Зодия за бъдещото бебе

  • 7 182
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: bobolenta
Цитат на: mam4e
А с Риби се разбирам прекрасно.


Ами давай да се взимаме тогава! Grinning  Laughing  Grinning




Малеййй! Ще сме двойка за чудо и приказ! Grinning

# 76
  • Мнения: 6 315
Аз съм риби с асцендент скорпион - страшна комбинация  Laughing . Мъжът ми е овне и му личи от 100 километра. Той бие здраво с глава стената и е ужасно упорит, ама нали си е мой и си го обичам  Wink .

Бебо би трябвало да е раче, освен ако не реши да избърза. Аз лично предпочитам да е рак вместо близнаци, но каквото Господ е рекъл - това ще бъде.

А иначе най-близката ми приятелка е скорпи - 13.11  Grinning . Много е щура и много я обичам. Израстнахме заедно и ми е като сестричка. Големият ми племеник също е скорпион и от малък е голям любовчия  Laughing . (Бобо, много ни станаха съвпаденията - хем Емил, хем скорпион Wink). Много обичам и телци.....Страшно добре се разбирам и с мъже и с жени телец  Sunglasses .

Не бих си планирала зодията на бебето обаче, защото мисля, че зачеването и самото раждане са си точно Божа работа. Ние с мъжа ми 3 месеца се пробвахме да направим бебчето и на четвъртия стана.

# 77
  • Мнения: 3 478
някой знае ли из нета къде да намеря схема за изчисляване на асцендента, че не знам за малката и таткото. Ще ви бъда много благодарна

# 78
  • Мнения: 5 500
Цитат на: mutsunka
някой знае ли из нета къде да намеря схема за изчисляване на асцендента, че не знам за малката и таткото. Ще ви бъда много благодарна


Пиши ми часа й на раждане и датата, имам книга ще го погледна.

# 79
  • Мнения: 2 693
Все пак ще е хубаво, ако някой знае къде в нета има таблица, защото и мен ме интересуват три броя асцендента...

# 80
  • Мнения: 394
http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp?xrn=10871393210.594988824873329

Момичета, тук можете не само да изчислите асцендента си, но и да видите местоположението на планетите в градуси и минути, домове, звездна карта ...
Изберете "Chart drawing, Ascendant" и попълнете данните си. Мястото на раждане е много важно. Знам със сигурност, че има София, Пловдив и Варна ...
Хубавото на сайта е, че е на няколко езика. Ако силата ви не е английския, изберете горе в дясно езика, който ползвате най-добре.

Успех!  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 6 390
Аз много-много не съм се прицелвала, но все пак имах 1 наум и почти уцелих собствената си дата - със щерката сме през 4 дни. И двете сме Стрелец Laughing
Тежко му на тати, който е Телец /най-лошата комбинация според някои астролози/ Rolling Eyes
Grinning Heart Eyes Ние пък сме то4но обратното  Grinning Heart Eyes
Години преди да по4неме работата за бебоци, се бяхме разбрали 4е като дойде момента първо ще работим за Телец или Стрелец  Party
Добре 4е стана веднага, 4е незнам дали щяхме да 4акаме половин година за Телец  Whistling но накрая преносих по4ти 14 дена и стана Козирог  Whistling Wink не се оплаквам...
Искам да кажа 4е дори и да планираш ... гаранция няма...
Но съм сигурна 4е не искам Дева,Везни, 4е и Скорпион не ми се ще, май и Риби не са ми в плана за второ  Wink
Ама пак да кажа / Гаранция Франция  Grinning Wink

# 82
  • Мнения: 5 183
за мен това са напразни усилия:)) само Господ знае кога ще се случи случката...
от друга страна имам позната, която роди секцио, за да избере датата на раждането на бебето, че да са добре подредени звездите...което си е чисто вмешателство в работата на природата/според мен/

Абсолютно!!! Naughty

# 83
  • Мнения: 53
ИСКАХ ДЪЩЕРЯ МИ ДА Е ЛЪВ - ТАКА И СТАНА. ТЯ ЩЕШЕ ДА Е ЛЪВ ВЪПРЕКИ ЧЕ РОДИХ СЕКЦИО, ЗАЩОТО ТЕРМИНА МИ БЕШЕ В СРЕДАТА НА ЗОДИЯТА, АЗ ИЗБРАХ САМО ДЕНЯ 1 АВГУСТ.
тЯ Е ИСТИНСКА ЛЪВИЦА

# 84
  • Мнения: 2 282
и аз да споделя нашата епопея със зодиите:
И двамата с гаджето бяхме съгласни, че искаме хлапе зодия телец. Дори сватбата беше август месец, започнахме малко по-раничко да правим теленцето... и така - 9 месеца правене, каката се роди Стрелец. С второто същата работа - казхме си, вече сме се разработили  Laughing, бързо ще се получи. Да, ама не - сега чакаме везничка или скорпионче. И тъй като ще определяме дата за секцио на границата, мисля да оставя доктора да реши, въпреки силното ми пристрастие към скорпионите. Ще си дойде с късмета...

# 85
  • Мнения: 592
Не мога да не се включа в темата за зодията. При нас тя е от особено значение. Става въпрос, че съдбата на  нашия татко е да бъде заобиколен от скорпиончета. Най-добрите му приятели (2бр.) са тази зодия, дъщеричката му от първия брак  също скорпионче (въпреки, че въобще не е била  предвидена за тази зодия - родила се е 3,5 мес. по-рано само и само да бъде скорпионче) и накрая Аз - СКОРПИОН. Когато си правихме бебче, не сме се съобразявали със зодията, но вече е ясно, че по стечения на обстоятелствата и тя ще бъде скорпи. Така, че при нас зодията посто се знаеше, без да полагаме някакви усилия .......

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 11:01 от Sissa

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз също чакам или везничка или скорпионче.Още в началото като разбрах че съм бременна и сметнахме термина 22.10 се ужасих че може да е скорпион.Обаче като мина време все повече се убеждавам че искам скорпион.Имам колега везна ,много ама адски много добро момче,обаче го тъпчат от всякъде.Нищо не отказва,на всеки да помогне,след това от всеки се оплаква,абе хаос от чувства.Не искам да обидя Везните,ама не познавам други и това са моите наблюдения след като си говорим за зодий.

# 87
  • Мнения: 6 390
http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp?xrn=10871393210.594988824873329
сега гледах 4е беба е с асцедент Близнаци  ooooh! малииииииии Crazy

Общи условия

Активация на акаунт