МАЙчета 2009 (тема 2)

  • 16 095
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Досега съм качила един кг. Което си е супер.
Преденият път до 3-я месец бях минала 10 кг.

С цигарите се боря още. Вече съм на две дръпвания. Хем знам че ми става лошо и пак ми се иска  bash

# 286
Здравейте, момичета! Пиша така анонимно, защото още не съм оповестила на близки хора за новината, а не ми се иска да разберат от тук  Simple Smile След едноседмично закъснение и 2 + теста днес бях на ехограф - видя се сакче  Simple Smile, според лекарката - 5 г.с. След няколко дни ще ходя пак да търсим пулс. Като смятам с калкулаторите, излиза термин 30.05 - още е много рано, но засега май съм за вашата групичка! Дано всичко е наред с всички!

# 287
  • Мнения: 26
Здравей L, поздравления, надявам се скоро да се присъединиш към нас официално.
Дами искам да ви попитам по здравната каса трябва ли да плащам за видеозон.
Една приятелка която роди миналия Декември, каза че нищо не е плащала през цялата бременност, а моя доктор ми иска 20 лева за видеозон и нямаше принтер за да ми изкара снимка.
Дайте съвет и предложения за добри лекари в Бургас.
И още ако този доктор ми направи картата /или поне така разбрах че се казва/ за бременност, мога ли после да се преместя при друг

# 288
  • Варна
  • Мнения: 618
Момичета, заповядайте в новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334145.new#new

# 289
  • Мнения: 2 172
Здравейте майчета и бъдещи майчета  Hug
Темата наистина е страхотна и нямам търпение да се запиша в нея  Flutter
Очаквам второ бебче  newsm44 Терминът ми е малко странен,тъй като овулацията ми е била на 28-мия ден от цикъла  #Crazy Тоест,със сигурност знам,че тогава е станало и няма грешка  Embarassed Като отидохме при доки,той каза,че е напълно възможно след сравнително скорошно раждане да се измества овулацията,докато всичко се нормализира.И разбира се потвърди,че според това,което показва ехографа тогава е станало наистина  Mr. Green
Та значи, по изчисления официално  терминът ми е на 8-ми май,но реално трябва да е на 22 май . На 23 години съм.

Пожелавам успех и леко бременеене на всички  preggo

# 290
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
Искам и аз да се запиша.
По принцип имам един такъв адски странен цикъл и забременяването ми дойде като гръм. Не че не сме бебеправили целенасочено, но точно този цикъл бях абсолютно сигурна, че не съм бременна. Е в 5 г.с. сам според ехографа и с общи усилия успяхме да изчислим с лекарката, че термина ми ще е ЕВЕНТУАЛНО 25.05. Аз ужасно се радвам и се надявам да бъдем една и съща зодия с мъничето.  Дата разбира се може и да се измени. Crazy

# 291
  • Мнения: 84
МОМИЧЕТААААА!!!!
НЕЗНАМ КАК СЕ ПОЛУЧАВА,НО ВЕЧЕ ЗА ВТОРИ ПЪТ НОВА МАЙКА МИ ПИШЕ НА МЕН,НО НА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ.
ПИШЕ СИ ИНФОТО (ИМЕ ,ТЕРМИН И ВЪПРОС)КОЕТО Е ЗА ТУК В ТЕМИЧКАТА.

ВНИМАВАЙТЕ КЪДЕ НАТИСКАТЕ ЗА ОТГОВОР!!!!  Naughty

НАТИСКА СЕ ГОРЕ В ДЯСНООО,А НЕ долу


Досега са ми писали TITI i ven4o

да не се чудите къде са ви съобщенията,

в моята лична поща
  Joy

# 292
  • София
  • Мнения: 293
Ivaqna,ако вече си се записала на ЖК,можеш да си смениш лекаря само трябва да уведомиш стария,4е се отказваш от него.

# 293
  • Мнения: 849
Привет, момичета! и благодаря за топлото посрещане! Simple Smile току що изчетох споделеното за секса, съня и т.н. Аз съм микс от почти всичко. хем ми се прави секс, хем докторката не ни дава, докато не свърши органогенезата, защото имам леки контракции, слава богу нямам кървене, но и трябва много да се пазя да не го предизвикам, защото съм с отрицателен резус фактор, а мъжа ми е положителен и може при нас да се окаже по-сложна ситуацията... В самото начало на бременността много бързо се изморявах и в 8-9 вечер се тръшвах. сега сутрин няма ставане, денем ми е криво, а вечер като се ококоря #Crazy мъж ми си ляга, заспива, 3-5 сън сънува като се принудя и аз да легна. поне като легна (когато се усетя уморена вече) бързо заспивам и спя спокойно чааак до сутринта. даже до тоалетната вече не ходя толкова често. вие имате ли болки - леки контракции от време на време?

# 294
  • София
  • Мнения: 12 202
  Момичета само да спомена че има нова темичка  Simple Smile
 

# 295
  • Варна
  • Мнения: 618
Моля, пишете в новата тема. Моля модераторите да заключат тази! Благодаря!   bouquet

Момичета, пращайте ми на ЛС данните си!  Peace

# 296
  • София
  • Мнения: 2 430
Привет и от мен. Hug
  Цяла седмица нямах Интернет,защото се сменяхме квартирата.Момичета аз не съм качила до сега нито един килограм,а даже съм свалила 1-2кг SadНе повръщам,но постоянно ми се гади и нямам апетит,хапвам по нещичко насила и вече започвам да се притеснявам.А за аромати да не говорим,дразнят ме всякакви миризми на кафе,парфюми за цигари да не говорим,а бях заклета пушачка,сега само от вида на димяща цигара и ми се повдига.
П.П> Към кой да се обърна,виждам ,че в началото на календара ми е написано втора бременност,а тя е първа

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 13:38 от Madam Stasita

# 297
  • Мнения: 1 951
Madam Stasita, ела в новата тема преди и тя да е свършила  Grinning    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334145.new#new

Общи условия

Активация на акаунт