NEXT???

  • 20 050
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 362
Доставка 3-4-5 паунда???   Crazy
Това трябва да го видя! Ще поровя, но последният път, когато исках да пазарувам от ebay шипинга беше 25 пауда.
Но е вариант, ще проверя   Peace
Благодаря  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 847
Доставка 3-4-5 паунда???   Crazy
Това трябва да го видя! Ще поровя, но последният път, когато исках да пазарувам от ebay шипинга беше 25 пауда.
Но е вариант, ще проверя   Peace
Благодаря  Hug

А, не, абсурд, за дрешки искат обикновено между 3 и 4 паунда. За обувки 5-6. Виждала съм обявени и по 10 паунда и нагоре, но рядко.

# 17
  • Мнения: 706
а някой пазарува ли директно от сайта им?
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/23/

# 18
  • Мнения: 1 531
гледам няма доставка до бг Peace

# 19
  • Мнения: 3 219
а някой пазарува ли директно от сайта им?
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/23/

Не доставят Confused

# 20
  • Мнения: 199
а някой пазарува ли директно от сайта им?
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/23/

Аз пазарувам основно така, но с акаунта на познат, който живее в Англия. След това, някой познат ми ги носи до България.Сложно е, но си заслужава! За съжаление категорично отказват доставка извън Англия, Франция, Германия, Португалия и Испания.

# 21
  • Мнения: 706
по-скоро това ми беше въпроса Hug

# 22
  • Мнения: 934
от площад македония се движиш по десния тротоар в посока руски паметник. магазинът се намира на ъгъла с последната пресечка преди паметника  Peace
А пише ли нещо на витрината?Лесно ли се разпознава магазина?

# 23
  • Мнения: 4 451
И аз трудно попадам на дрешки NEXT. В Пловдив по детските магазини, случайно получили по някоя дрешка с тази марка и това е. Confused Имам ли път към София обаче, непременно ще посетя магазина.

# 24
  • Мнения: 324
а някой пазарува ли директно от сайта им?
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/23/

Аз пазарувам основно така, но с акаунта на познат, който живее в Англия. След това, някой познат ми ги носи до България.Сложно е, но си заслужава! За съжаление категорично отказват доставка извън Англия, Франция, Германия, Португалия и Испания.
mama vili, а с каква карта плащаш и това, че парите се теглят от България и поръчваш от български IP адрес има ли значение.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 959
и аз да се включа, преди 2 седмици се върнах от Лондон и съответно си напазарувах доста за детенце, но ми направи впечатление , че тази година моделите в Некста изобщо не бяха хубави (пона на мен не ми харесаха). Всичко беше заредено с новата им колекция, която преобладава лилавия цвят - ами какво да ми кажа едвам и избарх 5 блузи и 2 панталона на малката (от зор за да не съм се разкарвала напразно до магазина им). В Англия има доста други и по-хубави малки детски дрешки, и на доста по-ниски цени но Некс.
Това е моето мнение и впечатление за този магазин (поне за тази година), догодина като ходя на пазар пак ще пиша дали има някаква промяна.   bouquet

# 26
  • Мнения: 199
а някой пазарува ли директно от сайта им?
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/23/

Аз пазарувам основно така, но с акаунта на познат, който живее в Англия. След това, някой познат ми ги носи до България.Сложно е, но си заслужава! За съжаление категорично отказват доставка извън Англия, Франция, Германия, Португалия и Испания.
mama vili, а с каква карта плащаш и това, че парите се теглят от България и поръчваш от български IP адрес има ли значение.  Rolling Eyes


Имах предвид, че пазарувам чрез акаунта на познат,а не с моя  карта понеже, за да пазаруваш от там трябва да си постоянно пребиваващ в съответната страна/ в случая Англия/ и картата ти съответно да е  регистрирана там . За това пазарувам чрез карта на познат, който си живее там.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 00:11 от mama vili

# 27
  • Мнения: 199
и аз да се включа, преди 2 седмици се върнах от Лондон и съответно си напазарувах доста за детенце, но ми направи впечатление , че тази година моделите в Некста изобщо не бяха хубави (пона на мен не ми харесаха). Всичко беше заредено с новата им колекция, която преобладава лилавия цвят - ами какво да ми кажа едвам и избарх 5 блузи и 2 панталона на малката (от зор за да не съм се разкарвала напразно до магазина им). В Англия има доста други и по-хубави малки детски дрешки, и на доста по-ниски цени но Некс.
Това е моето мнение и впечатление за този магазин (поне за тази година), догодина като ходя на пазар пак ще пиша дали има някаква промяна.   bouquet

Обикновено нещата , които се предлагат  в сайта и тези които са в магазините им са  различни.Малко от нещата се повтарят на двете места. Аз също ходих на шопинг пролетта и се засилих към Некст-а с намерението да понакупя обувки, тъй като и голямата ми дъщеря беше с нас и можеше спокойно да мерим. Разочарованието ми  беше голямо, тъй като си бях харесала определени моделчета в сайта , а в действителност не успях да си харесам нито един от наличните в магазина. Почти всички дрешки бяха различни от тези, които си бях набелязала в интернет, с малки изключения. А за това, че в Англия има изобилие от качествени и красиви детски дрешки/ и не само/ съм на 100% съгласна. 

# 28
a nqkoi znae li v varna dali ima magazin kudeto se prodavat drehi na NEXT

# 29
здравейте от доста време се опитвам да се свържа с майки, които се интересуват от тази маркаа и от дрехите произведени в англия.В скоро време ще открия магазин , в който ще има основно дрехи от там-както маркови така и по-обикновени.Надявам се да заработим по-скоро.Става въпрос за дрехи произведени там,а не в Турция,Малайзия или Тайланд.
Моля ако имате въпроси да се свържете с посочения мейл.

Общи условия

Активация на акаунт