Мнение за 12 СОУ "Цар Иван Асен II"

  • 55 232
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
Искам да споделя мнение за 12-то СОУ. Сина ми преди 5 г. завърши там гимназия. Училището е с много стегнат персонал. Самата директорка и нейната бивша заместникча въведоха добра дисциплина. Лошото е че нямаше справяне с някои от децата - времето е тяхно и те го следват - тази неразбория се отзарява пагубно на родените преди 1988-89 г. Сина ми учи силни езици - нумски с руски. Сега не иска да ги практикува, но свободно говори франски и английски. Надявам се да се върне към езиците, изучавани в 12 СОУ. Учителките са стегнати, доколкото това може да се каже за в Бг. Сравнението с 31-во е че в 31-во цари ужасна меркантилност - директорката я разпространява. Персонала беше добър - там учи сина ми от 1 до 7 кл. - вече не става като училище. Жалко за старата слава.
Сега съм пред дилемата да запиша дъщеря ми в 1 кл. Не искам дъщеря ми да учи английски в 1 кл. Търся близко училище с френски, руски или немски. Очаквам някои от вас да подаде инфо за района - обиколила съм 129-то, 23-то, 31-во, 38-мо. За 12то не зная дали имат друг език от 1 кл.  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 415
това е страницата на 12 СОУ, виж на нея)))

http://12sou-sofia.info/parvi.htm

пише, че има френски и немски

# 17
  • Мнения: 3
Ейй стига сте нападали училището, може да сте спокойни - директорката е сменена и новата е много симпатична, учителите са добри, даже  в момента се извършва ремонт, затова мисля ,че може да се успокоите. УЧИЛИЩЕТО Е ДОБРО!!!!

# 18
ISKAM DA KAJA NE6TOPO TOZI VYPROS-MOQT SIN V MOMENTA E 1 KLAS V 12 SOU,KAKTO PREDI 20 GODINI I AZ BQH, KAKTO I SE NADQVAM,4E NEGOVITE DECA 6TE BYDAT!!!!!!!!! NQMA PO NEVEROQTNI,OTDADENINA PROFESIQTA I DECATA,KOITO SA IM POVERENI , U4ITELI- I TOVA NE E PREVEULI4ENIE.....................
AKO NE STE ZAPOZNATI,MOLQ NE PI6ETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ZA VSI4KI U4ITELI, RYKOVODITELI I PSIHOLOZI V 12 SOU"CAR IVAN ASEN II"- EDNO OGROMNO "BLAGODARQ!"- ZA VSI4KATA OBI4, ZNANIQ,SYPRI4ASTNOST I PRIATELSKI SYVETI,KOITO MI DADOHTE PREZ VSI4KITE   12 GODINI V LUBIMOTO U4ILI6TE!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 943
Ако имате възможност ,изберете 31-во училище!  Peace Невероятна школа още от край време. И дума не може да става за сравнение между "Бастилията" и 12-то .  Peace.това относно учебния процес и преподавателите, а колкото до пушещите наоколо, не знам дали има у-ще,където да ги няма

# 20
  • Мнения: 1 171
Аз съм много доволна от 12-то училище, в сравнение с "прехваленото" 138 (където бяхме). Примери:
1. Добра занималня до 4ти клас ( в 138 - занималня само за 1ви клас - по-добре да я няма..)
2. Столът е с хубава храна - 1.20 лв.
3. Мнението на родителите се чува в училището. Директорката е разбран човек.
4. Има СИП и ЗИП - математика, български ( в 138 имаше само религия и лечебна физкултура, според мен колкото да отбият номера)
5. 16 деца в класа
6. До 4ти клас се учи само първа смяна, има достатъчно стаи.

Синът ми е 3ти клас, надявам се и занапред да сме така доволни.

# 21
  • Мнения: 3
аз сега съм 8 клас в 12 соу и до седми клас бях в 133 соу ,искам да кажа ,че нищо,че материалната база на 133 е по добра от на 12 ,12 соу е мн по хубаво имаме сип и зип и учим много повече.И разбирам много повече уроци отколкото в 133 соу А.С.Пушкин

# 22
  • Мнения: 1
Аз съм ученичка от това училище в момента. Искам да кажа, че освен, че материалната база /поне за мен/ не е на високо ниво, то и учителите са дори под средното ниво. Нашият клас е в прогимназиялен етап-5-7 клас и да не казвам какви неща се случват. Най-често в часовете по български, литература, география, а понякога и в други никой от нас не е слушал учителя-той си говори или пише на дъската-момичетата се лакират, момчетата играят на баскетбол или на нещо друго...децата дори псуваха някои учители-в лицето. А колкото до директорката-в момента, която е-много е злобна, арогантна и дори вулгарна..
Помислете преди да запишете детето си там!!! Помислете добре Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 23
  • Мнения: 1
Аз сега у4а в 12 СОУ и искам да кажа, 4е у4ителите са много добри,строги са и дисциплината е много добра.Имам познати от "Бастилията" и те ходят на кфи ли не уроци само за да разберат нещо,докато в 12,вси4ко може6 да разбере6 в 4ас,а ако си бил болен и си изпуснал нещо има и консултации след 4асовете и може6 да отиде6 и преподавателя ще ти го обясни.И също така има много голямо разнообразие от езици които може6 да изу4ава6 като Английски, Гръцки, Немски,Френски Шведски,Руски...Според мен това е много добро у4илище и стра6но много благодаря на у4ителите ми ! newsm20

# 24
  • Мнения: 5
Някой родител на завършил седмокласник може ли да ми каже какво е положението в прогимназиален клас? Виждам, че училището през последните години е в топ 20 на столичните училища за изпитите след 7 клас.
Добри ли са учителите?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 270
Бих искала да попитам, знаете ли нещо за учителите, които ще поемат 1 клас тази година? Как е дисциплината и организацията? Благодаря предварително.

# 26
  • Мнения: 3
 О милички , аз уча в това даскало вече една година , то ми беше по 3 -то желание , и много бях тъжна че не бяха приели в прехваленото 31 с немски . Това училище ако питате мен е мн сериозно , ( с извинение но в всяко училище все някои пуши. ДА нямаш право да излизаш освен до отсрещния магазин , аз не знам за какво ще ви стигнат 20 мин голямо междучасие , защото имаше хора които ходят чак до пикадили при опасното движение , това правило е сложено , защото ако ви блъсне нещо училището носи вина , че вие сте решили да ходите на някъде , ако питате мен е мн по строго от бастилята, чийто немска прехвалена паралелка не ги учат на нищо и ги карат да ходят на курсове . Учителите са мн добри ( по отношение процес на обучение) ДА МН СА СТРОГИ , но това е добре , ако си търсте училище където да си ходите където си иската винаги може да си намерие такова на края на града с бал 20 , госпожата по немски е мн взискателна , ( да не говорим че е била учителка от 1-ва немска ) и мн строга същевременно , но ние научихме материала , госпожата по бел , такава учителка няма да намерите ,  Shocked аз разбрах новия материал за един час без да се налага да преписвам учебника или да се ровя в помагало.ком сори ама и аззв началото се дразнех и си виках тва училище не е добро , защото не е 31 , ама нее така даже е по добро , няма нищо лошо че са строги хората там , та това е добре бе

# 27
  • Мнения: 3
Аз съм ученичка от това училище в момента. Искам да кажа, че освен, че материалната база /поне за мен/ не е на високо ниво, то и учителите са дори под средното ниво. Нашият клас е в прогимназиялен етап-5-7 клас и да не казвам какви неща се случват. Най-често в часовете по български, литература, география, а понякога и в други никой от нас не е слушал учителя-той си говори или пише на дъската-момичетата се лакират, момчетата играят на баскетбол или на нещо друго...децата дори псуваха някои учители-в лицето. А колкото до директорката-в момента, която е-много е злобна, арогантна и дори вулгарна..
Помислете преди да запишете детето си там!!! Помислете добре Simple SmileSimple SmileSimple Smile

ох мила , да ако знаеш само , това че на теб и приятелките ти не им се учи , ако искаш да знаеш  това зависи от учениците и моля те ако говориш за русата директорка , аз не съм виждала през живота си толкава мила жена , вярно строга е , ама това че ти си кифла и си ми тръгнала да ми даваш акъл , лакираи се , гримираи се , но да знаеш че наи много фризьорка да стане от тебе

# 28
  • Мнения: 3
Ако имате възможност ,изберете 31-во училище!  Peace Невероятна школа още от край време. И дума не може да става за сравнение между "Бастилията" и 12-то .  Peace.това относно учебния процес и преподавателите, а колкото до пушещите наоколо, не знам дали има у-ще,където да ги няма
Ти да ме избазикаш ли искаш , нали знам за немската им паралелка на нищо не те учат , само да си даваш парите по курсове , преди 30 година може и добро да е било , сега е нищо по различно от една обикновена прехвалена гимназийка

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 081
Тази година синът ми ще е първи клас в това училище. Паралелката с немски език. Ако има и други в този клас, ще се радвам да се запознаем.
Кака му е в 31во у-ще, 7ми клас.

Общи условия

Активация на акаунт