Тайната на дългата и здрава коса- 44

  • 45 432
  • 390
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 050
да, на водна баня
стопляш вода, слагаш в чинийка водата, отгоре кутийката с маслото и допълнително може да сложиш една чашка за да не се мърда във водата кутийката- след минути е готово
Тъкмо това правих  Crazy лятото си беше течно, но сега вече е студдд Grinning

# 31
  • Мнения: 12
Мерси за бързия отговор  bouquet

# 32
  • Мнения: 4 496
Мис арк, честно казано не знам дали има връзка с кичурите...  Thinking За мен това, че заради морето, а и малко след него (поради куп ангажименти) спрях изведнъж с маските, даде своето отражение. Надявам се, че скоро ще спре да пада, защото Келпът винаги ми се е отразявал положително. А и кокоско ми се отразява заздравяващо на косъма, така че ще разчитам на тях. И ампули някакви ще взема през седмицата...

Този пост вече ми харесва. Mr. Green

Сега разгледах албумчето. Страхотни коси имаме, момичета! smile3521 smile3502

# 33
  • Мнения: 246
...
Boyanna, той представителят, от когото аз си взех моя шампоан,  е прочел поста ти и ако има възможност да ти достави и на теб,  ще ти пише на ЛС. Laughing

...
Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 720
Здравейте. Записвам се в темата като желаеща за дълга и здрава коса.  Hug
В момента съм наклепана, а заедно с мен и съпружието.

AD3E купих от ветеринарна клиника, която се намира във Варна, на ул. Хр.Морфова 10, точно под Очна клиника. Цената беше 5 лв. Цял месец отлежава, вече влезе в употреба.
В следващите дни ще прочета малко по-назад и ако имам някакви въпроси, ще питам тук.

# 35
# 36
  • Мнения: 758
ето ме и мен в новата тема!

# 37
  • Мнения: 14
Искам да попитам кокосовото масло разтапяте ли го по някакъв начин,защото е прекалено твърдо Embarassed
Моето масло си е течно . . .ти на каква марка ползваш, моето е на Икаров?

# 38
  • Мнения: 134
Аз лично кокосовото масло на Икаров не го разтапям а направо си взимам с пръсти и го разтривам в длните и то веднага се разтапя от телесната температура Laughing по този начин използвам само колкото ми е необходимо без да го разтапям цялото всеки път,пък и става по-бързо и лесно Whistling

# 39
  • Мнения: 4 496
Здравейте. Записвам се в темата като желаеща за дълга и здрава коса.  Hug
В момента съм наклепана, а заедно с мен и съпружието.

AD3E купих от ветеринарна клиника, която се намира във Варна, на ул. Хр.Морфова 10, точно под Очна клиника. Цената беше 5 лв. Цял месец отлежава, вече влезе в употреба.
В следващите дни ще прочета малко по-назад и ако имам някакви въпроси, ще питам тук.

Добре дошла!   bouquet 

Благодаря за адреса. Добавих го в първия пост. Hug


Кокосовото и аз не го топя предварително. Виж с маслото от ши нещата стоят другояче...Последното, което си купих, е твърдо като камък. Tired

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 22:50 от мис арк

# 40
  • Мнения: 249
честит празник на всички

# 41
  • Мнения: 87
докато се усетя 3 страници сте изписали...  bouquet
Явно не само аз съм на вълна кичури.
Преди 1-2 теми някой показа невероятни кучири, много тънки, все едно гребен е минал през косата и е оставил толкова фини кичури, че просто цялата коса излежда с тон по-светла. Мисля, че беше Анелия85 ? Много искам и аз да си направя такива, обаче ми е интересно каква е поддръжката след това? Какво правиш с корените после?

Четох за една пудра на Шварцкопф, която прави обем в корените. Някой да е пробвал?

# 42
  • София
  • Мнения: 415
А може ли да се ползва само бадемово масло, като се втрива в корените на косата?

# 43
  • Мнения: 5 173
Може, разбира се.

# 44
  • Мнения: 1 258
Здравейте!Да се запиша да следя темичката ви и аз.Не се оплаквам от косата си.само че цъфти  TiredА искам и да ми стане по-дълга.Използвам Хининов шампоан и вода,но много ми изсушават косата.Шампоана ми почти свърши.сега мисля да го заменя с друг и да ги редувам.Незнам обаче дали е добра идея? newsm78     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт