АПРИЛчето в количката лудее, а мама в магазините щурее

  • 17 154
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 96
Добра вечер!
На моя звяр нещо му просветна пред очите и сега е побеснял като владайската лисица - от 1/2 час се опитва да си издъни матрака и да си избие решетките на кошарата. Същевременно вие срещу луната - съседите сигурно вече са звъннали на санитарните власти да идват да я прибират. А аз я чакам да заспи.....Небъдна е тя тая работа....
Момичета, ако утре ходите до ЮП - свиркайте - може да изведа лисунгера за малко - да подиша въздух (ако няма температура или ако не са ни опандизили за нарушаване на обществения ред).
Лека нощ - цветя и рози и нови пози Laughing

# 301
  • Временно
  • Мнения: 788
Искам да питам един въпрос?След тази ваксина пентаксим вашите бебчета вдигат ли температура.Нашето педи каза че ваксината била изключително чиста и досега не е чувала някое дете да прояви реакция,но ето на,нашата щерка качи и то не  малка(слава богу бързо я свалихме).И още един въпрос относно ваксините-тази за туберколоза(не се сещам как се казва) кога я бихте и задължителна ли е?

Сиана не е вдигала температура от Пентаксима,но получаваше зачервяване около убоденото място.
Ваксината против туберкоулоза се нарича БЦЖ и се слага до 48 часа след раждането.

# 302
  • София
  • Мнения: 125
Здравейтееее  Hug

Честити месечинки на сладките ни голееееми бебочета!!!

Ние днес бяхме на разходка в Южния парк и Вилката спа цели 2 1/2 часа!!! Беше много приятно, студеничко, но без вятър и нямаше много хора и едно спокойно неделно такова.... Направо ви завиждам на мамите, които живеете близо до Южния  Peace Много ми се иска да дойда да се запознаем, но съм в Младост и не карам   Tired

Да ви кажа и аз съм така с депресийките. Сега особено ме глождят килограмите и това, че с милото нещо много се дракаме напоследък. Все съм си мислила, че като се роди бебе в едно семейство, то става мноооого щастливо, а при нас нещата по-скоро се влошават, та ще видим  Thinking. Nikito 1047, и аз съм така с тая пуста кариера, нещо не мога да си намеря мястото  Crazy.

helenblondy, доволна ли си от уреда за готвене на пара? Аз много си мисля дали да не взема нещо такова, не само заради малкия, но и за нас да готвим. Сега проучвам дали върши работа, че нямам ама никакво място за излишни вещи (някои от вас поне на 60 кв живеете, а ние сме на 45   Laughing). Аааа, Вилката от доста отдавна казва "Мама", но основно като е гладен и мрънка и не му обръщам внимание и в момента, в който го каже и на мен сърцето ми подскача и веднага зарязвам всичко и го гушвам  Heart Eyes

Tiffany, много благодаря за снимката на зимното чувалче с ръкави, аз тия дни толкоооова се чудех дали има такова нещо  Hug

airin555, Велин температура от Пентаксима не е вдигал, но може би защото аз винаги му давах Панадол превантивно.

# 303
  • Мнения: 209
Аааа, и най-важното беееее....от вчера Елица казва супер ясно МА-МА!!! дори и сега в момента го крещи! Е, вика мамамамамамамам де, ама на мен си ми звучи като чиста МАМА!

Браво на Елица! Сигурно е много вълнуващо  Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 139
- Ето ни от днес с 2 кукуригута Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 139
Ето ни от днес с 2 опашки :   http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7944030

# 306
  • София
  • Мнения: 125
Ауууу, reiana, малката е страхотна!!!! Толкова й е дълга косичката, истинска мадамка е  4470

# 307
  • Мнения: 1 095
Искам да питам един въпрос?След тази ваксина пентаксим вашите бебчета вдигат ли температура.Нашето педи каза че ваксината била изключително чиста и досега не е чувала някое дете да прояви реакция,но ето на,нашата щерка качи и то не  малка(слава богу бързо я свалихме).И още един въпрос относно ваксините-тази за туберколоза(не се сещам как се казва) кога я бихте и задължителна ли е?

Иринка, аз пък съм чувала за реакции след Пентаксима. Даже аптекаря от който я купих ми каза,че неговата щерка също вдигнала температура, но пак е в пъти по-добра от ваксините по ЗК.
Виж за туберкулозата не знам нищо  newsm78

# 308
  • Мнения: 134
Добър вечер  Hug
не съм писала отдавна днес е подходящ ден да се запиша ,първо да почерпя за порасналото ми момченце

после да честитя и на другите родени на същия ден да са ви живи и здрави дечицата
ще изпусна нещо със сигурност но не съм писала от толкова време че ........
Гледам депресията е всеобща не е от раждането да ви кажа  Thinking от гадното време е и от седенето в къщи  Crossing Arms лятото как не ни хващаха тея лудите  Tired
Никито твоя пост все едно аз съм го писала  Crazy  чувствам се по-почти същия начин  ooooh!
Галиво мажем си лицето навън с крем за вятър и студ на НИВЕА и бюбхен първия като чели повече ми харесва обаче не съдържа вода и не се исушава кожата Peace
оставям ви ,че едвам гледам лека и спокойна и както го беше написала Ласи ЦВЕТЯ И РОЗИ и нови пози  Mr. Green   bouquet     

# 309
  • Мнения: 134
вижте какво намерих ........
поздравявам ви с него  Hug
Събрали сме се.
На ъгъла на “Кърниградска” и “Шанз Елизе”.
Някои пият вино, други мляко с кафе.
Колко е малък света!
Говорим си за памперси в три през нощта,
в един на обяд и изобщо
по всяко време на денонощието.
Бедни, богати,
продавачки, адвокати,
прями, деликатни,
спокойни, дебелички, стройни,
апатични, мелодраматични,
русокоси като слънцето,
тъмнокоси като нощта,
недоспали,
стотици Деси, Даниели, Емилии.
С фамилии Смит, Петрова или просто Хосе.
С петна от мляко по рамената,
с боси крака пресичаме кухни,
в България, Щатите и почти на Юпитер
стъпвайки върху гумени патета,
с уморени ръце.
Едното око гримирано,
разбира се от разсеяност,
Ах, тези деца, превърнаха ни в комедия!
Съдрани дънки
“докато простирах пране на въжето”,
“не лапай ролките!”,
“не се смей на чичо ти на шкембето!”
Спорим, обсъждаме, сърдим се
и ние бетер първокласници,
или пък се съюзяваме срещу съдбата,
тази парясница!
Днес сърдити до кръв, утре на едно мнение,
в мир и война, сред прошки и прегрешения,
въпреки всичко заедно…

# 310
  • Мнения: 139
Коалката мерси за хубавите думи за Миленка  bouquet
Пете много е хубаво и има добри поуки Hug
Айрин555 никога не сме вдигали температура от Пентаксима и доколкото знам не би трябвало Peace
Да ви се похваля Милена вече си изяжда месно пюре от 190гр,а вчере даже и дадох кюфте Joy

# 311
  • Мнения: 354
хелън, не се шегувам, бе!
Аси старши има час в Токуда от 15ч, та викам ако има някой наблизо да свирка за едно кайве
тел на ЛС

# 312
  • Мнения: 200
.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 07:58 от Aquariel

# 313
  • Мнения: X
Аз си държа на думата, да не съм някоя ....не знам каква. Ей ви на НОВАТА ТЕМАААААА

# 314

Общи условия

Активация на акаунт