пак за Лондон

  • 100 899
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 284
Здравейте  Hug
Копували ли сте скоро билет до Лондон. искам да попитам нещо.
Още умувам дали от wizz ili easyjet, едните са по близо до моите познати.
Като избера билета, багажа отделно ли се заплаща има ли след това да отбележа колко багаж да платя. Трябва да се регистрирам в сайта на wizz?

# 331
  • Мнения: 4 784
Първоначалната цена е без куфар, само с ръчен багаж.
След това се добавя куфара.

# 332
  • Мнения: 1 284
Мерси и после по тази таблица да определа колко багаж да платя, за трима човека дали ще се вмъкнем в 5-10 кг  newsm78
0-5 kg 145 BGN 10 BGN 93%
5-10 kg 290 BGN 60 BGN 80%
10-20 kg 580 BGN 160 BGN 73%
20-35 kg 1015 BGN 280 BGN 73%
35-55 kg 1595 BGN 400 BGN 76%

# 333
  • Мнения: 4 784
Явно цените са поскъпнали. На Изи Джет беше 22 евро в двете посоки, а на Уиз 9 паунда в едната посока. newsm78

# 334
  • Мнения: 11
Здравейте  Hug
Копували ли сте скоро билет до Лондон. искам да попитам нещо.
Още умувам дали от wizz ili easyjet, едните са по близо до моите познати.
Като избера билета, багажа отделно ли се заплаща има ли след това да отбележа колко багаж да платя. Трябва да се регистрирам в сайта на wizz?

за уиз еър - значи първо си избираш билета (билетите ако ще се връщаш с тях), след това си пишеш данните /може и да не се регистрираш, но по-добре го направи, за да не си играеш пак/, след това по-надолу на страницата ще имаш възможност да добавиш 5 кг допълнителен багаж, струва 20тина лева, то си пише как и така - то ще си пише и в имейла, който получиш, че си си купила допълнително багаж.

# 335
  • Smallville
  • Мнения: 994
Явно цените са поскъпнали. На Изи Джет беше 22 евро в двете посоки, а на Уиз 9 паунда в едната посока. newsm78
Пак си е така Peace
По горе е копирано свръхбагажа,затова ти се вижда много.

# 336
  • Мнения: 4 784
Пак си е така Peace
По горе е копирано свръхбагажа,затова ти се вижда много.
А, ок. Че направо се стрестах. Blush
То при такива цени в някои случаи багажа би излезнал в пъти по - скъп от билета  Crazy

# 337
  • София
  • Мнения: 9 935
Момичета благодаря ви много за инфото относно Уиндзорския замък.

Лана от къде се хваща влак за Уиндзор? Ние ще сме на хотел,близо до Виктория стейшън

Единият вариант е от гара Падингтън, стигаше се по-бързо, макар че понякога има прехвърляне на една от гарите, но не е нищо сложно. Стига до Централанта гара на Уиндзор и Етън, която е по-близо до замъка.
Другият вариант е от Ватерло, пътува се повечко и спира на гара Уинздор и Итън Ривърсайд. Мисля че травъл картата, която имахме не покриваше този маршрут, имай го предвид, ако имате карти.
Ето два сайта, за да се ориентираш http://www.nationalrail.co.uk/ и http://www.thetrainline.com/buytickets/Default.aspx?base

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 83
Lana благодарности   bouquet

Като се върнем ще споделя  кой вариант сме избрали .

Весели празници!

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Здравейте - бих искала да попитам тези, които са били и са  наясно с кварталите на Лондон, в кой е най-разумно да се нощува? Иска ми се да е нещо хем на прилична цена, хем и да е по-близо до забележителностите на града! Ако можете да ми препоръчате такъв хотел ще съм Ви мн. благодарна!  Simple Smile Между другото да попитам , ако има мами, които живеят в Лондон - дали знаят за българи, които предоставят стаи  за нощуване? Чувала съм от познати, че има такива семейства, при които можеш да отседнеш за няколко дни!!!

Последна редакция: пн, 04 яну 2010, 13:18 от Passion_G

# 340
  • Мнения: 1 893
Какво е за теб "разумна цена"?

Имай предвид, че българите рядко живеят близо до центъра и забележителностите, поне аз не знам за такива.

# 341
  • Мнения: 124
Хайде и аз да се запиша тук. Гледам познати венециански лица Heart Eyes Лана Peace
За втори път ще пътуваме до Лондон - имам обещан подарък на детето да правя, така че мартенски Лондон ни зове! За хотел умувам, макар че имам нещо предвид - ЕТО това. Трябва да сбивам бюджета, че пак ми е влязла мухата за Венеция - срамота да не отидеш за 49 лева Simple Smile
Иначе летим от Бургас за Лутън, което е страхотно!
Ще се включа пак по нататък  Peace

# 342
  • Мнения: 166
Ехооо! Аз резервирах това зa Лондон http://www.hoteltravel.com/england/london/royal_national.htm. Но ще пътуваме с Изиджет, пак март. 

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 16:16 от delda

# 343
  • Smallville
  • Мнения: 994
Каква Венеция,хора?Дайте инфо,може и лс,да не оспамваме темата.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 214
"Разумна цена" за мен е някъде от порядъка 40-50 лири на вечер за двойна стая! rosi_bosi   благодаря за предложението  Simple Smile Хотелчето ти се вмества и в моя бюджет.

Общи условия

Активация на акаунт