пак за Лондон

  • 100 917
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 119
"ПП Гледам, че коментирате храна - за колко могат да обиадват 2 души в Лондон непретенциозно / по порциа и бира/ ? Знам, че е много относително, но все пак става въпрос за туристи."

25-30 паунда долна граница за нещо нормално.
Оттам нагоре без ограничения  Grinning

# 481
  • Мнения: 592
Всички заведения на Канари уърф - в партерите на сградите предлагаха пиле и пай за 6.90 и половин бира, но нея не я помня, защото не пия. А и не знам половин какво е - литър, пинта или някаква др. мялка.

# 482
  • Мнения: 177
Извинявам се за поредния тъп въпрос,
обаче в главата вече ми е пълна каша  Embarassed

Изибъс и Грийнлайн едно и също ли е?

# 483
  • Мнения: 592
По същество - еднакви: возиш се на автобуси от една част на Лондон до друга.  Laughing Юридически и географски - Балкан разлика. Изибъс са собственост на Изиджет и естествено обслужват летищата където кацат техните самолети. А Грийнлайн са обслужващи определена територия на Лондон - основно северната, Бедфорд, Бъркшир и там попадат Хийтроу и Лутън. От Гетуик например, доколкото съм виждал и прочетох, няма Грийнлайн!
п.п. чичо Гугъл знае всичко!  Mr. Green

# 484
  • Мнения: 119
Извинявам се за поредния тъп въпрос,
обаче в главата вече ми е пълна каша  Embarassed

Изибъс и Грийнлайн едно и също ли е?


Не са едни и същи , но работят съвместно до Лутън и обратно.
Това означава ,  че независимо от кой си си  купила билет може да ползваш и двете фирми.

# 485
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Да цопна и аз в темата, че другата седмица, живот и здраве ще летим. Имам доста да наваксам, та отивам да чета отначало.  Peace

# 486
  • Мнения: 177
Извинявам се за поредния тъп въпрос,
обаче в главата вече ми е пълна каша  Embarassed

Изибъс и Грийнлайн едно и също ли е?


Не са едни и същи , но работят съвместно до Лутън и обратно.
Това означава ,  че независимо от кой си си  купила билет може да ползваш и двете фирми.
Мерси   bouquet
Значи щом видя 757 да се качвам  Laughing

# 487
  • Мнения: 280
LaDiDa , като най-скорошна ще те следиа изкъсо дали ще се отчетеш после Laughing!! Първо посещение ли ти е в Лондон?

Весело и незабравимо прекарване от мен!

# 488
  • Мнения: 4 422
ЛаДиДа-с децата ли?Иначе-с тях без тях супер ще е  Peace И на мен ми се ходи пак...
Моля ви кажете ми,че правилно съм разбрала -не е необходимо да подменяме валидните си док. за самоличност за пътуване в ЕС?!
Опитват се да ме паникьосат,че няма да можем да заминем ако не ги подменим.Вече толкова ме убеждаваха,че ще взема да вярвам,че не аз съм разбрала добре.  Tired

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
mimozata , без деца, без....      jumpuu
За личните документи- не им вярвай на тези дето те паникьосват. Валидни са си.  Peace
chanel 5 , първо посещение ще ми е. Нетърпелива съм много. Утре летим и другата седмица ще споделя, живот и здраве впечатленията си.  Party

# 490
  • Мнения: 4 422
Ох успокоих се с тези лични карти ...
ЛаДиДа -блазе ви.Много хубав град ,толкова места има за посещаване...Толкова музеи  Crazy А шопинга е уникален. тая лира,евтиния,кажи на Петър да си вземе лексотанче нещо такова..   Laughing ,че ако знае какво го чака...Уникален шопинг става в Лондон,лекичко ти завиждам  Grinning
Борис?!Явно не е кърмаче и има добри баби.  Grinning

# 491
  • Мнения: 5 659
ЛаДиДа-с децата ли?Иначе-с тях без тях супер ще е  Peace И на мен ми се ходи пак...
Моля ви кажете ми,че правилно съм разбрала -не е необходимо да подменяме валидните си док. за самоличност за пътуване в ЕС?!
Опитват се да ме паникьосат,че няма да можем да заминем ако не ги подменим.Вече толкова ме убеждаваха,че ще взема да вярвам,че не аз съм разбрала добре.  Tired
Спокойно!Прочети тук:
http://www.mvr.bg/Guide/otgovori_vaprosi.htm

# 492
  • Мнения: 4 422
да благодаря и аз го четох снощи
пфуууу олекна ми ,имам малко синдром-на збаравената ютия.Т.е. винаги в последната секунда се паникьосвам,че нещо ще забравя  Grinning

# 493
  • Мнения: 119
За ползващите easyBus важна информация от днес е , че вече буса от и до Гетуик ще пътува не до Fulham Broadway , а до Еаrl's Court /West Brompton  и трябва да си разпечатате наново билетите !
Aз също пътувам в края на месеца   Simple Smile

# 494
  • Мнения: 592
Не знам какво имате предвид под "подновяване на документите", но ако срокът им е изтекъл забравете за пътуването. То е толкова просто и логично. Важат си само за БГ. Peace

Общи условия

Активация на акаунт