Космите на ръцете - да ги "щавим" или не?

  • 11 780
  • 86
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз от един месец си махам космите на ръцете. Никога не съм имала много косми - само мъх и са руси, но това лято нещо ми хрумна, че ме дразнят и ги махнах с епилатор. Засега нямам оплаквания, не растат бързо и слава богу - НЕ ПОДКОЖНО!  Rolling Eyes Само не знам как ще е за в бъдеще... Дали да продължавам да ги махам или да не го правя повече. Вие какво правите по тоя въпрос?

# 1
  • Мнения: 2 693
Махам ги с епилатор като ме удари сачмата Grinning !
Промяна няма /в гъстотата/, само дето си е много гот с голи ръце лятото Grinning ! А и растат доста бавно Wink .

# 2
Цитат на: bobolenta
Махам ги с епилатор като ме удари сачмата Grinning !
Промяна няма /в гъстотата/, само дето си е много гот с голи ръце лятото Grinning ! А и растат доста бавно Wink .


Sa6oto ili s kola maska,pravia go vinagi,moite sa6o sa malko i mislia,4e e mnogo esteti4no! Grinning

# 3
  • Мнения: 5 250
Немога да се понасям с косми и затова където имам съм ги махнала (без косата разбира се) Wink На ръцете си ги махам с кола маска.В началото ръцете ми станаха на малки папчици,но вече го нямам този проблем и се чувствам страхотно  Laughing А и почти нямам вече косми по ръцете  Party

# 4
  • Мнения: 654
Grinning Aз ги махам от години с епилатор-мисля ч3е е доста неженствено да имаш косми там.Ръцете са изключително важна част от тялото и си заслуючват вниманието.Преди ги махах с крем,но по-добре е с епилатор Grinning

# 5
  • Мнения: 596
Az su6to sum na mnenie, 4e trqbva da se mahat. Kosmite na rucete sa su6to tolkova nekrasivi, kolkoto i tezi na krakata.
Li4no az gi maham s epilator i rastat mnogo bavno i redki.
Edinstvenoto, koeto smqtam, 4e ne trqbva da se pravi e da se brusnat.

# 6
  • Мнения: 2 655
Разбира се.
Аз ги махам от години.
Може би заради лятото и огромното удоволствие да си видя ръцете гладки.
Така "заразих" и няколко приятелки, само като си поставя ръката до тяхната и те вече тичат при козметика Laughing  Laughing  Laughing  Laughing .

# 7
  • Мнения: 5 539
Само от любопитство - космите до рамото ли ги махате или само до лакътя? Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 500
Цитат на: lilita
Само от любопитство - космите до рамото ли ги махате или само до лакътя? Simple Smile


Аз не винаги до рамото, защото са много тънки. Понякога целите ръце, понякога до малко над лактите, повечето ми са от там надолу.

# 9
  • Мнения: 2 693
Цитат на: lilita
Само от любопитство - космите до рамото ли ги махате или само до лакътя? Simple Smile


Това, което имам над лакътя, трудно може да се нарече косми, но махам докато усещам скубане. Grinning

# 10
  • Мнения: 5 539
И аз до лакътя, по-нагоре няма смисъл, то е само мъх едва видим и рус Laughing

# 11
  • Мнения: 5 647
Аз си ги махам с кола маска и съм много доволна Laughing

# 12
  • Мнения: 4 458
с кола маска! или лазарна епилация! Що се мъчите с тия епилатори???Де да знам може би аз не мога много да издържам на болка ама това ми се струва мазохизъм  Confused Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 5 539
А кола-маската по-малко ли боли от епилатора???
Сериозно питам, никога не съм ходила на кола-маска. Сега събирам смелост да отида за триъгълник, но някакси не си го представям как ще се разкрача там да ме скубят Embarassed

# 14
  • Мнения: 5 500
Цитат на: lilita
А кола-маската по-малко ли боли от епилатора???
Сериозно питам, никога не съм ходила на кола-маска. Сега събирам смелост да отида за триъгълник, но някакси не си го представям как ще се разкрача там да ме скубят Embarassed


С колата е по-бързо, а с епилатора, поне за мен беше като бавна смърт. А за това, че ще те гледат, това им е работата, козметичките са като гинеколозите Wink всеки ден гледат и всеки ден едно и също Wink тъй, че смело напред Sign Exclamation

# 15
  • Мнения: 364
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: lilita
А кола-маската по-малко ли боли от епилатора???
Сериозно питам, никога не съм ходила на кола-маска. Сега събирам смелост да отида за триъгълник, но някакси не си го представям как ще се разкрача там да ме скубят Embarassed


С колата е по-бързо, а с епилатора, поне за мен беше като бавна смърт. А за това, че ще те гледат, това им е работата, козметичките са като гинеколозите Wink всеки ден гледат и всеки ден едно и също Wink тъй, че смело напред Sign Exclamation

Тъкмо размишлявах по въпроса с ръцете. Гледах си ги днес и се чудех дали да не ги ощавя с епилатора.  Grinning  А триъгълника си го правех с кола сама, но след бръсненията по ражданията ми е трудно да се справя Rolling Eyes Опитах с епилатора , но бързо се отказах и май ще посетя козметичката тази седмица. Малко ми е притеснително и на мен, но предполагам , че е въпрос на навик! Grinning Както при първото посещение на гинеколог. Grinning

# 16
  • Мнения: 2 693
Цитат на: aylin
с кола маска! или лазарна епилация! Що се мъчите с тия епилатори???Де да знам може би аз не мога много да издържам на болка ама това ми се струва мазохизъм  Confused Stuck Out Tongue


Ми аз не се мъча, просто не ме боли толкова по ръцете! А за лазерната епилация - съгласна, ако ме спонсорираш хуквам веднага Laughing !

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И мен ме боли по-малко на ръцете... В началото си мислех, че ще е тъкмо обратното, но останах приятно изненадана.  Grinning

Някой ползвал ли е ленти за бикини-зоната на Тейки?

# 18
  • Мнения: 4 458
Цитат на: bobolenta
Цитат на: aylin
с кола маска! или лазарна епилация! Що се мъчите с тия епилатори???Де да знам може би аз не мога много да издържам на болка ама това ми се струва мазохизъм  Confused Stuck Out Tongue


Ми аз не се мъча, просто не ме боли толкова по ръцете! А за лазерната епилация - съгласна, ако ме спонсорираш хуквам веднага Laughing !



 Laughing  Laughing  с удоволствие ще те спонсорирам - само да намеря желаещи да ми отпуснат двойна сума Grinning . Сега го работя бившия, да отпусне за фонда "и аз съм човек", ако станеее, що да не дам и натеб. Стискай палци Wink

# 19
  • Мнения: 2 693
Цитат на: aylin
Цитат на: bobolenta
Цитат на: aylin
с кола маска! или лазарна епилация! Що се мъчите с тия епилатори???Де да знам може би аз не мога много да издържам на болка ама това ми се струва мазохизъм  Confused Stuck Out Tongue


Ми аз не се мъча, просто не ме боли толкова по ръцете! А за лазерната епилация - съгласна, ако ме спонсорираш хуквам веднага Laughing !



 Laughing  Laughing  с удоволствие ще те спонсорирам - само да намеря желаещи да ми отпуснат двойна сума Grinning . Сега го работя бившия, да отпусне за фонда "и аз съм човек", ако станеее, що да не дам и натеб. Стискай палци Wink


Ееееееее, ама ти си душа-камбана! Grinning

И следващия път да дойдете с близначките, че Емо се чуди кой да гуши на срещата... единственото малко девойче го беше страх... Grinning

# 20
  • Мнения: 4 068
Аз досега съм ги махала само веднъж от любопитство,защото почти нямам.Но сега като стана козметичка сигурно ще се вманияча на тази тема.Иначе ги махнах с коло маска защото не понасям епилатора и той си стои в къщи като паметник.

# 21
  • Мнения: 172
А дали е болезнено с лазер да се махнат космите по ръцете и мишниците?А колко е скъпо някой знае ли?И излизат ли пак след лазера или се налага да се правят други процедури?

# 22
  • Мнения: 1 533
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: lilita
А кола-маската по-малко ли боли от епилатора???
Сериозно питам, никога не съм ходила на кола-маска. Сега събирам смелост да отида за триъгълник, но някакси не си го представям как ще се разкрача там да ме скубят Embarassed


С колата е по-бързо, а с епилатора, поне за мен беше като бавна смърт. А за това, че ще те гледат, това им е работата, козметичките са като гинеколозите Wink всеки ден гледат и всеки ден едно и също Wink тъй, че смело напред Sign Exclamation


 Laughing Даже както каза моята козметичка, по-навътре е и от гинеколозите, защото те работят с...хм, как да кажа...епицентъра на триъгълника, а козметичката не пропуска и дупето. И да я цитирам още малко, като и казах веждъж, че се изчервявам като ми се е навряла между краката, тя ми вика "Изобщо не ме интересува органа, за мен е важен КОСЪМЪТ, независимо къде расте!" Така се нахъсва като види косъм, че имам чувството че имат дълбок личен проблем с Него!!!

# 23
пак забравих да се логна - Айлин съм Wink
Говорих с моята козметичка. Каза, че е доста скъпо - 10лв. на плочка. Почката е с размери 2.5 на 5 см. Не ставало от първия път. Тя ходила на фотоепилация но не била доволна - повлиявали са само по-тънките и финни косъмчета. Казах и какво говорят за тази фотоепилация - че била чудо атя ми отговори: абе знам аз какво говорят, не ги слушай тях
Та, незмам каго всъшност да слушаме Neutral Face  Най - сигурно си било с колата. Вие как смятате?

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
az ne si maham kosmite na rucete, zastoto sum svetul tip, rusi kosmi, rusi vejdi. ta kosmite na rucete sa mi tolkova malko i tolkova svetli, che izobsto ne se vijdat.
Ako biah po-tumen tip i se vijdaha, da , stiah da gi mahna, no v takuv sluchai ne mislia, che e nujno.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: _kalina_k

 Laughing Даже както каза моята козметичка, по-навътре е и от гинеколозите, защото те работят с...хм, как да кажа...епицентъра на триъгълника, а козметичката не пропуска и дупето. И да я цитирам още малко, като и казах веждъж, че се изчервявам като ми се е навряла между краката, тя ми вика "Изобщо не ме интересува органа, за мен е важен КОСЪМЪТ, независимо къде расте!" Така се нахъсва като види косъм, че имам чувството че имат дълбок личен проблем с Него!!!

 Laughing  Laughing  Laughing

Страшна скица ти е козметичката - прищя ми се да отскоча до Русе!

# 26
  • Мнения: 1 533
Цитат на: mam4e
Цитат на: _kalina_k

 Laughing Даже както каза моята козметичка, по-навътре е и от гинеколозите, защото те работят с...хм, как да кажа...епицентъра на триъгълника, а козметичката не пропуска и дупето. И да я цитирам още малко, като и казах веждъж, че се изчервявам като ми се е навряла между краката, тя ми вика "Изобщо не ме интересува органа, за мен е важен КОСЪМЪТ, независимо къде расте!" Така се нахъсва като види косъм, че имам чувството че имат дълбок личен проблем с Него!!!

 Laughing  Laughing  Laughing

Страшна скица ти е козметичката - прищя ми се да отскоча до Русе!


Само трябва да ти взема час доста предварително, че нещо напоследък е голям фраш при нея от мъже, скубят си гърбове, гърди, мишници, ръце - каквот' се сетиш, не може човек да се дореди до нея. Малиии, смятай вечер колко ДНК материал хвърля с боклука Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Цитат на: LILI11
А дали е болезнено с лазер да се махнат космите по ръцете и мишниците?А колко е скъпо някой знае ли?И излизат ли пак след лазера или се налага да се правят други процедури?

Вчера се видях с приятелката ми, която е козметичка и аз се сетих да питам за фотоепилацията. Тя каза, че първо се прави на участъка когато няма косми, т.е. първо кола маска, а после процедурата. За триъгълник струва 8 лв. на сеанс. Трябва да се правят по 8 пъти на месец за около 2-3 месеца се елиминират напълно. Може да сметнеш колко струва. За крака мисля, че каза 25лв.Но това като се умножи по8 по 8 и по 3, кошмар.
Като с фотоепилацията не се махат за винаги, а за няколко години, зависи от конкретния човек.

# 28
  • Мнения: 5 539
Аз понеже от самото начало практикувам обезкосмяване само с епилатор, искам да ви задам и още един глупав въпрос. Когато се прави кола маска, нали самият материал, т.е. колата се сменя за всяка пациентка? Embarassed Защото съм малко гнуслива Laughing
А ако има тука мами от Бургас, препоръчайте моля добра козметичка Grinning

# 29
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: LILI11
А дали е болезнено с лазер да се махнат космите по ръцете и мишниците?А колко е скъпо някой знае ли?И излизат ли пак след лазера или се налага да се правят други процедури?


Преди няколко дена четох в едно немско списание, че излизали след около 10 години.
Ще почакаме, ще видим Wink

# 30
  • Мнения: 5 500
Цитат на: _kalina_k


 Laughing Така се нахъсва като види косъм, че имам чувството че имат дълбок личен проблем с Него!!!


И моя проблем е личен, с косъма де Wink  Wink  :wink
:

# 31
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Anonymous
пак забравих да се логна - Айлин съм Wink
Говорих с моята козметичка. Каза, че е доста скъпо - 10лв. на плочка. Почката е с размери 2.5 на 5 см. Не ставало от първия път. Тя ходила на фотоепилация но не била доволна - повлиявали са само по-тънките и финни косъмчета. Казах и какво говорят за тази фотоепилация - че била чудо атя ми отговори: абе знам аз какво говорят, не ги слушай тях
Та, незмам каго всъшност да слушаме Neutral Face  Най - сигурно си било с колата. Вие как смятате?


Абе, не е точно тъй да ти кажа. Един импулс е 11 кв. см.
Верно, че не става от първия път, ама точно пък при мен се повлияха най-добре по-твърдите косъмчета на триъгълника, само два пъти съм я правила там, преди около 2 год., но още имам бели петна.

# 32
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Denitza
Тя каза, че първо се прави на участъка когато няма косми, т.е. първо кола маска, а после процедурата. За триъгълник струва 8 лв. на сеанс. Трябва да се правят по 8 пъти на месец за около 2-3 месеца се елиминират напълно. Може да сметнеш колко струва. За крака мисля, че каза 25лв.Но това като се умножи по8 по 8 и по 3, кошмар.
Като с фотоепилацията не се махат за винаги, а за няколко години, зависи от конкретния човек.


1. Прави се на участък, който е обръснат, депелиран, но в никой случай с кола маска, тъй като фото или лазерната епилация, акцентира в/у корена на косъма. Ако е направена кола, съответно корена няма да го има. Не случайно, ако е правена кола или епилатор, съветват да се изчака поне 3 месеца за да поникнат отново всички косми.
2. Процедурата на фото или лазерната епилация се прави на интервал поне месец и половина - два.
3. Грубо цените са около: горна устна 35-50 лв, бикини зона 70-90 лв, за крачката излизаше повечко, мищници беше около 60-70 лв.

# 33
  • Мнения: 5 500
Цитат на: lilita
Аз понеже от самото начало практикувам обезкосмяване само с епилатор, искам да ви задам и още един глупав въпрос. Когато се прави кола маска, нали самият материал, т.е. колата се сменя за всяка пациентка? Embarassed Защото съм малко гнуслива Laughing
А ако има тука мами от Бургас, препоръчайте моля добра козметичка Grinning


Моята козметичка използва една машинка, в коята се слага пълнител с кола, включва се в тока и се загрява. След това се нанася в/у мястото за епилиране на принципа на рол-он и  специална салфетка /на мен ми прилича на перящите салфетки/ се залепва на намазаното място и се дърпа рязко в обратна посока на разтежа на косъма. Така не може да има опастност от лоша хигиена, не е като да бърка в една тенджера с кафява гореща кола и да маже с една пръчка и да дърпа космите. Това е много остарял метод, но още го прилагат някъде.

# 34
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Зъхи
Аз от един месец си махам космите на ръцете. Никога не съм имала много косми - само мъх и са руси, но това лято нещо ми хрумна, че ме дразнят и ги махнах с епилатор. Засега нямам оплаквания, не растат бързо и слава богу - НЕ ПОДКОЖНО!  Rolling Eyes Само не знам как ще е за в бъдеще... Дали да продължавам да ги махам или да не го правя повече. Вие какво правите по тоя въпрос?

Аз ги махам с епилатор, но ми прави впечатление, че мног се късат и повечето са като подрязани вместо изскубнати.

# 35
  • Мнения: 4 068
Аз днеска ги ощавих.
Направих си кола от тази с лентите и съм много доволна.
Усещането е направо супер.Сега ръцете ми са гладички почти като бебешко дупенце.
Много е гот.

# 36
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Моля ви, дайте съвет за хубава кола за домашна употреба или ленти за епилиране на бикини зоната! Споделете и опит дали боли като го правите в домашни условия. Заминавам на море след две седмици и не искам да се бръсна всеки ден или пък да се разхождам с "тридневна брада" в тая област по плажа!  Imp

# 37
Здравейте , аз не съм потребител , но често разглеждам вашия
форум и много ми харесва . Във връзка с темата за епилацията
може ли някой да ми каже как се справя с косъмчетата над
горната устна . Дали ако се изчистят веднъж , в последствие
няма да станат по големи и черни . Благодаря много!

# 38
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: Anonymous
Здравейте , аз не съм потребител , но често разглеждам вашия
форум и много ми харесва . Във връзка с темата за епилацията
може ли някой да ми каже как се справя с косъмчетата над
горната устна . Дали ако се изчистят веднъж , в последствие
няма да станат по големи и черни . Благодаря много!


Виж темата "Ужас!!!".

# 39
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Зъхи
Моля ви, дайте съвет за хубава кола за домашна употреба или ленти за епилиране на бикини зоната! Споделете и опит дали боли като го правите в домашни условия. Заминавам на море след две седмици и не искам да се бръсна всеки ден или пък да се разхождам с "тридневна брада" в тая област по плажа!  Imp


Ще пусна нова тема направо, защото аз имам 10 дни до заминаването на море и същият проблем като теб. Grinning

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Вижте какво прочетох в един друг сайт, цитирам:
"От собствен опит: ако имате тънки и дълги косми по ръцете - на газов котлон си прокарвате ръката над огъна на около 20 см разстояние, за да ги опърлите  Rolling Eyes както се пърли пиле  Animal Chicken Няма никаква болка, после си измивате ръцете, за да не миришат на пърлено. След време пак израстват, но никога не стават твърди и не потъмняват както при колата-маска."
 Thinking  Thinking  Thinking

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Milenika
Вижте какво прочетох в един друг сайт, цитирам:
"От собствен опит: ако имате тънки и дълги косми по ръцете - на газов котлон си прокарвате ръката над огъна на около 20 см разстояние, за да ги опърлите  Rolling Eyes както се пърли пиле  Animal Chicken Няма никаква болка, после си измивате ръцете, за да не миришат на пърлено. След време пак израстват, но никога не стават твърди и не потъмняват както при колата-маска."
 Thinking  Thinking  Thinking



Олеле- мале!!!!Искрено се надявам съветът да не намери много последователи!

# 42
Цитат на: mam4e
Цитат на: Milenika
Вижте какво прочетох в един друг сайт, цитирам:
"От собствен опит: ако имате тънки и дълги косми по ръцете - на газов котлон си прокарвате ръката над огъна на около 20 см разстояние, за да ги опърлите  Rolling Eyes както се пърли пиле  Animal Chicken Няма никаква болка, после си измивате ръцете, за да не миришат на пърлено. След време пак израстват, но никога не стават твърди и не потъмняват както при колата-маска."
 Thinking  Thinking  Thinking



Олеле- мале!!!!Искрено се надявам съветът да не намери много последователи!


I az istinski se nadiavam da niama,za6oto mai niama da se razminat minimum s 1stepen izgariane!

# 43
  • Мнения: 141
I az si maham na racete ot godini i sam mnogo dovolna.Bolkata(ako vaobshte q ima), e edna i sashta i s epilator i s kola.
Mislq, che za bikini zonata sa hubavi lepenkite-Veet
No nai-sigurna i barza si ostava kolata maska Sunglasses

# 44
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз на ръцете ги махам с епилатора, защото от колата се обривам. Имам някаква алергия явно, но слава богу е само на ръцете. Навсякъде другаде ги махам с кола маска.

# 45
  • Мнения: 1 599
Махам ги от 2 години и няколко месеца с кола маска всеки месец и бих казала, че съм много доволна от резултата.... Grinning  Grinning  Grinning  дори като видя косми по ръцете ми чак се и дразна... а като видя на друга жена и се чудя... тази мацка защо не си махне тези косми(не че аз преди като имах ми правеше впечатление....  но веднъж махнеш ли ги и свикнеш ли без тях... не можеш да се понасаш с косми.. Grinning

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Махам ги от години - заедно с тези на краката, мишниците и бикини-линията (там не докрай, все пак да се види че съм жена, а не малко дете). Ползвам епилатора и съм много доволна от резултата. Приятелките ми обаче не се влияят, макар че имат какво да махат... Махам ги до под рамото, щото нагоре вече само мъх, какво да бръмча.
А сестра ми - дръжте се - си маха невидимите мъхчета от пръстите на ръцете. Много й се чудя, но всеки луд с номера си.

# 47
  • Мнения: 2 006
Цитат на: boo
Махам ги от години - заедно с тези на краката, мишниците и бикини-линията (там не докрай, все пак да се види че съм жена, а не малко дете). Ползвам епилатора и съм много доволна от резултата. Приятелките ми обаче не се влияят, макар че имат какво да махат... Махам ги до под рамото, щото нагоре вече само мъх, какво да бръмча.
А сестра ми - дръжте се - си маха невидимите мъхчета от пръстите на ръцете. Много й се чудя, но всеки луд с номера си.
ЕЕе ,и аз си имам такава сестри4ка Laughing

# 48
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: boo
Махам ги от години - заедно с тези на краката, мишниците и бикини-линията (там не докрай, все пак да се види че съм жена, а не малко дете). Ползвам епилатора и съм много доволна от резултата. Приятелките ми обаче не се влияят, макар че имат какво да махат... Махам ги до под рамото, щото нагоре вече само мъх, какво да бръмча.
А сестра ми - дръжте се - си маха невидимите мъхчета от пръстите на ръцете. Много й се чудя, но всеки луд с номера си.
ЕЕе ,и аз си имам такава сестри4ка Laughing

Не съм знаела  Rolling Eyes
Като я видя ще се втренча в пръстите й Shocked ама няма да й казвам нищо
Wink

# 49
  • Мнения: 2 006
Хи-Хи Laughing А ,пък на пръстите на краката има с пинсета Grinning

# 50
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Хи-Хи Laughing А ,пък на пръстите на краката има с пинсета Grinning

Ти ме разби тотално Shocked
Да й се чуди човек на маниите
Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 006
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: A.A.M.Belev
Хи-Хи Laughing А ,пък на пръстите на краката има с пинсета Grinning

Ти ме разби тотално Shocked
Да й се чуди човек на маниите
Rolling Eyes
Да не ти казвам,4е има един гардероб козметика Grinning Ама айде,4е излизам от темата Grinning

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]

# 53
  • Мнения: 3 153
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]


Подкрепям!!  202uu  Наистина не мога да разбера как някои иначе "наточени" мацки си отглеждат добре изразени рошави пътечки над горната устна!!! Някой може ли да ми обясни този феномен-аз не успявам Shocked

# 54
  • Мнения: 2 006
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]
Това разбира се ,го казвам малко подигравателно,защото едва ли мъх може да се наре4е косъм Grinning Пък и 4есно казано,досега не съм виждала жена с описаните косми Shocked

# 55
  • Мнения: 1 517
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]
Това разбира се ,го казвам малко подигравателно,защото едва ли мъх може да се наре4е косъм Grinning Пък и 4есно казано,досега не съм виждала жена с описаните косми Shocked

ооо има ги със засукан добре одгледан лъскав косъм,вдига си ръката букет ти казвам.Хич не е птиятна гледката.И от мен НЕ на космите кадето и да са

# 56
  • Мнения: 2 006
Аре бе Grinning  Grinning  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 599
Цитат на: karla
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]
Това разбира се ,го казвам малко подигравателно,защото едва ли мъх може да се наре4е косъм Grinning Пък и 4есно казано,досега не съм виждала жена с описаните косми Shocked

ооо има ги със засукан добре одгледан лъскав косъм,вдига си ръката букет ти казвам.Хич не е птиятна гледката.И от мен НЕ на космите кадето и да са

И аз съм виждала с букетчета под мишниците ... а за мустачките ... и такива има .. не само мъхче а направо мъжки мустачки... е има от тях,които ходят на лазер, кола и т.н. ама то си е природа ... просто трябва да се корегират някои неща!!
Аз също съм не на космите...

# 58
  • София
  • Мнения: 2 493
е аз като видя жена, която има "мъхче" колкото девтвен мустак... и ми се обръща всичко... познавам една такава... и немога да разбера защо си мисли че никой не го вижда, като това е първото което забелязваш в нея?!!?!?!!?!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хъхъхъхъхъхяхяхя...
Умрях от смях с Вас. Хохохох.. (Смях през сълзи за коремните мускули!)

Аз бръсна космата от както се помня. Или ежедневно или през ден. Изградила съм си навик. Преди години приятел ме помоли да му направя кола маска на мишките. Оня крещя  tooth , аз се смях и такова нещо не съм си самоприлагала, че жестоко ми се видя. Да не говорим за хепилатора..
Обаче не съм се сещала да скубя нежните си лапички.. Има мек мъх, особено еротичен като настръхне... Не го давам! Скубете се Вий!   superuu

# 60
  • Мнения: 1 517
е мъх да няма нужда от махане ама черен гаден,гнусен,дълъг косъм който ако не е махнат седи като зализан дълъг бретон е това вече НЕ  People No Good

# 61
  • Мнения: 1 599
Цитат на: karla
е мъх да няма нужда от махане ама черен гаден,гнусен,дълъг косъм който ако не е махнат седи като зализан дълъг бретон е това вече НЕ  People No Good

И аз преди 3 г. когато не си махах космите на ръцете си мислех... алл колко малки и руси косъмчета имам... почти незабележими... а сега толкова свикнах да няма никъде  косъмче... че като излезнат няколко леле егати ужаса..
Така,че май си е до навик ... вече не мога да си представя да съм с косми... а най-лошото е че като видя някое обрасло момиче си викам : Това хубаво момиче как може да търпи тази гора на ръката си? - (а това съм го най - мразела да обсъждам другите и реших да критикувам само себе си...)

# 62
  • Мнения: 2 323
VDIGAM SMELO I 2-TE SI RACE ZA MAHANETO NA KOSMITE
 Wink  i ne se pritesniavam da go napravia,za6toto i pod mi6tnicite si gi magam s epilator4eto!
 Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink

# 63
  • Мнения: 1 599
Цитат на: new_mama
VDIGAM SMELO I 2-TE SI RACE ZA MAHANETO NA KOSMITE
 Wink  i ne se pritesniavam da go napravia,za6toto i pod mi6tnicite si gi magam s epilator4eto!
 Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink

I az gi davam pod mishnicite ... ama kolko po-bezbolezneno e s kola maska...uuuu super

# 64
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Цитат на: renci
Аз досега съм ги махала само веднъж от любопитство,защото почти нямам.Но сега като стана козметичка сигурно ще се вманияча на тази тема.Иначе ги махнах с коло маска защото не понасям епилатора и той си стои в къщи като паметник.


Renci, я обади нещо повече  Wink на курс ли ходиш или какво, че и аз много съм се навила ама не знам къде   33uu

# 65
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Цитат на: _kalina_k
Laughing Даже както каза моята козметичка, по-навътре е и от гинеколозите, защото те работят с...хм, как да кажа...епицентъра на триъгълника, а козметичката не пропуска и дупето. И да я цитирам още малко, като и казах веждъж, че се изчервявам като ми се е навряла между краката, тя ми вика "Изобщо не ме интересува органа, за мен е важен КОСЪМЪТ, независимо къде расте!" Така се нахъсва като види косъм, че имам чувството че имат дълбок личен проблем с Него!!!

_kalina_k  коя ти е козметичката   Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap

# 66
  • Мнения: 330
Моите са русички и никога не съм мислила да си ги махам.Според мен стои неестествено,някои жени си ги махат до лакътя и е много смешна гледка.На други пък им се лющят ръцете от епилацията...Не ми харесва

# 67
  • София
  • Мнения: 5 828
Махам всичко навсякъде, направо съм като гол    Animal Snail     Mr. Green 

Последна редакция: вт, 16 авг 2005, 16:21 от Amidala

# 68
  • Мнения: 5 299
Махам всичко навсякъде, направо съм като гол   Animal Snail   Mr. Green 

и аз така bowuu

# 69
  • София
  • Мнения: 293
Харесва ми да съм с обезкосмени ръце - по-женствено е! Но трябва да се поддържат. Както и всяка част от тялото, де!

# 70
  • Мнения: 527
Да ги "щавим"  Peace, въпреки че моите са руси, махам си ги. А направо се ужасявам от младо момиче с дълги черни косми на ръцете hahaha, което ми казва, че никога няма да си ги махне, защото щели да станат по-дълги, ми то ще станат ако ги махнеш веднъж и си ги пуснеш пак. Пък и ако си пусне тези на краката да не мисли че ще са девствени, както са й били в 4 клас.

# 71
  • Мнения: 2 258
Махам всико,защото ме дразни:)

# 72
  • Мнения: 8 505
Махам ги.Макар че са малко,къси и руси,ме дразнят.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 956
Досега не съм си ги махала на ръцете  Embarassed Embarassed Embarassed за мой срам (руси и почти не се виждат) пък и на болка не мога да трая и сега съм взела от полския хвощ и ще пробвам преди да отида на козметик.

# 74
  • Мнения: 6 155
Махам ги - не понасям косми Close

 

п.с. Абе, защо ги вадите тия стари теми от преди година? Confused

# 75
  • София
  • Мнения: 18 679
Щавя всичко наред Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 854
И аз ги махам,с епилатора и става много бьрзо,а усещането е много приятно.Дори се чудя как сьм ходила като ученичка необезкосмена newsm78 ShockedОбаче нахам до лакьтя,нагоре нямам.

# 77
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Щавя ги с епилатор, щото си имам и изглежда грозно като порастнат.
Зимата чат-пат се занемарявам Embarassed

# 78
  • Мнения: 1 809

п.с. Абе, защо ги вадите тия стари теми от преди година? Confused

По-добре старите, отколкото същите нови  Peace
Темата е актуална,особено сега-лятото Wink

# 79
  • Мнения: 6 155

п.с. Абе, защо ги вадите тия стари теми от преди година? Confused

По-добре старите, отколкото същите нови  Peace
Темата е актуална,особено сега-лятото Wink

Да де, но имаше и по-нова пак за същото Rolling Eyes           

# 80
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Вижте какво прочетох в един друг сайт, цитирам:
"От собствен опит: ако имате тънки и дълги косми по ръцете - на газов котлон си прокарвате ръката над огъна на около 20 см разстояние, за да ги опърлите  Rolling Eyes както се пърли пиле  Animal Chicken Няма никаква болка, после си измивате ръцете, за да не миришат на пърлено. След време пак израстват, но никога не стават твърди и не потъмняват както при колата-маска."
 Thinking  Thinking  Thinking
аз това го знам от приятелка манекенка, като я извикат извънредно и не е подготвена със запалка се пърли Simple Smileточно като прасетата

# 81
  • Мнения: 2 952
хи4 не по4вай ако са ти малки ...или пък руси! Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 1 391
Добре де, за тия косми на ръцете...
ами като ги махнете и после като почнат да растат... не стават ли много груби ръцете... като брада......
Аз си епилирам с епилатор краката, обаче има един момент, в който като почват да се показват - едни се показват, други не... някаква отвратителна ситуация... а епилатора ги обира, само ако са над 1-2 мм... не може да ги няма пък съвсем.....
и аре... краката може лесно човек да скрие, ама ръцете......????

 newsm78 newsm78 newsm78

Виждала съм жени с наболи ръце...... еми не смятам че е по-хубава гледка, от мъхести ръце просто...

# 83
  • Мнения: 7 186
Добре де, за тия косми на ръцете...
ами като ги махнете и после като почнат да растат... не стават ли много груби ръцете... като брада......
Аз си епилирам с епилатор краката, обаче има един момент, в който като почват да се показват - едни се показват, други не... някаква отвратителна ситуация... а епилатора ги обира, само ако са над 1-2 мм... не може да ги няма пък съвсем.....
и аре... краката може лесно човек да скрие, ама ръцете......????

 newsm78 newsm78 newsm78

Виждала съм жени с наболи ръце...... еми не смятам че е по-хубава гледка, от мъхести ръце просто...


Моите не стават груби, даже напротив- много са гладички. Ами ако набодат веднага ги минаваш с епилатора и готово, той хваща и най- миатюрните косъмчета.  Аз по принцип имам и съвсем малко косми по ръцете де, не знам при по- окосмени жени как стоят нещата, но според мен е сто пъти по- добре да се махат, отколкото да се ходи с космарляка от страх да не станат като брада. Ако се полагат грижи редовно няма проблем.

# 84
  • Мнения: 806

Моите не стават груби, даже напротив- много са гладички. Ами ако набодат веднага ги минаваш с епилатора и готово, той хваща и най- миатюрните косъмчета.  Аз по принцип имам и съвсем малко косми по ръцете де, не знам при по- окосмени жени как стоят нещата, но според мен е сто пъти по- добре да се махат, отколкото да се ходи с космарляка от страх да не станат като брада. Ако се полагат грижи редовно няма проблем.


Аз имам малко повече косми по ръцете но с редовни грижи всичко е супер и не ми стават по-груби.Много ми е хубаво даже да са ми гладички ръцете Joy

# 85
  • Мнения: 46 508
Не стават по-груби, даже изтъняват и оредяват, дори, когато се показват и докато дойде време за махане не се забелязват  Wink

# 86
  • Мнения: 1 881
И аз съм във фен клуба на мамите с епилатори:) И ръчичките включително, страхотно е усещането, правя го от 3 години и се чудя как преди това не съм се сетила newsm78

А лятото след епилацията мажа и с автобронзант /но задължително на Лореал - страхотен естествен тен прави/ и стават шоколадово - гладки newsm74

Общи условия

Активация на акаунт