в Бюти Академи.
Деси, благодаря, разгледах им сайта, но можеш ли да ми кажеш ориентировъчно какви са им цените. Иначе гледайки сайта изглеждат добре.
благодаря!
Намира се до кафе Формула на ул. Дрин. Срещу бившия супермаркет Владислав
хехе, това е на 5 мин от нас  Simple Smile благодаря

# 8
  • Мнения: 5 622
Аз ходя от години вече, в Ейнджъл фейс, срещу Пицария Тоскана се намира. При Алина или Илияна. И от двете съм много доволна, комбинирано почистване с ултразвук и ръчно е 30 лв. Доволна съм, макар да съм чувала и не до там ласкави отзиви за това студио  Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Студиото, в което ходя е на ул. "Брегалница" 26...тел. 62 13 36. Името на козметичката ми е Наталия  Peace

# 10
  • Мнения: 311
Благодаря на всички, момичета! Записах си час за днес при Наталия на Брегалница, благодаря, Jorjeta.  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 803
Благодаря на всички, момичета! Записах си час за днес при Наталия на Брегалница, благодаря, Jorjeta.  bouquet

Сподели си мнението после.  bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дано да останеш доволна...много е внимателно момичето...непременно пиши като се върнеш  Hug

# 13
  • Мнения: 139
Инеса, извинявай, че не можах да ти отговоря снощи! Видях, че вече сис си записала час, но все пак цените са около 25 лв., в зависимост от кожата. На мен ми взимат 21, т.к. нямам толкова много какво да се чисти.

# 14
  • Мнения: 311
Момичета, най-вече на теб, Jorji, благодаря много, защото останах много доволна от Наталия. Цените са ок за услугата, която предлага, да не кажа, че очаквах да ми поискат повече накрая Simple Smile
При мен ефекта от козметика се появява след ден-два, защото кожата ми е чувствителна и е зачервена доста време след козметик, но този път бях по-малко зачервена от друг път, а и тази сутрин като станах вече всичко се е изчистило и изклежда много добре.
Мисля при нея да продължа да ходя, защото добре работи и е много деликатна и внимателна, точно както каза Jorjeta.
Благодаря ви Hug

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей, как се радвам, че писа...нямах търпение да кажеш как е минало...радвам се, че си останала доволна    bouquet

# 16
  • Мнения: 2 803
Радвам се за теб. И аз сигурно ще я посетя.   bouquet

# 17
  • Мнения: 759
На мен ми дадоха визитка на Мария Митева- медицински козметолог, на ул.Гоце Делчев.... Чудя се дали да й се обадя  newsm78  Фризьорката ми ходи при нея, но нямах време да я разпитвам за подробности. Някой друг да я е посещавал?

# 18
Аз харесвам Таня от спа центъра в х-л Аква,също е много внимателна и съм доволна а и други неща правя при нея- кола,вежди...ит.д. всичко прави добре.

# 19
  • Мнения: 606
Аз съм доволна от Angel Face Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Angel face !

# 21
  • Мнения: 2 478
Утре имам час при нова козметичка.В гръцката махла MGM е името на салона.
После ще ви напиша впечатления Hug

# 22
  • Мнения: 29
аз не съм от варна, но при последното ми посещение в града ходих при Свилена Балева. Момичето работи с български продукти и е мн внимателна. Цените й са просто страхотни. В Бургас за процедура ми взимат около 40 лв, при нея платих 12 лева за почистване и маска за лице, а за кола маска на краката 14 лева  Shocked
Дори с пътните до Варна ми идва по-изгодно да ходя при нея.

Ако някой се интересува, телефона й е  0886/101-604

Надявам се да останете доволни като мен.

# 23
  • Мнения: 625
побуут Hug Карам Варицела в момента Mr. Green и от сега се ослушвам за читав козметик! А и кожата ми по принцип е гадничка(мазна) ooooh!Чудо ще е....Ходила съм в Магнолия и Бюти академи. Докато не отидох при вторите не разбрах, че първите само са ме масажирали досега Mr. GreenНо пък в Бюти ме боля много. Така не бях стискала с ръце досега:blush:Все едно ми махаха кожата. Май ще си запазя час при Наталия на Брегалница

# 24
  • Мнения: 625
Още една супер доволна от козметичката Наталия. Благодарности на момичетата, които ни светнаха за нея!  bouquet

# 25
  • Мнения: 606
Още една супер доволна от козметичката Наталия. Благодарности на момичетата, които ни светнаха за нея!  bouquet
а какви са цените при нея?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Още една супер доволна от козметичката Наталия. Благодарности на момичетата, които ни светнаха за нея!  bouquet

Радвам се, че си останала доволна от нея...страхотна е  Crazy

# 27
  • Мнения: 456
аз не съм от варна, но при последното ми посещение в града ходих при Свилена Балева. Момичето работи с български продукти и е мн внимателна. Цените й са просто страхотни. В Бургас за процедура ми взимат около 40 лв, при нея платих 12 лева за почистване и маска за лице, а за кола маска на краката 14 лева  Shocked
Дори с пътните до Варна ми идва по-изгодно да ходя при нея.

Ако някой се интересува, телефона й е  0886/101-604

Надявам се да останете доволни като мен.



Къде се намира тази козметичка newsm78

# 28
  • Мнения: 625
25 лева, но за това което ми прави и времето , което ме държа аз бих си взела 50 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 606
25 лева, но за това което ми прави и времето , което ме държа аз бих си взела 50 Mr. Green
със ултра звук ли?

# 30
  • Мнения: 625
Не, всичко на ръка. Имаше и неща с онзи уред. Не гледам и не ме инт:) може и ултразвук да е имало. За ампулите ли става въпрос дали са със ултразвук?

# 31
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз пък си издирвам козметичката -казва се Невена,работеше във Салон за красота "Чар" на ул."Р.Попович" ,но за съжаление е напуснала и не искат да ми дадат координати или информация къде се е преместила  Sad . Аз аз по-добра от нея и от Ненка Стефанова в Дом 'Младост" не намерих  Peace . (но там ми е далечко)
Моля,ако някой случайно има координати на Невена да ми пише на лични  Hug

# 32
  • Мнения: 573
От около година може би,посещам Горанка.Преди работеше в студио ''Нелс'',сега се измести в гръцката .Много съм доволна ,особенно на колата маска е супер внимателна. Peace

# 33
  • Мнения: 11
Горещо ви препоръчвам Nells studio - много добре ми изглежда лицето. Козметичката се казва Наталия, а студиото се намира на ул. "Брегалница" 26. Работи много внимателно, а аз съм с доста проблемно лице. А прави и много добре кола маска. Мисля да им стана редивен клиент.
НО НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДИДИ НА "МАРИЯ ЛУИЗА" 21. ВОДИ СЕ УЖ МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИЧКА, НО ТАКА МИ СЪСИПА ЛИЦЕТО - РАЗШИРИ МИ КАПИЛЯРИТЕ, ОСТАВИ МИ ТРАЙНИ БЕЛЕЗИ .  #2gunfire

# 34
Здравейте, много ще съм благодарна, ако някой даде инфо за козметичката, която работеше в студио Неллс - на "Железкова" - това, което вече го няма. Мисля, че козметичката се казваше Горанка - страхотен професионалист, никой не ми е почиствал лицето по - добре от нея, но за съжаление й нямам координатите. Доколкото разбрах, работи в салон някъде в Гръцката махала, но кой? Ако някой знае нещо, да пише, моля...Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile Мерси предварително! Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Горещо ви препоръчвам Nells studio - много добре ми изглежда лицето. Козметичката се казва Наталия, а студиото се намира на ул. "Брегалница" 26. Работи много внимателно, а аз съм с доста проблемно лице. А прави и много добре кола маска. Мисля да им стана редивен клиент.
НО НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДИДИ НА "МАРИЯ ЛУИЗА" 21. ВОДИ СЕ УЖ МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИЧКА, НО ТАКА МИ СЪСИПА ЛИЦЕТО - РАЗШИРИ МИ КАПИЛЯРИТЕ, ОСТАВИ МИ ТРАЙНИ БЕЛЕЗИ .  #2gunfire
Много отдавна казах за Натали  Crazy наистина работи добре  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: X
Горещо ви препоръчвам Nells studio - много добре ми изглежда лицето. Козметичката се казва Наталия, а студиото се намира на ул. "Брегалница" 26. Работи много внимателно, а аз съм с доста проблемно лице. А прави и много добре кола маска. Мисля да им стана редивен клиент.
НО НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДИДИ НА "МАРИЯ ЛУИЗА" 21. ВОДИ СЕ УЖ МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИЧКА, НО ТАКА МИ СЪСИПА ЛИЦЕТО - РАЗШИРИ МИ КАПИЛЯРИТЕ, ОСТАВИ МИ ТРАЙНИ БЕЛЕЗИ .  #2gunfire
Много отдавна казах за Натали  Crazy наистина работи добре  Heart Eyes
Да и някой благодарение на теб я посетихме и като всички сме много доволни Simple Smile Laughing  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
AzZa, Радвам се  Hug

# 38
От около година може би,посещам Горанка.Преди работеше в студио ''Нелс'',сега се измести в гръцката .Много съм доволна ,особенно на колата маска е супер внимателна. Peace


Къде точно се е преместила Горанка?Може ли име на студиото или телефон...някаква връзка Simple SmileSimple SmileSimple SmileМерси предварително Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 179
От около година може би,посещам Горанка.Преди работеше в студио ''Нелс'',сега се измести в гръцката .Много съм доволна ,особенно на колата маска е супер внимателна. Peace


Къде точно се е преместила Горанка?Може ли име на студиото или телефон...някаква връзка Simple SmileSimple SmileSimple SmileМерси предварително Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Май се сещам за коя става въпрос -аз ходя при фризьорката там. Студиото се казва Magnific Vision, намира се срещу Римските терми, ул. "Дондуков". Ако се интересувате мога да ви дам телефон на лични. 95% съм сигурна, че козметичката се казва Гори.

# 40
  • Мнения: 573
Козметичката се казва Гори в това студио.Него посещавам и аз  Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Значи правилно съм се ориентирала. Аз посещавам друга козметичка, но ще имам впредвид и Гори щом е толкова добра  Simple Smile

# 42
zdr smqtam da otida pri svilena baleva no nqkoi znae li kade se namira salona I?

# 43
  • Мнения: 0
Az puk sum mnogo dovolna ot Didi.Ot nqkolko godini sus sestra mi hodim samo pri neq

# 44
  • Мнения: 104
Момичета, а да имате някакви координати на Наталия на Брегалница 26? Телефон?  Hug

# 45
  • Стара Загора/Варна
  • Мнения: 0
За Наталия може да се запазят часове на тези телефони:052/ 621 336 и 0886 115 528 Simple Smile И аз от този форум прочетох за нея и наистина съм много доволна,за което благодаря много на момичетата които я препоръчаха   bouquet

# 46
  • Мнения: 104
Благодаря ти много, mashaka, за бързата реакция  Hug  bouquet
И без това смятах да мина утре ако не успея да намеря координати  Hug
Похвали ми я приятелка, а и тук чета суперлативи, та съм първа пушка там  Mr. Green

  bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз казах за Натали... Mr. Green ... срамота беше да я пазя само за себе си  Flutter

# 48
  • Стара Загора/Варна
  • Мнения: 0
За Jorjeta  bouquet HugБлагодарим ти много-както аз така и моите приятелки Simple SmileДобре,че не си я запазила само за себе си Grinning

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 415
За Jorjeta  bouquet HugБлагодарим ти много-както аз така и моите приятелки Simple SmileДобре,че не си я запазила само за себе си Grinning

 Blush Благодаря   bouquet ...ама наистина добре работи момичето...което си е...си е  Whistling

# 50
  • Мнения: 104
Jorjenka ...  Hug  bouquet thumbsup hug newsm74  mrstraetz newsm20  angel008

# 51
  • Мнения: 0
А след колко време горе-долу има свободни часове? Бързо ли става? Мерси момичета!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 917
За да не отварям нова тема, да попитам тук- кажете ми козметичен салон около 2ри корпус на ВИНС-а

# 53
  • Мнения: 504
Записах си и аз час за Наталия  Mr. Green ще ми кажете ли как се казва студиото, че инак има да обикалям като хамава насам натам  ooooh! .

# 54
  • Мнения: 1 927
Записах си и аз час за Наталия  Mr. Green ще ми кажете ли как се казва студиото, че инак има да обикалям като хамава насам натам  ooooh! .

След прочетеното за Наталия и аз бих искала да я посетя! Все още работи на същия адрес ,нали? А някой може ли да ми каже каква е цената за почистване на лице?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На същият адрес работи да, но след няколко месеца ще излиза в майчински... Heart Eyes ... аз ходих преди две седмици по спомени почистването май беше около 32 лв....но не помня много цени  Crazy

# 56
  • UK
  • Мнения: 1 918
Аз от няколко години ходя при Нели Нешкова, първо работеше в едно салонче зад музикалното училище, а сега се е преместила на Владислав, след кино Република, преди светофара. Не е нищо особено салона, но е много внимателна и доста опитна, работи с италианска козметика и не взима скъпо. Аз имам чувствителна кожа и много реактивна, червенината ми минава за по-малко от час, слага ми три маски и почистването го прави ръчно. Преди знам, че е била козметичка в салона на Ив Роше, който беше до хотел Мусала.

# 57
  • Мнения: 1 472
Някой може ли да даде мнение за Нели - работи в "Ескейп" на ул. Отец Паисий"?

# 58
  • Мнения: 62
Аз съм много доволна от Нели от Ескейп. Ходя при нея и нямам никакви забележки

# 59
  • Мнения: 104
Доколкото разбрах Наталия от Nell's studio мисля, че е бременна и скоро ще излиза в майчински Simple Smile

# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дам, аз вчера се чух с нея...каза че ще поработи още 20 дни...сега е на смени  Crazy ...да спира да работи и да си почине малко  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 472
Дам, аз вчера се чух с нея...каза че ще поработи още 20 дни...сега е на смени  Crazy ...да спира да работи и да си почине малко  Heart Eyes

Какви са цените при нея и как почиства?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Почиства...ръчно...цени не помня  Crazy

# 63
  • Мнения: 89
Аз открих моята козметичка сякаш  Simple Smile Ходила съм два пъти, но съм доволна. Освен добър специалист е и много позитивен и приятен човек  Heart Eyes, намира се в района на Пикадили Център, ако някой иска координати, да ми пише на лични  Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не мога да не се похваля...изпробвах нова козметичка и съм повече от доволна...стиска ръчно, не боли, оформи ми веждите (моите са ужасно трудни за оформяне) перфектно...просто останах много приятно изненадана...за почистване, скубане и боядисване на вежди ми взе около 28 лв...не знам много ли е, малко ли е, но препоръчвам горещо  Crazy

# 65
  • Мнения: 924
Не мога да не се похваля...изпробвах нова козметичка и съм повече от доволна...стиска ръчно, не боли, оформи ми веждите (моите са ужасно трудни за оформяне) перфектно...просто останах много приятно изненадана...за почистване, скубане и боядисване на вежди ми взе около 28 лв...не знам много ли е, малко ли е, но препоръчвам горещо  Crazy

А коя е тя?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами има кабинет в медицинския център срещу училище Гео Милев...ако някой иска телефон ще дам на лични  Peace

# 67
  • Мнения: 97
Не мога да не се похваля...изпробвах нова козметичка и съм повече от доволна...стиска ръчно, не боли, оформи ми веждите (моите са ужасно трудни за оформяне) перфектно...просто останах много приятно изненадана...за почистване, скубане и боядисване на вежди ми взе около 28 лв...не знам много ли е, малко ли е, но препоръчвам горещо  Crazy
Според мен е безбожно скъпо, моята ми взема само 3 лв. за това, което казваш почистване и скубане, а боядисването - на ценоразписа й пише 7 лв., но не съм го правила. Салонът е в идеален център, до Градска болница и поне в почистването е незаменима Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами виж всеки сам си преценява...аз понеже съм пообиколила тук там...и съм останала доволна от две засега...едната е Наталия, а другата е тази жена... Simple Smile
просто споделям място, от което съм останала доволна...кой къде ще ходи си решава сам  Crazy
за мен къде се намира салонът няма никакво значение...кой как си калкулира цените също не ме интересува...за мен е важно да съм доволна и веждите ми да са добре направени (а при мен не е никак лесно Wink ).

# 69
  • Мнения: 97
Ами виж всеки сам си преценява...аз понеже съм пообиколила тук там...и съм останала доволна от две засега...едната е Наталия, а другата е тази жена... Simple Smile
просто споделям място, от което съм останала доволна...кой къде ще ходи си решава сам  Crazy
за мен къде се намира салонът няма никакво значение...кой как си калкулира цените също не ме интересува...за мен е важно да съм доволна и веждите ми да са добре направени (а при мен не е никак лесно Wink ).
200% си права, всеки знае какво може да си позволи и какви проблеми има... Просто при мен наистина няма проблеми и всички ми се възхищават за идеалните вежди, ама не си ги хваля, аз лично не си ги харесвам, но козметичките казват така newsm78

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 415
vessit, късметлийка  Crazy

# 71
  • Мнения: 97
Така мислиш ти, но аз ги ненавиждам понеже са гъсти и черни, а естествената ми коса е доста светло кестенява, която аз боядисвам руса, а те не искат да се боядисат дори кафеви и е много грозно #2gunfire

# 72
  • Мнения: 1 472
Къде по-точно до градска болница? И как е казва? Сещам се за един салон на 2 -та пресечка от болницата нагоре, не знам обаче как се казва улицата -"Велико Христов"??? Confused

# 73
  • Мнения: 89
Не мога да не се похваля...изпробвах нова козметичка и съм повече от доволна...стиска ръчно, не боли, оформи ми веждите (моите са ужасно трудни за оформяне) перфектно...просто останах много приятно изненадана...за почистване, скубане и боядисване на вежди ми взе около 28 лв...не знам много ли е, малко ли е, но препоръчвам горещо  Crazy
Според мен е безбожно скъпо, моята ми взема само 3 лв. за това, което казваш почистване и скубане, а боядисването - на ценоразписа й пише 7 лв., но не съм го правила. Салонът е в идеален център, до Градска болница и поне в почистването е незаменима Peace
От поста нa Jorjeta оставам с впечатление, че цената от 28 лв. е за почистване на лице ПЛЮС веждите (оформане и боядисване), ако е така е дори евтино  Peace Иначе как се разбира фразата "стиска ръчно" за вежди ми е някак неприложима  Laughing

# 74
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ahim_sa, мисълта ми беше, че не използва вакуум или онези метални неща, с които някой почистват  Crazy ...да ... цената е за всичко, което ми направи  Simple Smile

# 75
  • Мнения: 89
Ahim_sa, мисълта ми беше, че не използва вакуум или онези метални неща, с които някой почистват  Crazy ...да ... цената е за всичко, което ми направи  Simple Smile
Да ясно  Peace Просто за уточнение, защото ми се струва че не се разбрахте с Vessit, защото тя съпоставя цената от 28 лв. с цената от 3лв., което е само за вежди при нея без почистване на лице, което е включено и при теб  Peace
Иначе моята също ползва ръце за почистване и каза, че вакуума няма особен смисъл за по-дълбоки особено нещица Simple Smile
А ако под метално нещо, имаш предвид комедоночистачката (като игла, но по-дебело с илици и от двете страни, една по-малка и една по-голяма дупка), аз си купих такава за домашно позлване, но нищо не може се сравни с посещението при добър козметик, поне за мен  thumbsup

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ahim_sa, точно за комедоночистачка говоря...доколкото разбрах се използва основно за почистване на ушите (ушната мида)...а на мен ми чистиха цялото лице с това нещо веднъж  ooooh!...от тогава като посещавам различен от моя козметик (както ми се случи сега) винаги питам как почистват и дали използват въпросната комедоночистачка  Crazy

# 77
  • Мнения: 89
Ahim_sa, точно за комедоночистачка говоря...доколкото разбрах се използва основно за почистване на ушите (ушната мида)...а на мен ми чистиха цялото лице с това нещо веднъж  ooooh!...от тогава като посещавам различен от моя козметик (както ми се случи сега) винаги питам как почистват и дали използват въпросната комедоночистачка  Crazy
От теб научавам, че се ползва за уши основно, макар че има резон, там е труднодостъпно за ръце ... Peace Чувала съм доводи, че уж е по-хигиенично с него, макар че тя и козметичката не пипа с голи ръце, а с еднократни консумативи (което май е по-хигиенично от метален инструмент Simple Smile ) Иначе с комедоночистачката, според мен по-лесно може да се отплесне човек и да понатисне и евентуално да разрани мястото ...

# 78
  • Мнения: 2
в кв.Апарухово,козметичката е казва Емилия,много съм доволна и е на мн ниски цени. Препоръчвам ви,някой ако иска телефон или къде точно се намира да ми пише  Simple Smile

# 79
  • Мнения: X
в кв.Апарухово,козметичката е казва Емилия,много съм доволна и е на мн ниски цени. Препоръчвам ви,някой ако иска телефон или къде точно се намира да ми пише  Simple Smile
Къде се намира, аз преди време съм ходила при една там отзад зад пазарчето, но после изчезна някъде, но като не и помня името.... беше доста добра.

# 80
  • Мнения: 1
Момичета, имам нужда от съвет, моля варненки да се включат Simple Smile
Моята козметичка напусна ненадейно салона, където ходя, без да остави координати, и сега се мъча да си намеря някоя добра за почистване на лице. Кожата ми е мазна и склонна към образуване на черни точки, и ако не я почистя ставам като домат  Sad
Та, ако някоя от вас ми препоръча добра козметичка, която да почиства с ръце (а не вакуум), ще съм мноооого благодарна!  Praynig
Тъкмо попаднах на подобен въпрос и после видях и твоето питане. Аз ти препоръчвам Роди от Giro. Вече 3 години съм при нея и съм много доволна. За черните точки не се притеснявай- кожата ти е склонна явно да ги образува. Когато се почиства редовно и козметичката ти препоръча стойностна козметика, всичко ще е наред. Аз и маникюристката им ползвам и е на центъра .

# 81
  • Мнения: 15
Ако може и аз да се включа в разговора! И за момента си мисля, че съм намерила отлична козметичка - работи до Образцов дом и съм много доволна. Вярно че съм ходила само три пъти, но имам чувствителна кожа и винаги излизам като домат и мерилото ми е колко по малко съм зачервена след процедурата и как се чувства кожата ми. И друго предимство, поне за мен, разпределя си внимателно времето, дава ти час кой спазва - не ти се налага да чакаш дълго време или да те претупа, защото изостава с графика, а и не ме тормози по телефона почти всяка седмица дали съм доволна и за кога ще е следващия час /както ми се е случвало/.

# 82
  • Мнения: 2
А може ли да дадеш някакви координати на козмети4ката и кой е салона,4е ми е много близо!Благодаря предварително

# 83
  • Мнения: 15
Ами с удоволствие, но всички визитки и координати са ми в БГ и не помня даже името на салона. По Бенковска като се минава банката /ако идваш от бул. Владислав/ и първия или втория блок има табела на втория етаж на козметично студио /от страната на Образцов дом/. Съжалявам, че не мога да дам по-точна информация, но една друга мамичка ме беше питала и спомена, че може тия дни да провери за координати, че й било близо.  Ще я помоля ако не се е отказала, да сподели малко по-вече информация.
/мисля че не бъркам и молбата се отнася до мен, ако не е така много съжалявам  ooooh! /

# 84
  • Мнения: 15
Намерих името на салона  doh сетих се, че тогава търсих за медицински козметик и беше някакво нежно име на салона. Така че с помощта на чичко Гугъл открих, че салонът се казва "Лилия" на ъгъла между Бенковска и Хаджи Стамат.  Мисля че при по-подробно търсене в интернет трябва да изкочи и телефон.   Grinning

# 85
  • Мнения: 2
Дявол4е ,благодаря за отговора!Аз днес за пръв път ходих на козметик и като усе6тане бе6е приятно,но резултата е най-важен така 4е може да посетя и препоръ4аната от теб за да сравня.Сетих се къде е салона  Peace

# 86
  • Мнения: 606
Момичета, имам нужда от съвет, моля варненки да се включат Simple Smile
Моята козметичка напусна ненадейно салона, където ходя, без да остави координати, и сега се мъча да си намеря някоя добра за почистване на лице. Кожата ми е мазна и склонна към образуване на черни точки, и ако не я почистя ставам като домат  Sad
Та, ако някоя от вас ми препоръча добра козметичка, която да почиства с ръце (а не вакуум), ще съм мноооого благодарна!  Praynig
Тъкмо попаднах на подобен въпрос и после видях и твоето питане. Аз ти препоръчвам Роди от Giro. Вече 3 години съм при нея и съм много доволна. За черните точки не се притеснявай- кожата ти е склонна явно да ги образува. Когато се почиства редовно и козметичката ти препоръча стойностна козметика, всичко ще е наред. Аз и маникюристката им ползвам и е на центъра .
препоръчвам ти Зина от Angel Face .Няма да се разочароваш  Wink

# 87
  • Варна
  • Мнения: 119
А някой посещавал ли е салона "Дързост и красота " в Палах центъра?
И правите ли дарсонвал след процедурата?

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 18:07 от Julyy

# 88
  • Мнения: 27
nqkoq ot vas hodila li e v 4ajka, varna, ima edna kozmeti4ka ili naj e dermatolog, ruskinq, da mi kajete mnenie za neq. syjalqvam za latinicata, nqma bg na komputara!!! blagodarq predvaritelno

# 89
  • Мнения: 456
Момичета, имам нужда от съвет, моля варненки да се включат Simple Smile
Моята козметичка напусна ненадейно салона, където ходя, без да остави координати, и сега се мъча да си намеря някоя добра за почистване на лице. Кожата ми е мазна и склонна към образуване на черни точки, и ако не я почистя ставам като домат  Sad
Та, ако някоя от вас ми препоръча добра козметичка, която да почиства с ръце (а не вакуум), ще съм мноооого благодарна!  Praynig
Тъкмо попаднах на подобен въпрос и после видях и твоето питане. Аз ти препоръчвам Роди от Giro. Вече 3 години съм при нея и съм много доволна. За черните точки не се притеснявай- кожата ти е склонна явно да ги образува. Когато се почиства редовно и козметичката ти препоръча стойностна козметика, всичко ще е наред. Аз и маникюристката им ползвам и е на центъра .
препоръчвам ти Зина от Angel Face .Няма да се разочароваш  Wink



Аз пък хич не съм доволна от нея...Лицето ми 5 дена след процедура беше   в некви пъпки....Ужасно беше Peace

# 90
  • Мнения: 0
nqkoi znaeli kade vav varna pravqt gore6ta kola maska ... i da e dobra saotvetno!mersi predvaritelno

# 91
  • Мнения: X
nqkoi znaeli kade vav varna pravqt gore6ta kola maska ... i da e dobra saotvetno!mersi predvaritelno
Ами аз ходих миналия месец за сефте в Дом Младост....мизерията е голяма, даже очаквах да видя някъде и скрита камера  Mr. Green. Но си е старата гореща кола маска, в тенджера  Mr. Green Mr. Green, на котлона...както си му е реда. И жената си разбира от работата. Ако можеш да преглътнеш обстановката......
 А за козметик за лице-ходя в едно малко забутано салонче във Владиславово и съм доволна. Преди ходех в Айнджъл фейс, при Алина.Не бях доволна, никак.

# 92
  • Мнения: 3
Здравейте!  Hug

Горещо ви препоръчвам Дарина в салон Delicious, до Руското училище.
Много опитна и изключително компетентна козметичка. Познава добре повечето козметични продукти на пазара и има добри наблюдения за въздействието им върху клиентките си.
Работи много прецизно, прави отлично ръчно почистване на лице (най-добрия критерий за мен е носа - почиства го перфектно) и внимателно - няма зачервявания, напукани капиляри и други подобни!  Party
Запозната е с почти всички иновации в козметологията и голяма част от тях прилага (разполага и с апаратурата за това разбира се).
Нямам спомен да ме е претупвала и в натоварен график.
Салонът предлага доста разнообразни услуги.

Ето линк към сайта: http://www.delicious.bg/

Надявам се, че съм помогнала на някой!   bouquet

# 93
  • Мнения: X
Ultraviolet, цените какви са?

# 94
  • Мнения: 32
Още един глас и от мен за Дари и Delicious!  Peace
Професионално и точно отношение, много добро качество на услугите и на хубави цени!

# 95
  • Мнения: 0
nqkoi znaeli kade vav varna pravqt gore6ta kola maska ... i da e dobra saotvetno!mersi predvaritelno

Ходя да си оправям маникюра в един салон на Роза и там идват момичета за топла кола. Мястото е малко между блоковете и не е лесно за обясняване,  но ако ви е нужна повече информация , ще ходя скоро пак и  ще напиша името на улицата, където се намира. А за момичетата ще кажа, че си вършат работата както трябва и не са досадни, а много приятни!

# 96
  • Мнения: 14
svetlaa, би ли обяснила къде точно се намира този салон, живея в квартала и много бих искала да намеря място, което е в близост и където нещата се вършат професионално и на прилични цени. Сподели повече подробности, моля те!Ако искаш, може и на лични.

# 97
  • Мнения: 0
svetlaa, би ли обяснила къде точно се намира този салон, живея в квартала и много бих искала да намеря място, което е в близост и където нещата се вършат професионално и на прилични цени. Сподели повече подробности, моля те!Ако искаш, може и на лични.

# 98
  • Мнения: 0
svetlaa, би ли обяснила къде точно се намира този салон, живея в квартала и много бих искала да намеря място, което е в близост и където нещата се вършат професионално и на прилични цени. Сподели повече подробности, моля те!Ако искаш, може и на лични.
Здравейте,
мина много време и ако не сте намерили вече и сама салона при разходки из Роза, все пак ще опитам да помогна:
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=e914a9bb6b198b210643fa0d43924db8&tip=1но мисля, че е добре предварително да си запазите час на 0888 02 09 47
а колкото до останалото, след процедурите при Снежито и Ивето се чувствам,  по-млада, по-чаровна, по-желана, по-работоспособна и то срещу  разумни цени! Знам, че ще го почувствате! Ще очаквам мнението ви!

# 99
  • Мнения: 0
nqkoi moje li da spodeli mnenie za escape??????

# 100
  • Варна
  • Мнения: 140
Здравей те! Искам да попитам момичетата препоръчващи Дарина от салон Delicious, при почистване на лице, ползвали дарсонвал и йонофореза задължително или само ако клиента пожелае? Влагодаря предваритело.

# 101
  • Мнения: 3
Здравей те! Искам да попитам момичетата препоръчващи Дарина от салон Delicious, при почистване на лице, ползвали дарсонвал и йонофореза задължително или само ако клиента пожелае? Влагодаря предваритело.

Винаги прави дарсонвал. Не съм имала случай да ми прави йонофореза след почистване.

# 102
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, някоя от вас ходила ли е в козметичното студио в блок 4 във Владиславово. Можете ли да ми дадете телефон евентуално, на който да мога да си запазя час
Също ми се иска да ви попитам за Дивас? Имате ли впечатления?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, ходих в едно студио и съм направо очарована  Heart Eyes Студиото се казва "Еуфория" в кв. Бриз. Жената работи уникално просто. Почисти ми лицето ръчно и след това не бях изобщо зачервена, а определено имаше работа по него  Blush За почистването взима 30-35 лв. в зависимост от работата. Почистване на вежди и мустак - по 4 лв. Много е внимателна и мила. Определено ме спечели  Crazy Дано съм ви била полезна  Peace

# 104
# 105
  • Мнения: 2
Кожата ми е мазна с доста черни точки.Искам да отида на козметик,който да ми помогне и да не ми остави белези и рани.Препоръчайте ми някой.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте,изчетох темата от край до край.Много хубави отзиви са написани за Наталия.
Знае ли някой дали се е върнала на работа след майчинство?Тези тел.,които са написани дали са още актуални,благодаря предварително

# 107
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Върнала се е да, но работи само в определени дни...можеш да се свържеш по телефона и да питаш в студиото кога точно е на работа... Crazy

# 108
  • Варна
  • Мнения: 480
Jorjeta ,благодаря ти за отговора.Понеже ще водя сина ми при нея за пъви път на козметик се надявам наистина да е така внимателна.Каква козметика използва,машинно или ръчно почиства порите?Ще се обадя на посочените тел.
 

# 109
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Jorjeta ,благодаря ти за отговора.Понеже ще водя сина ми при нея за пъви път на козметик се надявам наистина да е така внимателна.Каква козметика използва,машинно или ръчно почиства порите?Ще се обадя на посочените тел.
 

Оооо, безкрайно внимателна е...ръчно почиства, което за мен е най-добрият вариант. За козметиката...не помня  Crazy

# 110
  • Мнения: 139
Здравейте, момичета. Нужна ми е помощ за връзка с Наталия. Звъннах в студио Nell's за да си запиша час, но ми отговориха, че отдавна не са се чували с нея и не знаят кога ще се появи. Някой има ли информация дали работи някъде другаде или някакъв личен контакт с нея? Имам огромно желание и нужда да я посетя. Предварително ви благодаря Simple Smile

# 111
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мисля, че не работи никъде...нали скоро роди. Последната ми информация беше, че е в болнични...предполагам покрай бебето. Докато чакаме Наталия аз намерих друга добра козметичка Simple Smile) По-точно и преди съм ходила при нея, но сега докато Натали я няма се сетих за нея. Crazy

# 112
  • Мнения: 1 927
Мисля, че не работи никъде...нали скоро роди. Последната ми информация беше, че е в болнични...предполагам покрай бебето. Докато чакаме Наталия аз намерих друга добра козметичка Simple Smile) По-точно и преди съм ходила при нея, но сега докато Натали я няма се сетих за нея. Crazy

Сподели, моля те, коя е козметичката

# 113
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Кремена...работи в "Еуфория" над Пикадили парк в един блок...

# 114
  • Мнения: 139
Ще се радвам и на препоръки за други козметички (за почистване на лице конкретно), от които сте доволни. Темата е доста стара и не съм сигурна дали споделената информация е все още актуална.

# 115
  • Мнения: 139
Кремена...работи в "Еуфория" над Пикадили парк в един блок...
А можеш ли да ме ориентираш за цената? Simple Smile

# 116
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Darky83, не Simple Smile ... нямам навика да помня цени за жалост, а ходих скоро...можеш да и звъннеш да я попиташ  Peace ... но все пак може и някой друг да се включи с предложения за козметичка така че...

# 117
  • Мнения: 89
Аз май съм казала за Диди от Хелена Фейс, ама пак да си кажа, че е все още акуално инфо Simple Smile.

# 118
  • Мнения: 86
Някой ходил ли е в хотел Тюлип за почистване на лице? Ходих няколко пъти, но цените са ми доста високи и собственичката на салона (ако правилно съм разбрала) винаги ги закръгляше на една сума, правих и фотоепилация на горна устна без никакъв ефект. Винаги, когато съм ходила е имало клиенти, но цени от 100-на лева не ме устройват на 3 максимум 4 седмици. Козметичката ми я препоръча дерматоложка в Окръжна болница.
Ходила съм и Ейнджъл фейс и освен хубавата музика друго хубаво не видях за лицето си. Доста червени петна имах след почистването и след няколко дни повечето черни точки си стояха  #2gunfire

Гледах коментари за  козметичен салон делишъс, където почистването на лице е с добра цена, но за по-мазни кожи дали ще се справят добре без да трябва да ходя през 2-3 седмици? А с каква козметика работят? Някой правил ли е тази процедура

# 119
  • Мнения: X
Днес след убеждаване заведох за 1-ви път племенницата си /14г/ при Таисия.
Тийн с много нежна бяла кожа и черни точки.
За пореден път останах възхитена от професионализмът и. Тя е и фармацевт.
Аз съм и клиентка от 90-те години.
Тази жена няма остаряване....  Wink
Козметичният и салон е на ул."Драгоман" 43. Пресечката с/у стоматологията.
Работи с предварително записване.

# 120
  • Мнения: 89
За Делишъс (до Руското, нали ?) съм чувала поне от 3-ма човека положителни отзиви за козметичните им процедури (едната дама е точно с мазна кожа), но аз лично не съм ходила, ако посетиш, би ли споделила после  Peace.
Тази дама Таисия, да не би да е една митологична козметичка, за която чувам да се носят слухове и която има някакви собствени начини (от рода на компреси на цялото лице и т.н.) да се справя с проблемни кожи ... Една моя близка млада девойка с доста проблемна кожа преди, я видях скоро и беше много добре, та каза, че ходи при някаква прочута козметичка зад Годзила на Мария Луиза с много пълен график и сега се светнах, че може да е точно тя ..

# 121
  • Мнения: X
Тази дама Таисия, да не би да е една митологична козметичка, ..... зад Годзила на Мария Луиза с много пълен график и сега се светнах, че може да е точно тя ..

Да, там е салона от 11 години, а преди това беше на последния етаж в един от блоковете на Брегалница.

# 122
  • Мнения: 89
Благодаря за адреса! Ще помоля за телефона на ЛС  Peace.

# 123
  • Мнения: 4 586
Може  ли и на мен телефон за контакт на лични:)

# 124
  • Мнения: 64
Може ли и на мен тел. за козметичката Тайсия  Praynig

# 125
  • Варна
  • Мнения: 456
Момичета,тел. на Таисия-0898458621.Работи от 9 до 19ч. всеки ден без неделя.

# 126
  • Мнения: 1 378
Angel Face може да имат някоя добра козметичка, но с маркетинговата си стратегия отблъскват клиентите. Непрекъснато се предлагат кремове, процедури, да ти запишат час, да ти напомнят. На мен лично този подход не ми харесва.

# 127
  • Мнения: 4 586
и на мен този подход не ми харесва , ама до такава степен че преди години бях започнала работа при тях на рецепцията и се отказах заради това , как още не са се усетили , дразнещо е за клиентите, а за персонала е мъчителна работа, това представете си за звъниш на хората да им напомяш, че лицето им има нужда от почистване , хващала съм ги във всякакви ситуации , записваш фиктивни, примерни часове става пълна обърквация, хайде за смс за рожден ден е ок идеята , ама другото ....изпадат в паника , ако имат празен час , а си има и други методи да си напълнеш салона , този подход по -скоро отблъсква , отколкото привлича..

# 128
  • Мнения: 1 378
Човек буквално се чувства изнуден. През цялото време докато ми почиства лицето, косметичката не спря да предлага и други процедури и кремове. Накрая трябваше да и кажа да спре, защото тя сама не се усети. На рецепцията обаче ме чакаха 3 крема, които аз категорично отказах. Повече няма да стъпя там. Познавам и други хора, които са се отказали от салона заради това.

# 129
  • Мнения: 4 586
ох как мразя така...много е неприятно това с непрекъснатото предлагане, отивам скоро преди повод да си правя вежди и една като ме метна изкара ми лицето...... накрая неиздържах и викам добре хайде почисти го , тя ок веднага как ще слагаш грим върху непочистено лице  и резултата на повода избиха всички пъпки , а на мястото на черната точка която съм била имала до устната херпес ....
още не мога да си намеря моята козметичка за толкова години, а че и двойно ми взе..

# 130
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!

Издирвам една козметичка и ще съм благодарна, ако някой има координати. Казва се Руми, преди работеше в салон "Дързост и красота" на ул."Тодор Димов". Единственото, което знам е че салона, в който работи сега се намира някъде до Банята, зад хотел"Черно море".

# 131
  • Мнения: 176
Здравейте!
От доста време никой не е писал в темата. Координатите на Таисия още ли са актуални?
Също така, имате ли някакви отзиви за SHE Beauty Culture?

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 15:53 от Windmill

# 132
  • Мнения: X
Angel Face може да имат някоя добра козметичка, но с маркетинговата си стратегия отблъскват клиентите. Непрекъснато се предлагат кремове, процедури, да ти запишат час, да ти напомнят. На мен лично този подход не ми харесва.

Именно. Даже си позволяват да ти звънят и да ти казват, че е време да ходиш на почистване.

Таисия ...?? Наистина ли? Имам много кошмарни спомени от нея включващи и свръх ниска хигиена. Ако става дума за същата де. Тази за която говоря трябва да е над 52-55 годишна и преди години работеше в един висок блок около студентските общежития в кв. Левски.

# 133
  • Мнения: 176
Ами... не знам, аз не съм ходила никога при нея. Чух хубави неща, а имам нужда от добър козметик. Приемам всякакви отзиви  Hug.

# 134
  • Мнения: X
Аз след дългогодишни обиколки съм се закотвила при Ася от Фифи и Гери и Елена от Студио К.
Таисия, ако е същата не е за препоръчване. Още си имам дупка на лицето от нея, макар че ми беше препоръчана от някого.  Crazy А каква мръсотия беше около нея, не искам да си спомням. Четките от маските просто се слагаха в съд с вода с космите надолу, от джоба си вадеше игла и бодеше лицата докато почистваше и все такива.  Sick Помня също, че мажеше някаква клиентка със смачкани ягоди.

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 16:18 от Анонимен

# 135
  • Мнения: 1 378
Angel Face може да имат някоя добра козметичка, но с маркетинговата си стратегия отблъскват клиентите. Непрекъснато се предлагат кремове, процедури, да ти запишат час, да ти напомнят. На мен лично този подход не ми харесва.

Именно. Даже си позволяват да ти звънят и да ти казват, че е време да ходиш на почистване.



О не ми говори за това. Направиха ми картон или както се казва там. Питаха ме за телефон и аз им обясних, че нямам телефон в БГ. Момичето обаче настоя да оставя някакъв номер и аз дадох телафона на майка ми. Всеки месец и звънят да и напомнят. Тя им обяснява, че мен ме няма и тя не ходи на козметик. Но въпреки всичко те продължават.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз изпитах ужас когато открих че козметичката ми се е преместила, но за щастие пак я открих. Единствено при нея не получавам зачервяване и не се обривам, а съм пробвала къде ли не и съм дала сума пари. Тя взима само 25лв и резултатът е повече от задоволителен за мен. Казва се Нели и работи в салон Нова на центъра до На тъмно  Peace
А от angel face имам най-лошите спомени за състоянието на кожата си!

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Също така, имате ли някакви отзиви за SHE Beauty Culture?
Ходя вече година там за кола маска и вежди, много съм доволна.  Peace Мирена се казва козметичката.

# 138
  • Мнения: 53
Не мога да не похваля моята козметичка Диди /Дияна, работи в студио Харизма, на ул.Селиолу точно срещу входа на детското инфекциозно в Окръжна Болница. Ходя при нея повече от 10-т години и не бих и изневерила за нищо на света. Тя е от хората с широки сърца и вълшебни ръце.
Не е комерсиална, никога не би направила нещо излишно... всъщност няма да ми стигнат метафорите за да я опиша  Crazy В комбинация с фризьора- Виктор,  са повече от вълшебници.
Любимият ми израз е, че след като се оставя в техните ръце, излизам от салона с 10-т години по-млада и 10-т см. по-висока  Joy
Всъщност ето страницата им в фейсбук http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0% … 0/205390292807343

# 139
  • Мнения: 4 586
Angel Face може да имат някоя добра козметичка, но с маркетинговата си стратегия отблъскват клиентите. Непрекъснато се предлагат кремове, процедури, да ти запишат час, да ти напомнят. На мен лично този подход не ми харесва.

Именно. Даже си позволяват да ти звънят и да ти казват, че е време да ходиш на почистване.






тц,тц,тц, още ли продължават с тази практика ,много досадно
преди повече от 7г работих на рецепцията там и точно за това напуснах, шефката ни принуждаваше да го правим, за да си запълни графика, понякога се получаваше супер нереален график, беше много изнервящо и объркващо, иначе и парите и работното време бяха ок

търся козметичка за вежди около хотел ''черно море''

О не ми говори за това. Направиха ми картон или както се казва там. Питаха ме за телефон и аз им обясних, че нямам телефон в БГ. Момичето обаче настоя да оставя някакъв номер и аз дадох телафона на майка ми. Всеки месец и звънят да и напомнят. Тя им обяснява, че мен ме няма и тя не ходи на козметик. Но въпреки всичко те продължават.

# 140
  • Мнения: 176
Мерси, момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт