Терминаторчета в Норвегия вилнеят и знаят как мама да разсмеят

  • 19 304
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 786
Честит рожден ден на сестричката на нора и на деата.


Бебинщайн, добре си се завърнала   bouquet

# 286
  • Мнения: 977
Норче, честит рожден ден на сестра ти!
Да ти е жива и здрава!   bouquet

Да дам бърз отчет:
Обувките ги заменихме за друг номер без никакъв проблем.  Wink
Много съм доволна.
Само се чудя какво ги правят после тези обувки?
Все пак съм махнала оригиналните етикети на производителя...
А всъщност до колко дни може да се прави подобна подмяна / връщане на парите?
И с всякакъв вид стока ли?


Купихме си мултивитамини и доста се почудихме дали да си вземем от прехвалените OMEGA-3.
Имаше 2 вида - с рибено маслко и ruis selolje.
Какво мислите вие?

А децата какви витамини пият тук?

Смятам да питам всичко това личната ни лекарка, но ще е чак другия месец.


# 287
  • Мнения: 1 062
Деата, това за приличния човек не знам кой го е измислил, ама не е истина Mr. Green
Не съм сигурна за безмитния или 150 крони или 200, не е променяно отдавна. Назад Норка беше дала линк към статия, там го има.
Норка, честит рожден ден и на сестра ти, къде съм го пропуснала това....
Бебинщайн, и при мен се очертава засега пътуване до Бг през ноември Mr. Green
Мишеле, аз купих течни Мултивитамини, но ги спрях. Сега ги давам само когато детенце се позапече Mr. Green
Забравих да се похваля - вчера си получих една част, а днес и другата от Артскоу. Най съм доволна от календарите. Разкошни са ( а няма да ги сравнявам по цени с тукашните Mr. Green). Само не са отпечатали датите, които аз написах, ама знам ли, може и аз нещо да не съм направила правилно.

# 288
  • Мнения: 977
Ей, Роси, браво за поръчката от Артскоу!
Аз докато се наканя и лаптопа ми гръмна.  Twisted Evil
Но все се надявам, че до празниците ще успея да поръчам нещичко.

А защо са ти пристигнали на 2 пъти?

И това за датите - нямаш ли възможност да си видиш проекта?

На мен проблема ми беше, че нямах подходящи снимки, които да включа в проектите си.
Тъкмо се поразродих из дисковете, свалих част от хубавите снимки и лаптопа се предаде...
Та... Засега ще трупам идеи.

Значи казваш календарите са най-хубавите?
А как са книжките?

# 289
  • Мнения: 1 062
Аз уж ги гледах, ама нали се сещаш само вечер ........
Книжките ги поръчах скоро, та ще почакам, обаче получавам ли получавам кодове......
Аз на 3пъти си получих всичко, 1во снимките - почти веднага, после подложките за мишка, магнетите и днес календарите. Явно ги пращат като станат, а и е по малка сумата и не се декларира предполагам. Не им знам правилата в Хонг Конг Mr. Green

# 290
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Ч Е С Т И Т  Р О Ж Д Е Н   Д Е Н, D E A T A !





Пожелавам ти здраве, радост и много слънчево настроение!
Весел празник с любимите хора!


norah, Честит рожден ден и на сестричката ти с най-добри пожелания!   bouquet


Момичета, благодаря за идеите относно пазаруването на дрешки. bouquet Аз споделям, че открих онлайн магазина на MANGO http://www.mangoshop.com/index.faces и по-специално outlet сайта: http://www.mangooutlet.com/home1.jsp?idioma=INsmile3508


rkb и аз разгледах сайта на Артскоу, но повече ме заитригува идеята сам да си направиш книжка. Ще изчакам твоите отзиви за книжките, когато ги получиш и тогава може да зарадвам някой приятел с такъв оригинален подарък.

mishelle, честити нови обущенца!


Lucky.me, тестът беше забавен. Аз само ще кажа, че го направих, без да изпадам в подробности за резултата.  Mr. Green

На всички пожелавам весел уикенд и хубаво време!   Nature Sunny


 

# 291
  • Мнения: 977
Да, Bittersweet, замениха ми обувките за друг чифт.
Че и парите ни предложиха да ни върнат.
Само че ми е чудно какво правят после с тези обувки,
на които им липсват оригиналните етикети от производителя?

# 292
  • Норвегия
  • Мнения: 115
mishelle, всичко е наред, когато завършва добре.  Wink Относно чифта без оригинални етикети само предполагам, че ще го пуснат по време на разпродажба и тогава никой не придиря, че са без етикети - народа купува. Grinning Моите скромни наблюдения показват това.

Едно от нещата, които уважавам при норвежците е, че са много спестовни. Money Въпреки сегашния стандарт те винаги търсят най-изгодната сделка, независимо за какви покупки се отнася. Подозирам, че това се дължи на бедността, в която са живели преди да открият петрола (от курса по норвежки ми дадоха една книжка с резюме на исторически факти от създаването на държавата до наши дни, полезно четиво). 

# 293
  • Мнения: 977
Bittersweet, от коя част на Норвегия си за да те включа по-горе в списъка?

Много хубаво е, че се разписваш в темата!  Hug

# 294
  • Мнения: 977
Хоп - време е за нова темичка!  Hug

# 295
  • Норвегия
  • Мнения: 115

Живея в едно малко китно селце, наречено Ballangen. На 40 минути от нас е най-близкият град Нарвик.

В Норвегия съм от година и три месеца, последвах съпруга си. Съвсем в резюме това е за мен.  Blush
  


Общи условия

Активация на акаунт