дайте идея

  • 3 588
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 396
Дея(в превод БОГИНЯ),Ивет,Аксения,Лорейн,Рая,Анна,Даяна[smilie=smile3503.gif]

# 46
  • Мнения: 883
...
    Делия,Ева,Ася,Ая,Дея,Таита...       
"Дели" означава "луд" на турски...не че ще си отглеждате момиченцето в Турция, ама аз да кажа.
Моите предложения са Алиса и Малвина.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По ми допада: ДАЛИЯ

Инак Катрин, Андрея(или Андре), Мари, АН и т.н

# 48
  • Мнения: 150
ПРЕСЛАВА
КЛАВДИЯ

# 49
  • Мнения: 2 910
На мен много ми допадат Иваела,Стефания,Анатолия,Юлияна,но скъпия не ги удобри и я кръстихме Мартина,защото се роди на 02.03.

# 50
  • Мнения: 2 556
И аз бях доскоро в огромни колебания как ще си кръстя момиченцето! Страшно хубави женски имена има, и то много.
Любимо ми е АЛИСА, но мъжа ми категорично не го приема, така че се реших на компромис - все пак и на таткото трябва да му харесва поне малко. Затова след ужасно дълго мислене избрах едно име, което и таткото хареса от раз и се разбрахме да е тайна до раждането:)

Значи принципно фаворитите ми бяха:

Алиса
Каролина
Калина
Лора
Лариса
Лилиан
Камелия
Габриела - много ми харесва, но вече имам син Габриел
Магдалена

Успех в избора! (На мен ми отне месеци мислене, докато го избера, но сега съм адски доволна:)

# 51
  • Мнения: 2 255
ОООО за момичета има толкова много хубави имена

София, Натали, Никол, Катрин, Дара, Косара, Моника, Емили, Лилиа, ..... и още толкова много има тук написани вече.
Много ми харесва и Ая - много кратко и звучно.

Успех и нека бебенце, както и да го кръстите да му отива името и да си го харесва като порасне!

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 52
  • Мнения: 138
На мен много ми харесват  Стефани ,Лиза и Елизабет

# 53
  • София
  • Мнения: 472

Ако имах момиче бяхме избрали - Цветина. На мен ми харесват  и Маргарита , Ирина, Марина, Ина . Все пак се спри поне на буква. Не искаш ли да уважиш някой от роднините?

Общи условия

Активация на акаунт