Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 51

  • 33 756
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 668
Стаси - много хубава русалката на приятелката. Тя защо не списва тук при нас...?  Wink
Ванчето - чакаме тортата с нетърпение! А по повод на ангелката - направо човешката простотия няма граници... Жалко за момичето, сещам се как се е чуствала милата.  ooooh!
Албена - както винаги много хубава торта. И аз се присъединявам към искащите показно на работа с шприц - бордова и други украси.
Бадемче - много нежна торта. Въобще май всичко се е отплеснало на шоколад тези дни.
Мишел+ - на всеки може да се случи да не уцели с шприца или крема, а тортата е много сладка.
Краси.Мира - на този Сахер голям мерак му имам. Кажи сега, лесно ли се прави? Твоя е много апетитен.
Психокук - чудесно Барби. Добра работа!
Барсела - тортата с лебедите е направо прекрасна. Много ми хареса. С какво подравняваш сметаната/крема на долната торта, та е толкова равна?
Някъде мернах и една шевна машина, за Надя - чудесна е, а копчетата са направо като истински. Също така възглавничката на Гушанка - на висота, отвсякъде. Поздравления на всички.
Засега само ще гледам. Но скоро, скоро.....  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 592
Здарейте,
отдавана не бях влиzала та иzбърzах да про4ета вси4ко по диагонал и така в мен се породи един вспрос, който не мога да се сдсржа да не zадам

ПиШете, 4е  слагате олио в Шоколада  за Шоколадовата глазура, за да е по_меко и по-лъскаво.
Оба4е не разбирам, ползвате обикновен Шоколад ли или ковертюра? Ковертюрата,  ако не се лъжа,  от упътването пише, 4е се разтапя само на водна баня.

Аз използвах Шоколадова ковертюра един път за торта и 2 пъти за сладкиШ и в двата  пъти се  трошеше при резане и имаше разли4на дебелина.

А ако добвя следващият път към кувертюрата олио дали може да стане някой гаф? Например да ми стане на парцали?

# 287
  • Мнения: 1 491
МИЛИ ДАМИ ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА  ТЕМА   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт