Крадат ли се столчетата за кола?

  • 3 494
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 529
Не съм съвсем сигурна дали и е мястото точно тук на тази тема, но все пак я пускам...

Значи купихме на Емил столче за кола от 9 до 18 кг, че досега се возеше все в кошницата и ме тревожи следното нещо. Колата ми не е на платен паркинг, а стои пред блока. Въпреки алармата са ми я разбивали 2 пъти заради CD-то. Първият път не бяха успели да го вземат, но втория път успяха, хем само задната част, панелът още си е в мен  Sad Та сега ужасно се тревожа дали няма да задигнат столчето, а не ми се монтира и демонтира всеки път Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че се крадат SadТе разбиват за едно радио скапано, пък за столче, дето е от 250 лв. нагоре/повечето доста нагоре Confused/ какво остава SadНие засега сме с гараж, но скоро няма да сме - ще караме на молитви, защото нашето столче е толкова тежкоооооо, абсурд да го махам и слагам всеки ден Sick

# 2
  • Мнения: 7 186
Хммм не ми беше дошло наум,че ги крадат тези столчета. newsm78 Те автоджамбазите дали знаят изобщо,че има и толкова скъпи столчета?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Незнам дали ги крадът. Нашето го държим в багажника и всеки път го монтираме наново, но поне не го мъкнем, че е адски тежко от 9 до 25 кг. е.

Скъпо е, а и не ми се сменя после прозорец и т.н. Не рискувай.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 302
И аз си меслех че се крадът, ама мойто от месец си седи в колата и нямаме проблеми.... но пък мъж ми, ми уши тапицерия за столчето с цвета на тапицерията на колата, та не се набива много на очи  ooooh!

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
nad_tab това е идея. И без това трябва да претапицираме нашето столче че е втора употреба.

# 6
  • Мнения: 2 755
.... а не ми се монтира и демонтира всеки път...
Аз процедирам точно по този начин. Добре, че не ми се налага да излизам ежедневно с колата, иначе.... #Crazy Ами какво да правя? От както е купена тази кола, 5 пъти я разбиват и все за дребни работи, радио, инструменти и т.н. Колко му е да вземат и столчето, което на всичкото отгоре ми е дадено от приятели за временно ползване.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 529
Охх  ooooh! Досега спорихме с мъжа ми, че не искал да става роб на вещи...Сега ще се наложи сама да отида и да си демонтирам столчето Close

# 8
  • Мнения: 6 320
Крадат ги м....а им.  #Cussing out
Два пъти ни крадоха столче, а веднъж разбиха колата и откраднаха и детското колело (с помощните гуми).
Но ние нямаме особен избор - не мога всеки път да свалям и качвам столчето (живеем на 5-тия етаж без асансьор).
След второто разбиване започнахме да паркираме колата малко по-далече от нашия блок - пред един голям магазин, който е добре осветен и има денонощна охрана. Малко ходим до колата и от колата до входа, но поне там все още не са я разбили.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И защо да не го откраднат? Те тия срам нямат. Преди време едно майче се беше оплакало, че са откраднали бебешката и количка!!! Друго майче пък се оплака, че са откраднали якенцето на детенцето и. По-добре вземете мерки-замаскирайте го ако трябва по някакъв начин, но не го оставяйте така.

# 10
  • Мнения: 410
нашето за сега седи ту в колата, ту у дома.
Таткото го маха , когато му е необходимо пространството за пренос на това-онова. Иначе е много леко. Не е проблем да си го качваме горе.
Трябва да се измисли пълно автокаско за столчета! LaughingАми те са си като автомобили за бебоците! Пък и за колички!
Вчера татко дойде да ни прибере случайно от парка и БУ-то бе без столче. Ама като го видяхме-няма отърване, трябва да се возим! Пък и не иска да седне в мен, а сам, на седалката зад татко си! И го вързахме с колана! Супер доволен!
Представете си един дребосък, лепнат на седалката с колан!Като забодена с карфица мушица!!![/color]

# 11
  • Мнения: 5 255
... но пък мъж ми, ми уши тапицерия за столчето с цвета на тапицерията на колата, та не се набива много на очи  ooooh!

Добра идея  newsm10 smile3501
Предстои ни да купуваме столче за кола и моите притеснения са същите - за кражбите и разбиване на колата  Tired
Не искам и да правя компромис с безопасността на детето и столчето ще е висок клас.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Нашето стои в колата вече почти година. Абсурд да го сваляме и слагаме всеки ден. Случвало се е колата да оставяме отключена ( че да улесним максимално крадците Twisted Evil, щото през прозореца не могат да го измъкнат), но нищо не са взимали - тя и колата ни е стара и без фасон де, но ако решат...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 254
kiki29, да ти кажа, незнам дали се крадат ама ако е толкова спешно, ще се съберем майките от форума и ще откраднем едно столче за теб  newsm48

# 14
  • София
  • Мнения: 13 204
Аз всяка божа сутрин и вечер си монтирам и демонтирам столчето, защото то струва повече от Баба Шкода, която се отваря с обикновена ножовка за 5 мин и без да чупиш стъкло  Sick. Влача столче, детет, което иска да се отскубне непременно и багажи... #Cussing out Обаче ако недай боже ми го откраднат не мога пак да отделя пари за него.. Дори когато ми се налага да изляза от работа с колата го оставям при пазачите

Общи условия

Активация на акаунт