Online магазин за обувки

  • 33 394
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 481
Simple Smile да,доволна съм много,като качество изглеждат много добре, а за издръжливост-ще видим колко са....като ги поносим Grinning
Аз също нямам време за обикаляне по магазините,заради малкия и основно пазарувам от интернет....
Иначе си отговарят на номера Peace
А относно Мегияс,има голям избор и наскоро бях си купила едни ботуши,харесаха ми-единственото ,което ми е много неприятно е миризмата им..като отворих кутията и вътре SickКакво ли не направих за да ги отмириша..еее не става... Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 45
Благодаря за отзивите момичета.Вчера си поръчах два чифта ботуши,казаха,че ще дойдат в петък.
Ще дам след това и мнение.Искрено се надявам да съм доволна,тъй като също нямам време да обикалям по магазините.

# 47
  • Мнения: 307
http://www.paolobotticelli.com/bg/index/index/index.html
Страхотно. И аз ей сега поръчах едни обувки и една чанта. Ще дам отзиви като пристигнат.

# 48
  • Мнения: 1 186
От Botticelli се обувам вече 2-ра година и съм много доволна Peace...действително имат много добро качество и страхотни модели по магазините им Peace

# 49
  • Мнения: 637
Тоя Паоло Ботичели случайно ли е Ботичели или е търсел прилика с Роберто Ботичели. Нещо като Адидас и Адибас #Crazy

# 50
  • Мнения: 4 435
Тоя Паоло Ботичели случайно ли е Ботичели или е търсел прилика с Роберто Ботичели. Нещо като Адидас и Адибас #Crazy

Не е търсена прилика,спокойно.Друго е Паоло Ботичели.Не е имитация на негови модели,както адибас на адидас.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 443
galana,има доста изписано за тези обувки,пусни търсачката и ще разбереш за какво иде реч.Като цяло-скъпи и неотговарящи на цената си боклуци.Но прочети сама,мисля че имаше специална тема.

# 52
  • Мнения: 4 435
galana,има доста изписано за тези обувки,пусни търсачката и ще разбереш за какво иде реч.Като цяло-скъпи и неотговарящи на цената си боклуци.Но прочети сама,мисля че имаше специална тема.

 Joy Joy Ако ботуш от сто лева от естествена кожа е скъп. ooooh!Скъпи са Джиани по 400,не Ботичели.Между другото имах ботуши ит там,от преди три години,тази ги дадах на една приятелка,тя ще ги носи. WinkИмам балеринки,бели,естествена кожа,носих и тая пролет и миналата.Летни също съм си взимала,цените им са повече от перфектни за качеството.

# 53
  • Мнения: 45
днес си получих ботушите от тях.
Абсолютно идентични са с тези от снимките.
на първо четене съм доволна,ще видим по-нататък как е качеството Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 435
isa2005 ще си доволна. Peace Ти кои поръча?

# 55
  • Мнения: 45
http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/424/index.html
http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/425/index.html
тези двата мадела.Купих ги за дъщеря ми,за мен просто не знам какво да избера

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 443
galana,има доста изписано за тези обувки,пусни търсачката и ще разбереш за какво иде реч.Като цяло-скъпи и неотговарящи на цената си боклуци.Но прочети сама,мисля че имаше специална тема.

 Joy Joy Ако ботуш от сто лева от естествена кожа е скъп. ooooh!

Няма хубав ботуш от естествена кожа за 100 лв.Освен ако не е на разпродажба,съответно стар модел.Че те хубавите обувки са над 100 лв.

# 57
  • Мнения: 2 388
В магазините им има много по-хубави модели,цените са перфектни,сайта е много празен.

Съгласна. Peace Има ново зареждане в момента, което не виждам в сайта. По принцип зареждат почти всяка седмица.
Правят ми впечталение тази година по - ниските цени, както и че има доста модели от изкуствена кожа.
Аз лично си вземам всяка година по един чифт от Ботичели. Не се е случило да съм недоволна от качеството.

# 58
  • Мнения: 4 435
galana,има доста изписано за тези обувки,пусни търсачката и ще разбереш за какво иде реч.Като цяло-скъпи и неотговарящи на цената си боклуци.Но прочети сама,мисля че имаше специална тема.

 Joy Joy Ако ботуш от сто лева от естествена кожа е скъп. ooooh!

Няма хубав ботуш от естествена кожа за 100 лв.Освен ако не е на разпродажба,съответно стар модел.Че те хубавите обувки са над 100 лв.

О,извинете.Какво ли разбирам аз от естествена кожа. Tired Повярвай ми,съвсем нормално е ботуш от 159лв да е естествена кожа.Особено,когато не е марка,заради чиято емблема да плащам.И може да е всичко,но качеството им е перфектно за ниските им цени.Защото едни балеринки от 79лв ги носих втора пролет и им няма нищо.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 17:24 от Slav4e_Av4e

# 59
  • Мнения: 45
ще взема да отида и аз до магазина им на Графа,щом казвате,че има по-голямо разнообразие.
благодаря за информацията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт