От кога без решетките?

  • 1 303
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
На 1 год. и 6 мес. Беше изключително наложително, защото правеше опити за излизане от креватчето с главата надолу. Покатерваше се, притискаше корема си до горния край на решетката и се опитваше да се превърти. Падна от леглото само първата нощ.

# 16
  • Мнения: 929
Нашето креватче още си е с решетките  Embarassed , тъй като дъщеря ми спи изключително буйно - на нащата спалня да я сложа сама и пак пада. Мисля да махна решетката и на нейно място да сложа някаква друга преграда окола 20см просто за да не се претъркулва - вие как мислите?

# 17
  • Мнения: 559
Малката се премести на обикновенно единично легло като стана на 1г  и 5-6м. Просто леглото си стоеше в нейната стая и тя поиска да спи там. Свикна много бързо. Отдолу слагах юрганче като я приспивах и е падала не повече от 3-4 пъти, като два от тях продължаваше да си спи.  Laughing

# 18
  • Мнения: 9 814
Зависи от детето, дали се върти много или спи спокойно.
На две години сменихме кошарата с обикновено легло.
До него слагах матрака от кошарата. Падала е няколко пъти, но когато я намирах на земята си спеше сладко-сладко.

# 19
  • Мнения: 5 393
Преди 2-3 месеца. Иво се върти много докато спи и ме беше страх ,че ще пада често. Но бързо свикна.

# 20
  • Мнения: 3 929
Все още не съм ги махнала. Той от много отдавна си ги прескача, но като заспи вечер, е неуправляем. Страхувам се, че ще изпадне от креватчето си, защото много се върти. Постоянно сменя позата на спане.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
на година и 10 месеца, когато я прескочи и махнахме решетките. Не е падала, но слагах одеяла и възглавници на пода в началото.

# 22
  • Мнения: 257
на Тони големият ми син я махнахме когато бе ще на 1г и половина но сега за малкият не смея да я махна защото много се върти нощем но съм му махнала 2 пръчки от решетката за да може да излиза когато иска

# 23
  • Мнения: 2 197
Ние извадихме само три от решетките. Така спокойно си влиза в леглото, но не може да падне. Иначе тя никога не е прескачала решетките , това не я съблазнява. По-скоро се опитва да се прехвърли от голямото легло в нейното (нашето е доста по-високо от нейното).

# 24
  • Мнения: 666
И аз на последък се бях замислила кога ли се махат решетките, но моичкият толкова се върти, че още ми се струва невъзможно. Ще следя темата.

# 25
  • Мнения: 3 306
ами все още не мисля да ги махам , тя неможе да ги прескача ама много се върти  ooooh!  и ме е страх да не падне

# 26
  • Мнения: 689
Махнах ги преди около месец. Отдолу до кошарата подреждам възглавници, така че дори и да падне, пада на меко.

# 27
  • Мнения: 1 896
Все още не съм ги махнала.Нямам и намерение да го правя скоро.
Високи са и дребният не може да ги прескача, а и ми дават спокойствие и сигурност докато спи, че е в безопасност от това да се търколи по пода.

# 28
  • Мнения: 798
Моето момче от година и половина спи на голямо легло (т.е. с нормални размери и без решетки). Цяла седмица редях възглавници по пода, но така и не "влязоха в употреба"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт