Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - 10-та Серия

  • 28 905
  • 502
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Цоп в новата темичка... Popcorn
ТинаХрис,гледай Мостовете,щом си се навила от спора.Айде да чуем и твоето мнение. Peace

Markrit,можеш ли да дадеш линкове към тези 3 филма които си споменала в другата тема.Бих си ги дръпнала,но нещо не ги намирам. Peace

# 16
  • Мнения: 1 352
Търся мнение за Arizona Dream и за Джони /май/ ножиците. И 2-та филма са с Джони Деп, сега свалям вс му филми и си правя негова филмография. Бихте ли дали отзиви?

Ако харесваш Джони Деп ще ти харесат и странните му филми.
"Защо тъгува Гилбърт Грейп" е един от любимите ми филми с него.

# 17
  • Мнения: 2 957
Една от любимите ми теми  Hug
Ще ви чета с удоволствие.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
Edward Scissorhands е може би любимият ми филм с Джони Деп...невероятен филм, изключителна роля. никога не съм била от почитателките му, но този филм е първата му голяма роля в киното и придава на този филм голям заряд.
аз харесах много и Charlie and the Chocolate Factory, както и превъплъщението на Джони Деп в Willy Wonka...въобще  харесвам начина, по който умее Тим Бъртън да поднесе една история, хем не съм почитател на фентъзито като стил, а той ме приковава пред екрана почти всеки път( защото с Булка труп нещо не се получи Confused).
въобще Тим Бъртън-Джони Деп - един успешен тандем. а и Хелена Бонъм Картър сред тях, много харесвам тая мацка, още от времето на любимия ми Fight Club. май не сме го обсъждали, а все се каня да питам има ли някой, който да не го е гледал? а някой, който да не го е харесал? Wink
скочих от тема в тема и съвсем се отплеснах, а накрая взех, че и зазвучах като фенка на Деп Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
"Защо тъгува Гилбърт Грейп" е един от любимите ми филми с него.

мм, да!!!...все забравям, че и Деп играе в този филм-шедьовър! много, много любим. Peace А Лео Ди Каприо така запълва с присъствието си и феноменалната си роля, която прави, че буквално забравям, че има и други звезди във филма. но само за тази роля на Лео мога да му простя всичките тъпашки роли, където пропиля таланта си след това.

но това е един много стойностен филм и ако някой го е пропуснал сега, след като Мариета подсказа за него - препоръчвам го с пет ръце! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 173
Marieta, Bovura, Аурора, blagodarq. Ще ги гледам в най-скоро време!

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Ами аз Accidental Husband го гледах, за да се разтоваря. А Ума Търман май не ми е харесвала другаде освен с Ричърд Гиър в Final Analysis. И аз не я харесвам, стои ми много кукленски Sick А този момък от филма и на мен ми е познат от нейде, но не мога да се сетя от къде. Сега му гледам филмографията, може и да намеря нещо, което да ме заинтригува Thinking

# 22
  • Мнения: 59
Ах момичета-кокичета, кога стигнахте и до 2-ра сраница Shocked
Първо да препоръчам един току що гледан от мен филм And Now Ladies And Gentlemen   http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=92741&hit=1  . Тръгва доста объркващо и мудно, но после се забавлявах  Crazy.
Сега отивам да ви чета  Hug

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 613
Edward Scissorhands е може би любимият ми филм с Джони Деп...невероятен филм, изключителна роля.
Даже и си поплаквам на него.

# 24
  • Мнения: 5 462
Цоп в новата темичка... Popcorn
ТинаХрис,гледай Мостовете,щом си се навила от спора.Айде да чуем и твоето мнение. Peace

Markrit,можеш ли да дадеш линкове към тези 3 филма които си споменала в другата тема.Бих си ги дръпнала,но нещо не ги намирам. Peace
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=145376&hit=1

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=144990&hit=1

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Цоп в новата темичка... Popcorn
ТинаХрис,гледай Мостовете,щом си се навила от спора.Айде да чуем и твоето мнение. Peace

Markrit,можеш ли да дадеш линкове към тези 3 филма които си споменала в другата тема.Бих си ги дръпнала,но нещо не ги намирам. Peace
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=145376&hit=1

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=144990&hit=1
Мерси!  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 407
Играе и в Новия Дон Жуан,не е лош филма.

# 27
  • Мнения: 5 173
Новият Дон Жуан ми е любимият филм. Имам списък с всичките му филми и лека полека ги тегля, че свалям едва с 240кб/с Sad .

# 28
  • Мнения: 1 107
Джони Деп и на мен ми е отколешен любимец . Помня как с една приятелка ходихме да чакаме почти час, за да си купим билети за "Защо тъгува Гилбърт Грейп"....младост. ех... Иначе въпреки вятърничавостта на филма мног се радвам на ролята му като Джак Спароу- дори бях чела в едно интервю, че му че едно от любимите превъплъщения.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Клинт Истууд гледам коментирате, аз пък съм от фенките му. От поколението, което гледаше уестърни съм. И все още пазя прекрасен спомен за "Добрият, лошият и злият". Май ще си го дръпна да му хвърля едно око и да видя дали след 20 години пак ще ми се стори хубав Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт