Радостта ми е голяма,че АПРИЛ ще ставам мама!!

  • 15 831
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 445
Рони,за съжаление го преживях това преди 4-5 месеца, в смисъл, че направих спонтанен аборт, тъй като плода имаше увреждания, и тогава пак не правех секс, но въпроса ми беше дали ако сме направили белята нямаше ли да си проличи вече? Но както и да е!!!

# 61
  • Мнения: 3 211
За секса предния път ми казаха, че може, но да не е много бурен Crazy и да се внимава с позите. Правихме до последно.
И сега правим, но по-рядко, защото все съм изморена и ми се спи.
Ще минеш и през етапа на странните сънища от младежките си години. Мокрички, стягащи корема.
имаш предвид, защото няма да правиш въобще секс ли? Blush

# 62
  • Мнения: 165
Аз да запитам колко ехографа през кои етапи от бремеността поема здраваната каса? Защото много се изненадох като се записах на ЖК и ми казаха "Те така или иначе ехографите се плащат"   #Crazy
Е та всички ли?

# 63
  • Мнения: 14
Здравейте на всички априлски мами  bouquet
Живот и здраве и аз април ще бъда мама.Видях темичката и реших да се разпиша.Тъкмо ще има с кого да си споделям тревоги и радости GrinningТермина ми е за 16.04.09,но Божа работа  до тогава.Исках да попитам как мога да се сдобия с тия интересни картинки дето всички ги имате отдолу под изказванията ви,там къде е нарисувана линия с месеците в които сте и едно бебче?Откъде мога и аз да си имам такава и как става newsm78
Другото което малко ме тревожи и искам да споделя е аз съм в 9г.с. и понякога през деня получавам рязка болка долу вдясно която не е мн силна.Пия нош па три пъти дневно и дуфастон хормон.Лекарят каза че важното е да не е центарлна болката,ама аз си се притеснявам,а прегледа ми е чак на 15 и ще полудея до тогава.Та това е де,надявам се да се срещаме тук и да има винаги какво хубаво да си разкажем.Желая ви мн здраве и успех Praynig

# 64
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Добре дошла !  bouquet Радвам се че вече сме две с термин 16.04.09 г. Hug

# 65
  • Мнения: 10
Здравей слънчеви мами! От известно време само чета темите, но сега се престраших и аз да се запиша в списъка за най-очакваната радост.Моят термин е на 20.04.09.Вчера видяхме тупкащото сърчице.Много сме щастливи, но за сега не сме съобщили на никого. Искаме да изчакаме ранната фетална морфолия.
Чувствам се добре, въпреки че в последно време ми се гади непрекъснато.Коремчето ми е подуто и имам чувството че вече ми личи.
Радвам се за всички бъдещи мами! Леко бременеене !

# 66
  • Мнения: 36
Аз да запитам колко ехографа през кои етапи от бремеността поема здраваната каса? Защото много се изненадох като се записах на ЖК и ми казаха "Те така или иначе ехографите се плащат"   #Crazy
Е та всички ли?

Доколкото знам от ЗК се поемат 3 ехографа за цялата бременност. Ти къде се записа на ЖК?

За секса наистина е много индивидуално - при предната (неуспешна) бременност си имах желания, даже повече от обикновено, а сега - само гледам да изклинча  Rolling Eyes всичко е до хормони явно.

Да ви кажа малко взе да ми отминава гаденето, но другите нераположения си стоят, та не се притеснявам много. Предстоящата седмица трябваше да ходя на преглед, но докторката замиавала на симпозиум, после отпуска и чак за след 2 седмици успях да запиша час. Нали не е късно? Или да търся алтернатива?  newsm78 В тия кекави първи месеци ми се ще да ходя по-честичко на преглед...

# 67
  • Мнения: 36
dream-wish, много се радвам, че чакаш трето детенце. Това е трахотно!  Hug

# 68
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Сърдечно благодаря  Hug И аз съм много щастлива че ще имам още едно дете е много ще ми е трудно защото съм сама , но усмивчиците и топлината на детските сърца ми дава сили да се боря а и имам помоща на другите ми две деца който вече са големи пожелавам на всички ви такива прекрасни деца като мойте  Wink

# 69
  • Мнения: 8
Здравейте мами!
Дея, блестящо си се справила!
peaches ,съжалявам,мила! бъди силна и с любов в душата ще превъзмогнеш болката.
Радвам се за всички новодошли мами - добре дошли и лека и ,безпроблемна бременност!
Ох , аз имам един "проблем" ,хахахха доста странен.Огладнявам и се храня ,когато съм гладна ,но нищо не ми се хапва.Ходя ,обикалям,гледам витрините и нищо.....нищо не ми се прияжда. Хапвам най-различни неща,ама сякаш нишо от това не ми е вкусно ......сякаш търся точния вкус.......Това ме кара да сечуствам странно.Някой да е в моята схема:)

# 70
  • Мнения: 36
Здравейте, всички!!!
И на мен ми предстои, дай Боже, да стана мама през април Heart Eyes!!! Всичко, което се случва за мен е съвсем ново и сякаш още ми е трудно да разбера какво се случва... Blush. Безброй неща не са ми ясни...

# 71
  • Мнения: 36
Ами, Магдалена...и аз съм така, нищо не ми се е прияло кой знае колко много, нищо не ми се е отвратило "като на бременна жена". Иначе каквото видя, все гледам да си опитам, да не ми стане нещо  Tired...Но пък да ти кажа за сметка на това нямам проблеми с гадене, още по-малко пък повръщане  Peace!!! И съм много доволна.

# 72
  • Мнения: 1 541
Здравейте момичета  Simple Smile Ние се завърнахме от голямото пътешествие и аз само прегледах на бързичко новата темичка, така че за сега само ще се отбележа, а после ще прочета по- внимателно какво е ставало тук.
Добре дошли на новите бъдещи мами  Hug А на "старите" - страшно се радвам да ви видя отново всички на линия  Heart Eyes

Отивам да оправям багажи, ако не заспя над тях  Tired

# 73
  • Мнения: 14
Маги,аз също съм като теб.Нямам никакъв апетит към нищо.Нищо не ме блазни както преди.Ям просто защото трябва да хапна нещо.До минала седмица имах сутрешно гадене и тогава съвсем пък не ми си ядеше.Сутрин си правя препечени филийки с масълце и доматче и това е.Смучех лимони за гаденето и пиех вода.Сега вече съм по-добре,но все още не ми се яде.Може би трябва да мине време някъде след 3м пък да ни се отвори апетита както мн съм чела за неистовото хапване при бременните LaughingВажното е да сме добре и нашите мъничета да са здрави Heart Eyes
А някой може ли да ми обясни как се изчисляват месеците?За гестационите седмици ми стана ясно колко са и как се изчисляват.Но колко е един месец,колко седмици е?Хората ме питат в кой месец съм аз им говоря за седмици и ме гледат озадъчено Rolling Eyes

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Огладнявам и се храня ,когато съм гладна ,но нищо не ми се хапва.Ходя ,обикалям,гледам витрините и нищо.....нищо не ми се прияжда. Хапвам най-различни неща,ама сякаш нищо от това не ми е вкусно ......сякаш търся точния вкус.......Това ме кара да сечуствам странно.Някой да е в моята схема:)

Имам същия проблем - нищо не ми се яде, и не защото ми се гади или повръщам, просто не мога да се сетя за нищо , което да ми е вкусно...ям само защото знам , че трябва да ям , ама ако не беше мъничката точка имам чувството , че въобще нямаше нищо да слагам в устата си  newsm78 Сигурно положението ще се промени , но за сега е такова  Tired

Общи условия

Активация на акаунт