Колко струва ПЕНТАКСИМА?

  • 3 367
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
а защо трябва да се купува пентаксима, като при моята педиатърка го има и го слага на децата без допълнителни пари.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
а защо трябва да се купува пентаксима, като при моята педиатърка го има и го слага на децата без допълнителни пари.
Защото не всички педиатри се занимават да продават ваксини.

# 32
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
а защо трябва да се купува пентаксима, като при моята педиатърка го има и го слага на децата без допълнителни пари.
Защото не всички педиатри се занимават да продават ваксини.
Ами нали и аз точно това казах. Моята педиатърка го слага без да иска допълнително пари на никой.

Дано не бъркам, но доколкот знам от ХЕИ /сега се казва друго/ дават точно пентаксим на личните лекари за ваксина.
Затова попитах, защо трябва да се купува?

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Ами нали и аз точно това казах. Моята педиатърка го слага без да иска допълнително пари на никой. Доколкот знам от ХЕИ /сега се казва друго/ дават точно пентаксим на личните лекари за ваксина.
Затова попитах, защо трябва да се купува?
Грешиш.
Пентаксима не се поема от Здравната каса, той е само и единствено платен.
От Здравната каса има други ваксини - безплатни, които ги има абсолютно всеки педиатър. Въпрос на избор и на средства е каква ваксина точно ще избереш за детето си.

# 34
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами нали и аз точно това казах. Моята педиатърка го слага без да иска допълнително пари на никой. Доколкот знам от ХЕИ /сега се казва друго/ дават точно пентаксим на личните лекари за ваксина.
Затова попитах, защо трябва да се купува?
Грешиш.
Пентаксима не се поема от Здравната каса, той е само и единствено платен.
От Здравната каса има други ваксини - безплатни, които ги има абсолютно всеки педиатър. Въпрос на избор и на средства е каква ваксина точно ще избереш за детето си.

Възможно е. Съжалявам, че оспамих темата, но много благодаря че ме осветлихте по въпроса. Ники.   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
Възможно е. Съжалявам, че оспамих темата, но много благодаря че ме осветлихте по въпроса. Ники.   bouquet
Пак заповядай! Hug
Всъщност аз за Пентаксима също научих от тук навремето и след като го обсъдих с  педиатърката, реших да купувам.

# 36
  • Хасково
  • Мнения: 726
Аз работя в аптека, пентаксим  е 54лв и стотинки без значение една или повече дози. Превенар - само по поръчка, рядко се търси още.

Общи условия

Активация на акаунт