друг начин?

  • 4 293
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
flyleaf по принцип чудеса се случват но при теб няма как да е станало,първо пишеш че си девствена и второ не си правила секс,споко,няма място за притеснение. Peace

# 16
  • Мнения: 91
Няма смисъл да си купуваш тестчета,подобре се успокой,сподели с близък и върви на лекар.Може и от притеснението да е ,но пак ти казвам няма как да стане щом не сте извършили половото сношение и си девствена,прегръщам те силно и не се тревожи напразно.

# 17
  • Мнения: 7 716
Дори и да си девствена, забременяване може да настъпи само от триенето на пениса по външната страна на влагалището. Влагалището има миниатюрен отвор, откъдето изтича менструалната кръв и оттам може да навлезе дори минимално количество сперма и да настъпи оплождане.

# 18
  • Мнения: 1 187
На тази възраст е нормално цикълът ти да не е много точен и дори да прескочи.

# 19
преди малко направих теста и е отрицателен  newsm53
другия път като правя разни работи ще внимавам  пове4е, за да нямам такива притеснения  Wink
мерси на вси4ки  Hug

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Дори и да си девствена, забременяване може да настъпи само от триенето на пениса по външната страна на влагалището. Влагалището има миниатюрен отвор, откъдето изтича менструалната кръв и оттам може да навлезе дори минимално количество сперма и да настъпи оплождане.
Запомни написаното от Лали и внимавай за в бъдеще! Peace

# 21
  • Мнения: 1 187

другия път като правя разни работи ще внимавам  пове4е
Преди да правиш нещо, първо помисли за възможните последствия и се информирай - има достатъчно статии по всички интересуващи те въпроси. Не разбирам днешната младеж - аз питах майка си каквото ме интересуваше преди да направя нещо, а те обратното първо правят, после питат. Бъди по-отговорна към себе си и късмет!

# 22
не говоря 4есто с майка ми... тя е разли4на и никога не ме разбира..

а може ли да питам възможно ли е тестът да е грешен?

# 23
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Май има още нещо което не споделяш? Naughty Но на въпроса ти–да,има случаи на отрицателни тестове при наличие на бременност,докато обратното е невъзможно–да показва че си пък да не си.

# 24
# 25
  • Мнения: 91
Миличка успокойсе вече не мисли за това,не си бременна,ако ти кажа да си вземеш втори тест после ще питаш за трети. Hug Hug

# 26
  • Мнения: 975
Не мога да разбера непрестаннто ти питеснение.Какво толкова е станао та тези съмнения,девствена ,не правила секс пък тестове ,съмнения... ShockedСпоко бе момиче.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 908
Девойче да не би да има още нещо което ти не си споделила с нас та все още се притесняваш и искаш да правиш още тестове.Кажи истината ако нещо криеш,а ако е само това което си ни написала няма място за притеснение и е безмислено да продължаваш със тестовете.

# 28
  • Мнения: 73
Аз мисля че девойчето май ни е спестила някои неща Thinking. Мила отивай на лекар той най добре ще ти каже какво става! Но по принцип на твоята възраст е нормално да ти е нередовен цикъла.

# 29
ami ne,ne vi spestqvam.,imashe turkane i tova me pritesnqva..a puk drugoto e, che me bolqt qi4nicite ot nqkolko dena nasam Confused

Общи условия

Активация на акаунт