Виртуални прически

  • 27 071
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 634
Чудили ли сте се как бихте изглеждали с руса или черна коса? А с червена? Ако отговора е да, но никога не сте смеели или притежавали необходимите финанси, можете да отидете на "адрес" http://beauty.ivillage.com/hn/hsfinder и след като ъплоуднете (малий, че идиотски звучи тази дума) своя собствена снимка можете да пробвате различни прически, а ако се регистрирате можете да ползвате много други екстри...
Весели мигове създавайки новата си вас!

Оооо.... и като се новосъздадете, би било интересно ако споделите създанието си и с останалите  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 731
Аз имам тази програма на диск, Grinning но за съжаление сега само мога да сменям прическите на манекенките,които са записани в програмата Cry .Надявам се скоро моя мъж да купи скенер и принтер и да се видя вече-ще се обадя когато стане  Wink .
Освен прически има и грим ,очила и шапки.

# 2
  • Мнения: 3 634
Точно така  Grinning

Ама само как съм се смяла, дори и няколко идейки получих, но не знам смея ли да го осъществя... Все пак за моята коса става дума...

# 3
  • Мнения: 127
Лошото е, че без да се регистрирам не мога да пробвам прическите на моя снимка.
Или аз не правя нещо както трябва...
Все пак, за хубавите неща се плаща  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 975
Wink  .... сега и аз ще се пробвам. Аз съм със ярко червена коса, но винаги ми се е искало да я изсветля малко...........  People Angel

# 5
  • Мнения: 1 704
ммм да и на мен ми иска регистрация и плащане  Wink но аз така или иначе вече съм изпробвала всички цветове върху бедната си косичка..  успях да я докарам от естествено руса през ярко червена до катранено черна и в последствие 2 години да я изсветлявам през всички възможни нюанси на черно-кафеникаво-червеникаво-оранжево -жълтеникавото и т.н. докато я докарам отново до нормална тъмно руса на цвят  Rolling Eyes и всичко това да СЕ ВИДЯ КАК ИЗГЛЕЖДАМ Imp  Rolling Eyes
 да ме беше светнал някой тогава, че мога да го направя онлайн нямаше да изхабя толкова време и усилия.. ууф.  Laughing

# 6
  • Мнения: 192
Супер Laughing видях се с най-различни цветове и прически,дори съм си избрала и цвят Wink Благодаря ти мнооооого  bouquet

# 7
  • Мнения: 17 407
Аз отдавна я имам програмката.Какво да ви кажа- приличам на идиотче  Laughing .Тъй съм си най-добре май.

# 8
  • Мнения: 1 290
Цитат на: irinna
Супер Laughing видях се с най-различни цветове и прически,дори съм си избрала и цвят Wink Благодаря ти мнооооого  bouquet


Ирина, моля те били ми обяснила как успя да се видиш без да се регистрираш (иска плащане).

Благодаря ти

# 9
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Gvendolin
Цитат на: irinna
Супер Laughing видях се с най-различни цветове и прически,дори съм си избрала и цвят Wink Благодаря ти мнооооого  bouquet


Ирина, моля те били ми обяснила как успя да се видиш без да се регистрираш (иска плащане).

Благодаря ти


И аз това бих искала да знам.
Сподели МОЛЯ!

# 10
  • Мнения: 192
Цитат на: Gvendolin
Цитат на: irinna
Супер Laughing видях се с най-различни цветове и прически,дори съм си избрала и цвят Wink Благодаря ти мнооооого  bouquet


Ирина, моля те били ми обяснила как успя да се видиш без да се регистрираш (иска плащане).

Благо даря ти
Безплатно е:)  1.Отиваш и кликваш на адреса,който е дала мама Фин.После,където пише SEARCH попълваш "Upload" и кликваш "GO!" След това кликваш на "Makeover-o-Matic-Give yourself a makeover today: Try on..." ,после START NOW! и мисля,че по нататък ще се оправите:)(трябва да имате снимка в пц-то,също и да се регистрирате-безплатно е!)Дано сте ме разбрали Embarassed

# 11
  • Мнения: 3 251
Моят съпруг качи друга програма на диск,мисля ,че се казваше "Коsmo",но от къде я взе-идея нямам.спомена ми ,че била за стилисти,но така и не съм я видяла,трябва да го попитам от къде я дръпна и къде е диска с нея, за да я разгледам и после ще ви постна инфо за нея Simple Smile

# 12
  • Мнения: 390
лесно е  и е много забавно

# 13
  • Мнения: 4 212
Eй тая  къдравата  при4еска изби рибата
 Laughing  Laughing  Laughing
на мен ми харесват двете най¬вдясно горе и долу...

# 14
  • Мнения: 5 250
Стигам до там където е описала Ирина но после зациклям  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Т.е. незнам как да сложа моя снимка  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 15
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Цитат на: Radina
Стигам до там където е описала Ирина но после зациклям  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Т.е. незнам как да сложа моя снимка  Embarassed  Embarassed  Embarassed


Има едно бутонче upload your own foto или нещо такова, я да видя как беше точно
CLICK HERE TO USE YOUR OWN FOTO
И после излиза екранна който трябва да намериш къде точно се намира снимката в твоя компютър и да я ъплоуднеш.
Успех и поздрави от нас!
Голям сладунчо си имаш. Дано се засечем скоро в чата! Laughing  Laughing  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 464
ОФ проблем!Аз ли не довиждам или никъде няма бутон BROWSE,как да си ъплоудна снимката тогава?

# 17
  • Мнения: 5 250
Цитат на: petiu6ka
ОФ проблем!Аз ли не довиждам или никъде няма бутон BROWSE,как да си ъплоудна снимката тогава?


Именно и аз не намерих такъв бутон  Embarassed

# 18
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Цитат на: petiu6ka
ОФ проблем!Аз ли не довиждам или никъде няма бутон BROWSE,как да си ъплоудна снимката тогава?

Не е BROWSE, a е SEARCH и отметката е сложена по подразбиране на Ivillage(там трябва да си остане), има празно поленце и там се пише UPLOAD. След това натискаш бутончето Go и после избираш 4 - тото по ред линкче, пише makeover-o-matic- Give yourself a makeover today: Try on...

# 19
  • Мнения: 264
Linkа просто не те праща където трябва. Ето отворете този : http://beauty.ivillage.com/makeovers/mom/0,,8q75,00.html
Тук изкарва моделите които можеш да променяш, а най в дясно има Upload your own photo . Да ама за да си уплоаднеш твое собствено photo иска да се регистрираш и да платиш. Момичета незнам вие как успяхте, но аз стигам само до момента в който мога да си променям други модели, но не и себе си  Sad

# 20
  • Мнения: 1 038
Ох на мен не ми го отваря Imp

# 21
  • Мнения: 2 978
Цитат на: juju
Цитат на: petiu6ka
ОФ проблем!Аз ли не довиждам или никъде няма бутон BROWSE,как да си ъплоудна снимката тогава?

после избираш 4 - тото по ред линкче, пише makeover-o-matic- Give yourself a makeover today: Try on...


Ама при мен няма такова линкче Embarassed

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не ме питайте как стигнах до там обаче е много смешно. Laughing Много бавно върви, обаче заради флаша.

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
http://makeover.ivillage.com/IVillage/flashRemoting/start.jsp?si … %2C8q75%2C00.html

Дано ви свърши работа. Ще ви поиска регистрация и ще ви отвори нов прозорец. На Zip/postal code писах кода на Щатите ,че нашите нещо не ги прие и на държава пак посах Съединени щати.

# 24
  • Мнения: 3 932
Момичета, с риск вече да стане малко прекалено с въпросите, но тъй като посветих целия си предиобед на този сайт, все пак ще питам, за да видите резултата от моите сутрешни дерзания.

Стигнах до там да си създам "Look", oбаче оттам нататък, какво да правя, за да си кача снимките на харда?Пробвах с мейл, но то ми праща всеки look по отделно+снимката "преди" и ще стане малко досадно.Как да ги обединя всички снимки+началната в едно?

Thank's  в аванс.

# 25
  • Мнения: 596
Цитат на: yosarian
http://makeover.ivillage.com/IVillage/flashRemoting/start.jsp?si … %2C8q75%2C00.html

Дано ви свърши работа. Ще ви поиска регистрация и ще ви отвори нов прозорец. На Zip/postal code писах кода на Щатите ,че нашите нещо не ги прие и на държава пак посах Съединени щати.


И аз се боря с кода, кажи на Щатите, моля те!

# 26
  • Мнения: 3 932
Цитат на: Silviya
Цитат на: yosarian
http://makeover.ivillage.com/IVillage/flashRemoting/start.jsp?si … %2C8q75%2C00.html

И аз се боря с кода, кажи на Щатите, моля те!


14219 например

# 27
  • Мнения: 596
Мерси  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 021
Най-вдясно пише upload Your oun photo и като кликна на него ми дава Log in и съм до там1
какво да правя?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Цитат на: Ivelina Mineva
Момичета, с риск вече да стане малко прекалено с въпросите, но тъй като посветих целия си предиобед на този сайт, все пак ще питам, за да видите резултата от моите сутрешни дерзания.

Стигнах до там да си създам "Look", oбаче оттам нататък, какво да правя, за да си кача снимките на харда?Пробвах с мейл, но то ми праща всеки look по отделно+снимката "преди" и ще стане малко досадно.Как да ги обединя всички снимки+началната в едно?

Thank's  в аванс.

а защо ти е да ги обединяваш в едно? просто ги качи някъде в уебалбум например и дай тук линк по следния начин ENTER и пак линк на снимка4, после 5 и така
(аз ги направих в една снимка, но на Corel Draw която е професионална програма - има идруги такива, но едва ли ги имаш, а и не е необходимо де)
снимките можеш да качиш например тук http://www.bgphoto.net/Default.aspx

# 30
ej , ama dnes maj vsichki sme reshili da se vidim s novi pricheski i uspjahme da obyrkame server-a na pustija site. predi da zaspi bebcho uspjah da stigna do uspeshna registracija, ama sega veche vyobshte ne moga da otvorja site-a - a vie kak ste ?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ей, супер е тази програма! Добре се позабавлявах и дори вече се замислям за кардинални промени в прическата си!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Как успявате да я ползвате програмата? Моля, дайте стъпките - аз или не успявам да отворя сайта, или, след като напиша upload в дясно от Search, съм дотам - отказва да ми отвори по-нататък страниците. Реших, че не мога да я ползвам, защото съм в България и чуждият сървър ми прави номера, обаче гледам - мами от Бургас са я ползвали, значи няма подобна пречка. Help!!! Cry

# 33
daaa, naj-posle i az se svyrzah uspeshno sys serve-a im. goljam majtap e , no imam vypros - na men mi dava kato pricheski samo 9 varianta, no ne vijdam da sa syshtite kato pokazanite po-gore ot edna druga mama - snimkite. dali njakyde ima poveche pricheski ili sa samo tezi 9?
a inache i az da dam linka, ot kojto naj-lesno stana pri men -posle razbira se registracija pri Your Own Photo, no tja e banalna, samo koda da e 5 cifren, nezavisimo kakyv(moje i nerealen)

http://beauty.ivillage.com/makeovers/mom/0,,8q75,00.html?arrival … pba=adid=13800619
hajde uspeh

# 34
  • Мнения: 1 021
Днес и аз успях! Голям смях е !

# 35
  • Мнения: 1 290
Цитат на: yosarian
http://makeover.ivillage.com/IVillage/flashRemoting/start.jsp?si … %2C8q75%2C00.html

Дано ви свърши работа. Ще ви поиска регистрация и ще ви отвори нов прозорец. На Zip/postal code писах кода на Щатите ,че нашите нещо не ги прие и на държава пак посах Съединени щати.



Много ти благодаря за сайта - направих си страшни прически! Суперн промяна - много се забавлявам, НО... от два часа умувам как да ги запомня на компа и не мога да разбера и това е  #Crazy  вече ми се вие свят - ПОМОООООЩ!

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: aleshtarska
daaa, naj-posle i az se svyrzah uspeshno sys serve-a im. goljam majtap e , no imam vypros - na men mi dava kato pricheski samo 9 varianta, no ne vijdam da sa syshtite kato pokazanite po-gore ot edna druga mama - snimkite. dali njakyde ima poveche pricheski ili sa samo tezi 9?
a inache i az da dam linka, ot kojto naj-lesno stana pri men -posle razbira se registracija pri Your Own Photo, no tja e banalna, samo koda da e 5 cifren, nezavisimo kakyv(moje i nerealen)

http://beauty.ivillage.com/makeovers/mom/0,,8q75,00.html?arrival … pba=adid=13800619
hajde uspeh


Мерси многоооо! Адски зе забавлявах, дори избрах какви очила да си купя! Порових се и видях, че за повече от девет варианта се заплаща, много кофти.

# 37
  • Мнения: 264
Най-накрая и аз успях. Да се ненадява човек една коса и едни очила колко могат да го променят. Категорично реших да си направя очила за ФАЦА Simple Smile

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Plamenka
Най-накрая и аз успях. Да се ненадява човек една коса и едни очила колко могат да го променят. Категорично реших да си направя очила за ФАЦА Simple Smile


Моят избор е Anne Klien 8015  Grinning

# 39
  • Мнения: 264
А аз Модо 1062

# 40
  • Мнения: 18 542
Цитат на: tonnny_bg
Аз имам тази програма на диск, Grinning но за съжаление сега само мога да сменям прическите на манекенките,които са записани в програмата Cry .Надявам се скоро моя мъж да купи скенер и принтер и да се видя вече-ще се обадя когато стане  Wink .
Освен прически има и грим ,очила и шапки.

Дай я насам тая програма, а?  Laughing

# 41
  • Мнения: 94
Момичета не мога да мина регистрацията.Уж всичко пиша както триабва и не става.Моля помогнете Sad  Sad  Sad  Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз успях днес...написах при регистрацията за страна Щатите и кода, който една мама беше написала по-горе /хамерикански/ и се получи Simple Smile Затвърдих събрани дотук автовпечатления Laughing

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Karimma
И аз успях днес...написах при регистрацията за страна Щатите и кода, който една мама беше написала по-горе /хамерикански/ и се получи Simple Smile Затвърдих събрани дотук автовпечатления Laughing


Аз първо написах реалния код, но ми излезе съобщение, че не съм дала автентичен. После написах за код 54321 и стана!  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 3 328
Обаче - пак проблем: като поискам да се логна отново /след час примерно/, не ми приема логин-а, който съм си направила, и трябваше да си направя нов. С него след час време - същата случка. А не съм англоговоряща и не мога да намеря разумно за себе си обяснение. Моля, помогнете!

Общи условия

Активация на акаунт