пак за Лондон

  • 100 919
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 241
Шехина , *Rozichka* благодаря много  smile3525 - и за сайта също
*Rozichka* чакам снимки!!

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 18:49 от SharenaSol

# 391
  • София
  • Мнения: 1 440
Аз пък да попитам за Bicester Village , ако някой е ходил с влак дотам, дали може да каже защо има такава разлика в цените на билетите: http://www.buytickets.chilternrailways.co.uk/ticketmatrix.aspx?Command=TimeTable  newsm78 Нелогично ми се струва да е само заради часовете на тръгване. 

И също големи ли са намаленията, в смисъл като аутлет центровете около Милано и Венеция ли са? Чудя се дали да отидем и дотам:)

# 392
  • Мнения: 592
За влака не мога да кажа защо е тази разлика в билетите, но намаленията по нова година в Bicester Village бяха меко казано "ужасни". Поло фланелка /с яка/ на Ралф Лаурен - от 70 на 23 паунда. Мъжка риза Келвин Клайн /не от тези на Илиенци/- от 125 на 25 паунда. Ако вземеш 2, дават ти ги по 20. Мъжко късо палто - 100% вълна, от която аз разбрах, че до сега съм носил палто от нещо друго - от 900 на 299 паунда. Почти навсякъде панталоните бяха 35-50 паунда, според марката. За роклите - питайте жена ми, но като видях, че напазарува в пъти повече от мен /поне по торбичките съдя/ - вие си правете извода. ТАМ /в западна Европа/ намаленията са истински. Имаха си и щандчета с нормални цени - обикновено това е нова колекция. Но сега или след месец ако отидеш, дали ще има - питй някой от там. Но си заслужава, защото има много магазини на известни марки и събрани на едно. Ако и Лондон зарежда от Илиенци - тогава няма смисъл!
И не че правя агитация, но никъде не видях найлонова торба!

# 393
  • София
  • Мнения: 1 440
Един вид си много доволен:) Питам по принцип, защото например от McArthur аутлет центровете много повече ми хареса този във Венето, от Серавале до Милано, който е 5 пъти по-голям. Май ще се ходи, остава само да разгадая мистерията с билетите за влака, защото от 5 до 25 лири си е разлика:) Мерси , Нотар Peace

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 19:46 от Illit

# 394
  • Мнения: 241
а в началото на февруари има ли намаления в и около Лондон  newsm78 да се надявам ли на нещо такова/...

# 395
  • Мнения: 592
а в началото на февруари има ли намаления в и около Лондон  newsm78 да се надявам ли на нещо такова/...
по скоро тцъ! Mr. Green

# 396
  • Мнения: 4 784
SharenaSol, намаления може и да няма, но ако не търсиш нещо претенциозно и марково в магазините на Маталан и Примарк цените целогодишно са приемливи.

# 397
  • Smallville
  • Мнения: 994
SharenaSol, намаления може и да няма, но ако не търсиш нещо претенциозно и марково в магазините на Маталан и Примарк цените целогодишно са приемливи.
За този Маталан може ли координати?

# 398
  • Мнения: 4 784
Това са верига магазини, има на доста места. Ако можеш от тук да се ориентираш къде ще ти е най-близо.
http://www.matalan.co.uk/pws/StoreFinder.ice?page=Stores

# 399
  • Smallville
  • Мнения: 994
veni9   bouquet

# 400
  • Мнения: 4 784
За нищо! Дано да ти е от полза.  Simple Smile

# 401
  • Мнения: 241
ами по-добре и че няма намаления, че иначе виждам как щях да си загубя двата дни по магазините
ще вляза в някой маркс и спенсър да взема 2-3 панталона и съм готова

# 402
  • Мнения: 592
Не че нещо, всеки си има вкус, ама МиС са.... мани, мани.

# 403
  • Мнения: 4 784
Не че нещо, всеки си има вкус, ама МиС са.... мани, мани.
Еее, недей така, да не ти припомням някои подробности   Naughty Mr. Green

# 404
  • Мнения: 2 697
На мен пък M&S ме харесват - много изчистени нещица на прилични цени Wink Но си е до вкус, мда.

Общи условия

Активация на акаунт