Къде спортуват нашите деца?

  • 247 687
  • 2 058
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 861
Синът ми тренира плуване в СК "Делфин" гр. Варна. Треньора се казва Васил Колисниченко. Детето /аз и мъжо също/ много го харесваме. Той успя да запали и заинтригува сина ми, за което му благодаря.

# 31
  • Мнения: 1 069
Моите синове тренират футбол към Славия при Здравко Колев.                 

# 32
  • Мнения: 716
Дъщеря ми ходи на спортни танци в клуб s team (страницата им е www.steambg.com), във филиала в 34-то училище. Тя е почти на 6, ходи от миналата година в най-малката група (в понеделник и четвъртък от 18,30). Треньорът ни се казва Йордан Йорданов и е с много добър подход към малки деца. Освен това обяснява подробно и разбрано и държи на добрата техника. Тази година ще започнем в началото на октомври.

# 33
  • Мнения: 399
Да, наистина би било много полезно.
Дъщеря ми ходи на плуване в 45 у-ще /2-ра английска/ и съм страшно доволна, за няма и 2 месеца тези хора направиха чудеса с децата  Grinning
От кога там има басейн, аз съм учила там, но басеин нямаше...нали говорим за Св.Троица/Захарна ф-ка/?

Спортен комплекс кв.Орландовци - футболни и тенис игрища за малки и големи.
Спортен комплекс към стазион Герена - карате, футбол, плуване.
Стадиона на ЦСКА - плуване /много добри условия, но в момента май още е в ремонт/.
Борисова градина - тенис, конна езда, картинг, колоездене.
Колодрум преди Банкя - конна езда /има дори камили/.

Мен лично повече ме интересуват сдружения от типа на скаутите, защото на такова бих искала да го запиша след време - да опознава и посещава природата. Но нямам инфо в тая насока, освен: http://www.bgscouts.org/bg/scout_groups.htm, ако някой знае нещо - да свирка  Whistling


Басейн има от много отдавна там Wink Лично аз съм тренирала плуване там от 2-ри клас. Сега съм на 29 -значи има от поне 20 г. басейн. Малееее 20 г. #Crazy #Crazy #Crazy
viliko, ти кой набор си и до кога си учила в 45-то. Аз учих там до 8 клас.

# 34
  • Мнения: 1 312
Синът ми ходи на плуване вече трета година,а малката ходи на модерен балет

 Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 3 814
Дъщеря ми ходи на плуване в басейна на Спротната палата. Треньорка и е Мария Александрова, страхотен професионалист и педагог. Peace

# 36
  • Мнения: 156
Аника 81 къде ходите на модерен балет?
Гелева и голямата ми дъщеря ходеше при Александрова, също бях много доволна от нея, но не и от базата - много голяма мизерия - затова и спряхме.Сега търся друго място  Thinking

# 37
  • Мнения: 156
Съжалявам Аника - сега видях, че сте от Варна.  Embarassed

# 38
  • Мнения: 1 312
Съжалявам Аника - сега видях, че сте от Варна.  Embarassed

няма нищо,бих ти я препоръчала с голямо удоволствие ноооо   Wink

# 39
  • Мнения: 7 947
Да, наистина би било много полезно.
Дъщеря ми ходи на плуване в 45 у-ще /2-ра английска/ и съм страшно доволна, за няма и 2 месеца тези хора направиха чудеса с децата  Grinning
От кога там има басейн, аз съм учила там, но басеин нямаше...нали говорим за Св.Троица/Захарна ф-ка/?

Спортен комплекс кв.Орландовци - футболни и тенис игрища за малки и големи.
Спортен комплекс към стазион Герена - карате, футбол, плуване.
Стадиона на ЦСКА - плуване /много добри условия, но в момента май още е в ремонт/.
Борисова градина - тенис, конна езда, картинг, колоездене.
Колодрум преди Банкя - конна езда /има дори камили/.

Мен лично повече ме интересуват сдружения от типа на скаутите, защото на такова бих искала да го запиша след време - да опознава и посещава природата. Но нямам инфо в тая насока, освен: http://www.bgscouts.org/bg/scout_groups.htm, ако някой знае нещо - да свирка  Whistling


Басейн има от много отдавна там Wink Лично аз съм тренирала плуване там от 2-ри клас. Сега съм на 29 -значи има от поне 20 г. басейн. Малееее 20 г. #Crazy #Crazy #Crazy
viliko, ти кой набор си и до кога си учила в 45-то. Аз учих там до 8 ,клас.
Ами 80ти набор съм, ама аз завърших Втора Английска, не 45то, може би затова не сме ползвали басейна  Crazy

# 40
  • Мнения: 15
Здравейте!

Информацията, която предоставихте до момента е публикувана в www.sportnaslava.com

Запознайте се и с още един нов клуб по спортни танци за деца:

http://sportnaslava.com/wiki/index.php/Children_Dance_School_-_The_Center

Стефан Попов
www.sportnaslava.com

# 41
  • Мнения: 819
Здравейте!

Информацията, която предоставихте до момента е публикувана в www.sportnaslava.com

Запознайте се и с още един нов клуб по спортни танци за деца:

http://sportnaslava.com/wiki/index.php/Children_Dance_School_-_The_Center

Стефан Попов
www.sportnaslava.com

Това май не са точно спортни танци? Интересувам се, защото дъщеря ми ще тръгва на танци и за сега проучвам различни клубове, днес сигурно ще ходя до Двореца на децата, по-нататък ще имам отзиви.

# 42
  • Мнения: 7 947
Извинавям се, г-н Попов, ама каква е ползата от изреждане на имена само - без координати и поне кратки думи за дейностите на спортните клубове  Crazy? Като се прави нещо - еми поне да е както трябва. Не казвам че е лесно.

# 43
  • Мнения: 15
viliko , целта на "Спортна слава" е да събере информацията, която казвате, че липсва Simple Smile

Ние изграждаме структурата и съответно се опитваме да я пълним и със съдържание. Целта обаче е това да се случва с активното участие на всички хора, имащи отношение към проблемите и успехите на българския спорт.

Точно поради тази причина е и нашата съвместна инициатива с БГ-Мамма.

Ако вашето дете тренира някъде нещо, а Вие решите да ни кажете къде, да предоставите информация за съответния клуб, треньори, възрастови групи и координати, то тази информация ще бъде публикувана в "Спортна слава". Съответно след време, а дори и сега, тя ще може да бъде полезна на хората, които тепърва решат да записват децата си да спортуват някъде или просто да се запознаят с историята на даден спорт, клуб или състезател.

Искам отново да уточня нещо много важно. Всички Вие имате възможността сами да публикувате всякаква спортна информация в "Спортна слава". Тя е отворен проект и дава възможност на всеки един да участва.

За да ме разберете правилно ще Ви дам следния пример:

Вие и ваши приятели спортувате на аматьорско ниво някакъв спорт, дори да е в кварталната градинка. Няма никакъв проблем да си създадете вътрешна страница в "Спортна слава", където дори от хумористична гледна точка, да си записвате резултатите, да направите визитка на приятелите си.

"Спортна слава" е проект за български спорт, във всички възможни направления, за които се сетите. Няма никакви ограничения. Единственото, което не се допуска е умишленото и злонамерено преправяне на публикувани вече материали.

Вероятно голяма част от Вас са посещавали българската уикипедия. Е, структурата и начинът на въвеждане на информация е сходен. Колко и каква информация ще има в "Спортна слава" зависи от всеки един от Вас.

Стефан Попов
www.sportnaslava.com

# 44
  • Мнения: 7 947
Това, че всеки може да публикува, е наистина хубав начин за обмяна на инфо. Но действително - хубаво е като се публикува да има поне координати. С това ще си помогнем, защото просто едно име е губене на място. Не се заяждам, споделям мнение. Ето, аз търся масто за спорт - близо до вкъщи например - как да го намеря всъщност като няма адреси? И се отказах да се ровя в страницата ви, защото не ми върши работа - за това говоря.
Иначе поздравления за инициативата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт